Завжди з рушником• 01 августа 2023

Історія мого розлучення. Бути домогосподаркою - це повноцінна робота.

До слова, зараз я вже розлучилась.
Ситуація була наступна: я була вдома, я готувала їсти, прала (так я знаю не я а машинка, але я розвішувала речі, я складала речі, я їх не завжди але прасувала), я мила посуду декілька разів на день, я мила туалети ванни , ген прибирання на мені , на мені ВСЕ. Покупка продуктів , посидіти з дитиною , позайматися вигулювати. А що я чула? ЦЕ МОЇ ГРОШІ, які я заробляю, а де твої? Я вкурвилась, але терпіла . Кожен день вставала рано вранці, тобто як повноцінний робочий день.
Потім мене то все так задрало, я сказала плати таку то суму мені за всю мою роботу. Він не захотів , ми розлучились. Бо ...р. Я не буду на тебе працювати а ти мені розказувати що то твої гроші. Я буду то все саме робити в когось вдома і відчувати себе людиною . Якщо я прилягла вдень то спати хочу , то я цілий день нічо не роблю. А ти .... А 50-50 ми з тобою рідний станемо коли ти підеш і на родиш дитину. Помучитися 9 місяців. Нащо мені той хлоп тоді. Ще й вислуховувати хто зна що.
Короче висновок такий : треба мати завжди свої гроші і не слухати гімнів. Я витратила надто багато свого часу на то все .
А побутовою проституткою я більше не буду.
Ось так от. І навіть я лишусь сама одна до кінця днів - нічо. Секс я можу мати хоч кожен день іншого з сайту знайомств , нічо особистого. Задрало то все . На манікюр грошей не давав, на волосся ні, тільки о сигарети бо я купляла. Я кажу слухай добре що я біля тебе не спилась ще!
Фух, виговорилась.
Пацелуйнитуда• 01 августа 2023
Я тоже считаю, что работа это то, за что платят🤷🏻‍♀️
Надо было делить обязанности/нанимать помощницу по дому и идти на работу. И все были бы счастливы

Синиця у спідниці• 01 августа 2023
Замужем, есть ребенок, не работала ни дня в этом замужестве. Муж переводит мне ок 3 тыс дол в месяц, оставляя себе на постоянные траты. Никогда за 13 лет муж не попрекнул и не спросил, как я потратила деньги. Всегда у меня отложено на отпуск, на школу, на здоровье и нз. Он видит, что деньги я не трынькаю, фигню почти не покупаю.
Життє Бентежне• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну вони готові брати на себе роль коняки
Не в образу . Це ж здохнути можна!
Честно? Я год была в декрете и я себя именно этот год чувствовала конякой, как никогда не чувствовала когда работаю))
Когда ты работаешь ты можешь себе позволить забить на бытовые вопросы какие-то. Когда ты сидишь дома ты бесконечно всё делаешь, потому что ты дома, и как бы сидя дома жрать не приготовить это уже слишком
автор Завжди з рушником • 01 августа 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Тепер ви вільна від чоловіка але не маєте роботи?!
За який кошт? І де ви зараз живете?
Просто цікаво куди можна влаштовуватися після праці домогосподаркою
Я професіонал по прибираннях) в мене окр
Я знайшла роботу в прибиранні швидко і за класні гроші
Тепер я роблю все те саме але за гроші )) і мені в кайф. Мало того мені ще й подарунки на роботі роблять!)
Ответ дляПосле 18
А что Вы можете предложить человеку ,для того чтобы Вас кружили
Дуже багато чого.
Леопардові панчохи• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Не в образу . Це ж здохнути можна!
Помираем , посшли ужинать в кафе с видом .
У вас странно все , автор
Особенно про муки
Життє Бентежне• 01 августа 2023
Ответ дляСонячний день
лох не мамонт
А мужик значит норм, не лох, лошицу на себе тянуть?)))
Ответ дляОндатрова шуба
Квартира от родственников осталась?
А когда нет ничего. И работать нормально не можешь потому что ребенка с начала оставить не с кем, потом болеет часто.
Яка квартира …
Нема в мене квартири своєї)
Карма хамелеона• 01 августа 2023
Ну, к сожалению так и бывает - вы променяли свою свободу и свои возможности работать и зарабатывать на ’содержание’ (как у няни и домработницы, только по минимальному тарифу.

