Завжди з рушником• 01 августа 2023

Історія мого розлучення. Бути домогосподаркою - це повноцінна робота.

До слова, зараз я вже розлучилась.
Ситуація була наступна: я була вдома, я готувала їсти, прала (так я знаю не я а машинка, але я розвішувала речі, я складала речі, я їх не завжди але прасувала), я мила посуду декілька разів на день, я мила туалети ванни , ген прибирання на мені , на мені ВСЕ. Покупка продуктів , посидіти з дитиною , позайматися вигулювати. А що я чула? ЦЕ МОЇ ГРОШІ, які я заробляю, а де твої? Я вкурвилась, але терпіла . Кожен день вставала рано вранці, тобто як повноцінний робочий день.
Потім мене то все так задрало, я сказала плати таку то суму мені за всю мою роботу. Він не захотів , ми розлучились. Бо ...р. Я не буду на тебе працювати а ти мені розказувати що то твої гроші. Я буду то все саме робити в когось вдома і відчувати себе людиною . Якщо я прилягла вдень то спати хочу , то я цілий день нічо не роблю. А ти .... А 50-50 ми з тобою рідний станемо коли ти підеш і на родиш дитину. Помучитися 9 місяців. Нащо мені той хлоп тоді. Ще й вислуховувати хто зна що.
Короче висновок такий : треба мати завжди свої гроші і не слухати гімнів. Я витратила надто багато свого часу на то все .
А побутовою проституткою я більше не буду.
Ось так от. І навіть я лишусь сама одна до кінця днів - нічо. Секс я можу мати хоч кожен день іншого з сайту знайомств , нічо особистого. Задрало то все . На манікюр грошей не давав, на волосся ні, тільки о сигарети бо я купляла. Я кажу слухай добре що я біля тебе не спилась ще!
Фух, виговорилась.
Дикая Роза• 01 августа 2023
Ответ дляСонячний день
чья квартира ?
легко рассуждать, когда есть где жить
Ну то навчайтеся, заробляйте і вам буде де жити.

неДоЖиру• 01 августа 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Квартира от родственников осталась?
А когда нет ничего. И работать нормально не можешь потому что ребенка с начала оставить не с кем, потом болеет часто.
Я сначала купила себе квартиру , а потом только решила создать семью.
Ворожу на каві• 01 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Ржу немагу:) Выгуляла белое пальто?
Ви серйозно думаєте, що таких людей немає? це просто ті, хто навчився розмовляти та домовлятися
Квітка Миру• 01 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ви попали. Звідси ще ніхто не йшов по своїй волі
Прощайте СПА-салоны)))
Квітка Миру• 01 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
от ми так живемо з другим чоловіком, працюємо разом, хоум-бізнес, майже 24/7 разом, так вже багато років, дуже щасливі, майже не розлучаємось, двох діток виховали, всі домашні справи поділили, домовилися
Вот и я говорю - дело в правильном человеке рядом. Всегда можно договориться и поделить у кого что лучше получается.

А когда вот мои деньги, я их заработал, а твой борщ съедим вместе, то это не о договориться и не о поделить. Этого человека не нужно держать рядом.
Ондатрова шуба• 01 августа 2023
Ответ длянеДоЖиру
Я никогда себе квартиру бы не купила на зарплату медсестры ещё год назад 5200. За них даже просто жить сложно если надо покупать лекарства.
неДоЖиру• 01 августа 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ну, тогда предохраняйтесь. Я за зарплату учителя тоже не смогла бы купить квартиру, поэтому пошла работать туда где можно заработать денег.
Мона Лиза• 01 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
ми й дітей привчили прибирати за собою та готувати їжу, можуть взагалі на всю сім’ю приготувати

