Завжди з рушником• 01 августа 2023

Історія мого розлучення. Бути домогосподаркою - це повноцінна робота.

До слова, зараз я вже розлучилась.
Ситуація була наступна: я була вдома, я готувала їсти, прала (так я знаю не я а машинка, але я розвішувала речі, я складала речі, я їх не завжди але прасувала), я мила посуду декілька разів на день, я мила туалети ванни , ген прибирання на мені , на мені ВСЕ. Покупка продуктів , посидіти з дитиною , позайматися вигулювати. А що я чула? ЦЕ МОЇ ГРОШІ, які я заробляю, а де твої? Я вкурвилась, але терпіла . Кожен день вставала рано вранці, тобто як повноцінний робочий день.
Потім мене то все так задрало, я сказала плати таку то суму мені за всю мою роботу. Він не захотів , ми розлучились. Бо ...р. Я не буду на тебе працювати а ти мені розказувати що то твої гроші. Я буду то все саме робити в когось вдома і відчувати себе людиною . Якщо я прилягла вдень то спати хочу , то я цілий день нічо не роблю. А ти .... А 50-50 ми з тобою рідний станемо коли ти підеш і на родиш дитину. Помучитися 9 місяців. Нащо мені той хлоп тоді. Ще й вислуховувати хто зна що.
Короче висновок такий : треба мати завжди свої гроші і не слухати гімнів. Я витратила надто багато свого часу на то все .
А побутовою проституткою я більше не буду.
Ось так от. І навіть я лишусь сама одна до кінця днів - нічо. Секс я можу мати хоч кожен день іншого з сайту знайомств , нічо особистого. Задрало то все . На манікюр грошей не давав, на волосся ні, тільки о сигарети бо я купляла. Я кажу слухай добре що я біля тебе не спилась ще!
Фух, виговорилась.
автор Завжди з рушником • 01 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Это миф что надо молчать и в рот заглядывать, ничего не просить….
Та ні, я як треба добрих стусанів дам))

Ms. Сама прямота• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Та ні, я як треба добрих стусанів дам))
Да. Оказывается они это любят.
Життє Бентежне• 01 августа 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Ну вот мне больше 50 уже. И не факт, что если вы потеряете работу в 50, то будете ее точно также искать, как та, что вкалывала всю жизнь. Ну вернее, уборщицей и няней возьмут обеих))
Та что строила карьеру как минммум что то умеет) кроме того что полы тереть
Ответ дляМіряно-переміряно
Базовая комплектация🤷🏼‍♀️
Та?) а що не базова, цікаво послухати? Є ще щось що жінка може запропонувати?
Підтримка , повага . Якщо це нічо не означає то нащо йому впринципі жінка?)
к.Буланова• 01 августа 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
От тільки чи багатьом роботодавцям буде цікава людина взагалі без досвіду роботи.
Удачная• 01 августа 2023
Ответ дляПосле 18
А что Вы можете предложить человеку ,для того чтобы Вас кружили
Корону на голову надеваешь и все, тебя кружат, при чем один и тот же человек. Лично поверила))
Ответ дляк.Буланова
То як ви тепер в дві зміни працюєте?)
Коли його не стало роботи вдома майже як не стало.
Міряно-переміряно• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Вам до 25, надеюсь? После уже нет смысла объяснять
Ms. Сама прямота• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Это сто процентов