Сонячний день• 01 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
разве мужик рожает ???
Снідаю авокадо• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Ейфорія пройде коли вам осточортіє чужі квартири прибирати ну або коли доведеться лікувати наслідки використання сильнодіючих препаратів для прибирання.
Будьте уважні до свого здоров´я автор (я серйозно)
Ответ дляСнідаю авокадо
Будь яка робота може набриднути .
І тут справа не в ейфорії .
Життє Бентежне• 01 августа 2023
Ответ дляСонячний день
разве мужик рожает ???
Вы реально считаете равноценным родить и тянуть на себе здорового человека всю жизнь?
Ms. Сама прямота• 01 августа 2023
Ответ дляПосле 18
А что обычно предлагают?
Сонячний день• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Яка квартира …
Нема в мене квартири своєї)
так где вы живете такая гордая и независимая ???
к.Буланова• 01 августа 2023
У вас тут досить значна група підтримки буде під назвою «жодного дня не працювала». Правда, потім вони створюють теми «50 років. Де знайти роботу? Жодного дня не працювала»
Ответ дляMs. Сама прямота
А что обычно предлагают?
Що я пропоную:
Я ніколи не виїдає мозги де був коли прийдеш .
Телефон не перевіряю. Грошей на косметику і одяг не витрачаю майже.
Я буду підтримувати . Секс люблю , голова ніколи не болить))
Я вірна.
Смачно готую і вмію тримати порядок.
Тому я знаю що я приношу до столу так сказати ))
Безсовісна кума• 01 августа 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
У вас странно все , автор
Особенно про муки
Яка милота)
Безсовісна кума• 01 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ослик)))

к.Буланова• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Що я пропоную:
Я вірна.
Смачно готую і вмію тримати порядок.
Ахахахаха 😂
Ответ дляк.Буланова
Ахахахаха 😂
Смійтесь)
Ms. Сама прямота• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Що я пропоную:
Я вірна.
Смачно готую і вмію тримати порядок.
Первую половину отбросить и начать мыслить наоборот
Ответ дляMs. Сама прямота
Поясніть, будь ласка?)
Життє Бентежне• 01 августа 2023
Автор, Вы выводы какие сделали?
Поняли что надо не полы тереть а строить какую то карьеру СВОЮ, чтоб всегда иметь возможность послать мужа, если он достал и не ценит?
А ещё подумать о том что возможно если бы Вы не работали уборщицей дома, а работали на норм работе за ЗП, то и семья бы может сохранилась
Синиця у спідниці• 01 августа 2023
Ответ дляк.Буланова
Ну вот мне больше 50 уже. И не факт, что если вы потеряете работу в 50, то будете ее точно также искать, как та, что вкалывала всю жизнь. Ну вернее, уборщицей и няней возьмут обеих))
Життє Бентежне• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Що я пропоную:
Я вірна.
Смачно готую і вмію тримати порядок.
Блиииин, потерял мужик золото)
Ответ дляЖиттє Бентежне
Автор, Вы выводы какие сделали?
Сімʼя не збереглась би, тому що є багато нюансів які я не описувала тут бо що то дасть?
Прибрати можна, але краще в когось за гроші аніж вдома безкоштовно в себе
Ms. Сама прямота• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Поясніть, будь ласка?)
Это миф что надо молчать и в рот заглядывать, ничего не просить….
Міряно-переміряно• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Що я пропоную:
Я вірна.
Смачно готую і вмію тримати порядок.
Базовая комплектация🤷🏼‍♀️
к.Буланова• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
То як ви тепер в дві зміни працюєте?)