нещодавно тут була темка про половник в каструлі борщу, то в багатьох порадниць виявилось по 3-4 половники, бо кожен бере собі борщ, а половник не миє після себе, а інші пізніше приходять, беруть борщ, та теж не миють аж доки головна господарка не прийде з роботи та не помиє за усіма, для мене це трешняк повний, в нас кожен миє за собою
Блин, надо свою учить готовить! Мы с мужем готовим, а мадам может себе пожарить что то, яйцо или блинчики готовые, или нагетсы. Надо заняться этим!
Тему ту помню, у нас 2 половника, но у нас посудомойка, мы просто руками не моем, но то такое)))
Мона Лиза• 01 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
моїй мамі 77, вже декілька років з роботи намагається піти. вмовляють весь час, дали їй 0,5 ставки замість цілої, щоб хоч трошки залишилася бо на повну вже сил не вистачає, каже, що ще рік пропрацює, й піде, начальство у шоці, не можуть знайти ким замінити
Вот вот! А молодёжь не хочет учиться вообще! У нас приходят на работу, не то что дополнитесь что то в интернете поискать, но обучение проходят готовое уже на отвали((( Не понимаю почему так происходит((
Вот и маму мужчины уговаривают, а она хочет дачей заниматься на полную, сейчас только на выходные ездит.

Мона Лиза• 01 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
чекаю через півроку тему автора ’памагіте, беременна 4-м ребенком, младшему 9 мес
Надеюсь, она наладит отношения с мужем, без 4го, дай бог чтоб это послеродовая депрессия. Потому что в таком аду жить до возможности уйти это ад, она сойдёт с ума. Мне ее дико жаль по человечески(((
Шальная коклетка• 01 августа 2023
Ответ дляБулькаю
В мене лише одне питання: що таке ’вкурвилася’?
То означає, що автрока від чоловіка до Польші звалила))
КараПузовна• 01 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Делить доходы семьи и быт пополам?
Мы так живём, нравится.
Вам подобається жити з пополамщиком?
В принципі відповідь не потрібна)))
Подвійна веселка• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Та?) а що не базова, цікаво послухати? Є ще щось що жінка може запропонувати?
Підтримка , повага . Якщо це нічо не означає то нащо йому впринципі жінка?)
така як ви не треба точно. нікому. хіба шо як прибиральниця, але там не важливо жінка ти чи робот може, головне щоб чисто було
Пирожкиня• 02 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
А я лох? В дві зміни?))
В три,ещё и в постели))
Пирожкиня• 02 августа 2023
Автор,я теж так вкурвилась. Як за*обана собака. А чоловік каже що не працюєш то ти вдома лежиш цілими днями. А в мене ще й двоє дітей, яким треба окремо готувати. Я просто цілісінький день з кухні не виладжу -крім того ще інші домашні справи,за продуктами,дітей вигулять, позайматись/погратись/помалювати і ТД. Слава богу що ще канікули,а то школа,садок,танці, розвивашки
Тріль підпільний• 02 августа 2023
От цікаво, а що у вас за господарство таке було? 200кв.м. дім, 4ро дітей, 20соток городу? Чи квартира і 1 дитина?

Я завжди працювала, менше ніж чоловік, бо 2 дітей, десь 4-6 год на роботі щодня. По прибиранню виявилося однаково, що дім, що квартира. Є робот пилосос, посудомийна машина. Раз на тиждень чоловік все пилососить, діти миють підлогу і витирають пил. Готую в основному я, ще й чоловік бере судочки на роботу. Відвожу малого на гурток, сама в той час чи в магазин чи на каву.

І так всім добре, якщо працювати не повний робочий день, то є час і на домогосподарство і на дітей і на себе і свої гроші.
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Я вас просила мне верить?
Всегда ела раз в день
И? Это какой то показатель для всех женщин? Всегда ели один бутерброд в день?
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ длянеДоЖиру
А зачем рожать детей, если нет своего жилья и денег? Одни и те же истории уже сколько лет и все равно ничему не учат.
Затем рожают, что женщина на этом зациклена, родить в любом случае и уверена что ребенком привяжет
Життє Бентежне• 02 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Вам подобається жити з пополамщиком?
В принципі відповідь не потрібна)))
Я написала ниже что не имела в виду именно пополам, имела в виду вместе. Да, нравится и зараьатывание денег и быт вести вдвоём, а не полы мыть целыми днями и просить денег на маникюр