Ms. Сама прямота• 01 августа 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Расскажите.
И мне интересно.
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну розкажіть цікаво)
Незнакомлюся• 01 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Вы наверное удивитесь, но женщины которые работают тоже готовят еду, занимаются детьми и готовят еду))
И кто им виноват?
Міряно-переміряно• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну розкажіть цікаво)
Вот так и мужчине должно быть с вами интересно. Никакого секрета.
Лукава_Кiшка• 01 августа 2023
Развелась более 10 лет назад, ни дня не пожалела. Больше ни за что! Сама себе хозяйка, хочу - целый день валяюсь, не готовлю и тд
adamdavid• 01 августа 2023
Тупішої причини для розлучення ще не чула😂
Життє Бентежне• 01 августа 2023
Ответ дляНезнакомлюся
И кто им виноват?
Да никто. Но как минимум они не бояться уйти от мужа, они не зависят от мужа, и не пойдут потом полы мыть
Дівка в намисті• 01 августа 2023
Те,що ви робили,роблять і працюючі жінки.
Недавно була тема тут,велика суперечка чи треба жінкам працювати. Ось би туди вашу історію.
Ms. Сама прямота• 01 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
это в теории
на практике все совсем иначе
Цукрові вишні• 01 августа 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Тепер ви вільна від чоловіка але не маєте роботи?!
За який кошт? І де ви зараз живете?
Просто цікаво куди можна влаштовуватися після праці домогосподаркою
Але ж Ви не знаєте ким вона була до цього.
ПС Я теж домогосподарка уже 8 років, і до цього 7 років бухгалтером пропарювала але назад не хочу, хочу іншу офісну роботу. Маю 2 ВО.

Дівка в намисті• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
А я лох? В дві зміни?))
Ви дивна
Allein74999• 01 августа 2023
Ессно - иметь свои всегда надежней. Я не вышла замуж за своего нынешнего мужа в 24, потому что он тянул песню, что место женщины дома у плиты, а не на работе(хотя его зпл на тот момент была почти в половину ниже, чем моя и что он мне мог предложить, кроме гундения. Меня бы ждало, наверное, тоже, что и вас. Свою точку зрения он поменял спустя 5 лет( я уже и замуж успела сходить), сейчас совсем другая песня. Он теперь начальник, но работать мне никто не запрещает. Когда был локдаун - я его знатно бесила дома 24 часа в сутки, наверное хватило)))
Мона Лиза• 01 августа 2023
У нас 50/50, я так же работаю, не понимаю как можно сидеть дома и деградировать какашками и кашками. Быт тоже пополам, так же убирает, готовит. Если я хочу, могу придти и лежать, никто на кухню гнать не будет, покормят, все помоют сами.
Что-то есть в вашем посте, но с чем то и не согласна
Ms. Сама прямота• 01 августа 2023
Ответ дляДівка в намисті
чем кончилось?
Дівка в намисті• 01 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
чем кончилось?
Що саме?
А у нас макарошки• 01 августа 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Коли ви погодилися працювати домогосподаркою на що розраховували? На те що чоловік це буде цінувати? Вашої роботи домогосподаркою не видно вона постійна і вона задовбує.
От якби ви наймали собі помічницю по дому, а ще кухаря то знали б скільки і за що це коштує.
Тільки коли жінка ’сидить на шиї’ чомусь саме так називають домогосподарку то чоловік вважає що він головний. Нажаль це початок кінця сім´ї
Тільки те шо кухар наготував та найманця наприбирала, то вони це все не тіьки для чоловіка, а й для тебе, тому тут теж відслюнявлюй 50% на оплату
Ms. Сама прямота• 01 августа 2023
Ответ дляДівка в намисті
Що саме?
обсуждение - к чему пришли? или как обычно просто переругались
Барбітта• 01 августа 2023
Автор, я была такая же. Поздравляю Вас с прозрением. Никто эту ’работу’ не ценит. Меня мой мужчина слава богу, не напрягает этим, и вообще не требует обеда из трёх блюд. Лучше деньги зарабатывать, и нанимать приходящую тёту на уборку.
Дівка в намисті• 01 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Кожен при своїй думці залишився,але баталії були серйозні)
Электричка• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Пополамщик? Та в мене навіть на нього мій сосок вибачте не встане.
Чому ви така агресивна?
А у нас макарошки• 01 августа 2023
Ответ дляБарбітта
приходящей тете тоже платить 50 на 50 ) а не муж