Життє Бентежне• 02 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Ржу немагу:) Выгуляла белое пальто?
Какое белое пальто, женщина?🙈
Життє Бентежне• 02 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Ржу немагу:) Выгуляла белое пальто?
И да, я вышла замуж не в 19, когда с тебя муж крутит что ему надо, а в 26, и у меня уже бвла карьера, которую я развивала активно, и речи о сидении дома не было даже. Перед моим мужем у меня был мужчина, он впаривал о том что ’зачем работать? Я обеспечу всем нужным, кому нужна та карьера, когда муж хорошо зарабатывает? Женщина должна с улыбкой, мытыми полами и борщом ждать мужа с работы’, короче, сбежала я от него роняя тапки, это не моя модель семьи
Ms. Сама прямота• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Я писала что так едят все женщины?
Нет. Писала что большая разница готовить на семью и на себя. Про себя. Вы же в состоянии это осознать, надеюсь.
Барбітта• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Да прямо, муж на работе целый день, хто ж там смитыть? Утром себе яйца пожарил, ушел, надо же такое...
мужья есть разные, главное выводы правильные сделать
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Правильно, есть мужья хорошие, а им засранки попадаются.
Да Щас же• 02 августа 2023
Ответ дляТріль підпільний

Ким працюєте півдня? Дякую
Да Щас же• 02 августа 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Каждому свое, я выросла в семье крепкого такого среднего класса в Киеве училась в Шеве красный корпус на бюджете кстати, очевидно что поломойкой после такого не буду ни у себя дома, ни у кого-то. После универа пошла работать не сразу но через год вышла на хорошую зп, работа в офисе, непыльная, когда начинаешь зарабатывать деньги, то очень сложно от них отказаться. И ради чего? Чтобы сидеть дома и смотреть сериалы? Про спа, косметологов и зал даже не смешите, во первых кто тут ходи в спа на советчице:)) а во вторых я все это и так делаю с работой. По поводу быта, то раньше не готовила вообще, заказывала еду с мужем, доставка, потом решила что хочу готовить чтобы есть более здорово. На то чтобы приготовить ужин у меня никогда не уходит больше 45 минут, обычно 30. Борщ не делаю. Такое заказываю. Ну и я люблю красивые дорогие вещи, и я понимаю что с моей зп плюс минус дай бог всегда могу себе это позволить, муж бизнесмен, мои родители и многие знакомые тоже занимались разным, одни строили офисные центры, сейчас у них ничего нет, это такое, слишком в Украине нестабильно. Для уборки приходит женщина, раньше когда экономили, приходила раз в три недели, убирала все кроме окон, этого хватало.

Я не воспринимаю домашнюю работу как работу и как труд, поэтому не понимаю людей которые жалуются на то что им сложнаааа постирать вещи в машинке и сварил суп сидя весь день дома для меня просто невдахы, сорт автор
Есть ли у Вас дети?
Безсовісна кума• 02 августа 2023
Ответ дляЛагшмивара
есть такие мужья, что як выйде не выйде
Чоловік, не дитина. Його можна вибирати
Последний вагон• 03 августа 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Коли ви погодилися працювати домогосподаркою на що розраховували? На те що чоловік це буде цінувати? Вашої роботи домогосподаркою не видно вона постійна і вона задовбує.
От якби ви наймали собі помічницю по дому, а ще кухаря то знали б скільки і за що це коштує.
Тільки коли жінка ’сидить на шиї’ чомусь саме так називають домогосподарку то чоловік вважає що він головний. Нажаль це початок кінця сім´ї
я тоже по вашему сидела на шее у мужа ,потому что изначально был против того чтобы я работала, потому что я воспитывала ребенка инвалида с детства, строила дом и все блестело, и по итогу 27 лет совместной жизни ,он нашел себе любовницу на 19 лет младше ,вместе уже 2 года не живем, и я теперь тоже поняла Свободу от его родственников друзей пьянок гулянок