Завжди з рушником• 01 августа 2023
Історія мого розлучення. Бути домогосподаркою - це повноцінна робота.
До слова, зараз я вже розлучилась.
Ситуація була наступна: я була вдома, я готувала їсти, прала (так я знаю не я а машинка, але я розвішувала речі, я складала речі, я їх не завжди але прасувала), я мила посуду декілька разів на день, я мила туалети ванни , ген прибирання на мені , на мені ВСЕ. Покупка продуктів , посидіти з дитиною , позайматися вигулювати. А що я чула? ЦЕ МОЇ ГРОШІ, які я заробляю, а де твої? Я вкурвилась, але терпіла . Кожен день вставала рано вранці, тобто як повноцінний робочий день.
Потім мене то все так задрало, я сказала плати таку то суму мені за всю мою роботу. Він не захотів , ми розлучились. Бо ...р. Я не буду на тебе працювати а ти мені розказувати що то твої гроші. Я буду то все саме робити в когось вдома і відчувати себе людиною . Якщо я прилягла вдень то спати хочу , то я цілий день нічо не роблю. А ти .... А 50-50 ми з тобою рідний станемо коли ти підеш і на родиш дитину. Помучитися 9 місяців. Нащо мені той хлоп тоді. Ще й вислуховувати хто зна що.
Короче висновок такий : треба мати завжди свої гроші і не слухати гімнів. Я витратила надто багато свого часу на то все .
А побутовою проституткою я більше не буду.
Ось так от. І навіть я лишусь сама одна до кінця днів - нічо. Секс я можу мати хоч кожен день іншого з сайту знайомств , нічо особистого. Задрало то все . На манікюр грошей не давав, на волосся ні, тільки о сигарети бо я купляла. Я кажу слухай добре що я біля тебе не спилась ще!
Фух, виговорилась.
Квітка Миру• 01 августа 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Каждому свое, я выросла в семье крепкого такого среднего класса в Киеве училась в Шеве красный корпус на бюджете кстати, очевидно что поломойкой после такого не буду ни у себя дома, ни у кого-то. После универа пошла работать не сразу но через год вышла на хорошую зп, работа в офисе, непыльная, когда начинаешь зарабатывать деньги, то очень сложно от них отказаться. И ради чего? Чтобы сидеть дома и смотреть сериалы? Про спа, косметологов и зал даже не смешите, во первых кто тут ходи в спа на советчице:)) а во вторых я все это и так делаю с работой. По поводу быта, то раньше не готовила вообще, заказывала еду с мужем, доставка, потом решила что хочу готовить чтобы есть более здорово. На то чтобы приготовить ужин у меня никогда не уходит больше 45 минут, обычно 30. Борщ не делаю. Такое заказываю. Ну и я люблю красивые дорогие вещи, и я понимаю что с моей зп плюс минус дай бог всегда могу себе это позволить, муж бизнесмен, мои родители и многие знакомые тоже занимались разным, одни строили офисные центры, сейчас у них ничего нет, это такое, слишком в Украине нестабильно. Для уборки приходит женщина, раньше когда экономили, приходила раз в три недели, убирала все кроме окон, этого хватало.
Я не воспринимаю домашнюю работу как работу и как труд, поэтому не понимаю людей которые жалуются на то что им сложнаааа постирать вещи в машинке и сварил суп сидя весь день дома для меня просто невдахы, сорт автор
’Про спа, косметологов и зал даже не смешите, во первых кто тут ходи в спа на советчице:)) а во вторых я все это и так делаю с работой.’
Вы хоть понимаете, что сами себе противоречите? Студентка Шевы, недостойная быть поломойкой?)))
Вкуси мене• 01 августа 2023
Ответ дляМорковна
Выгнать? А самой на работу?
Если найду хорошую няню
Конечно не много позже пойду
Ребёнку 5 дней , ещё рано его оставлять
Конечно не много позже пойду
Ребёнку 5 дней , ещё рано его оставлять
размахер• 01 августа 2023
Ответ дляКвітка Миру
Та смішна якась) на прибиральницю раз на три тижні наскрібали але підлогу не помиють бо червоний корпус шеви) про спа взагалі не писали б, на порадниці про таке й не чули
Морковна• 01 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Если найду хорошую няню
Конечно не много позже пойду
Ребёнку 5 дней , ещё рано его оставлять
Конечно не много позже пойду
Ребёнку 5 дней , ещё рано его оставлять
А 1,5 года не рано?
Добро с Кулаками• 01 августа 2023
Ответ дляКвітка Миру
Во-первых бытует мнение что когда работаешь то нет времени на зал, уход и спа. На это я отлично нахожу время работая.
Ну какая поломойка, я на 4 курсе пошла на ярмарку вакансий раздала там свои резюме, это я в каком-то сериале подсмотрела:))
Меня взяли сначала в международную компанию корп. юристом , а потом получилось через знакомства устроиться в нашу крупную компанию в ту же сферу, а что не так, в чем подвох вы видите?
Квітка Миру• 01 августа 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Но Вы же советчица, по вашим же словам Вы не должны ходить в спа)))
В общем такое оно саморазвитие работающих женщин)))) ещё и юристов
Добро с Кулаками• 01 августа 2023
Ответ дляразмахер
Я же написала, когда экономили, специально это выделила. Разные были времена, не вижу ничего смешного.
Если вы не поняли что я имела в виду, то имелось в виду что после нормально образования, мыто полы, варить борщи, ходит зачуханной как автор мне было не суждено:)
Добро с Кулаками• 01 августа 2023
Ответ дляКвітка Миру
Ну я вообще тут зарегистрировалась в августе 22 года чтобы узнавать про войну и тревоги. Было интересно что происходит в таких городах как Херсон и Мариуполь, многие тут писали. А до этого прикиньте вообще никогда на форумах не сидела, разве что рэддит. И вот затянуло.
Квітка Миру• 01 августа 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
И? Мы все тут, советчицы, зарегистрировались когда-то и с какой-то целью.
Вмію заміряти найкраще• 01 августа 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Вы на работе иучаете, к примеру, классику , историю, моду...?
Можете посвятить пару часов тому же айти
Класику чого? Музики? Архітектури? Моди?
Підозрюю, що хтось на своїх роботах вивчає історію, моду тощо. Але робота це не зажди про саме вивчання чого. Це постановка цілей, їх досягення, коммунікація з іншими, різними людьми, трабл шутінг, вивчення нового у своїй сфері або суміжного, управління командою, хоча б в ній й 1-2 людини, тайм менеджмент, складання плану та ін.
Капуста Маша• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
А я лох? В дві зміни?))
Я работаю, и делаю по дому работу. Но деньги не прошу у мужа, покупаю что мне нужно. В чем проблема пропылесосить в квартире или развесить бельё?
Несемо світло разом• 01 августа 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Которые живут в кайф и не загоняют себя ни дома, ни на работе
Обычно они идут в комплекте с умными мужьям
Насмішили. ))
Це не про розум, це про захребетництво та чоловіка-лоха.
Ну ви теж трохи дивна, працювати нє, пополамщик нє, догоспрдаркою бути нє. Мовчати, в рота заглядати і корону натирати це взагалі то обов´язки дружини в сім´ях де типу він працює, а вона красіва і погоду в домі робить) аиви що думали хтось вас утримувати за Бош і помитий унітаз буде? Там шуршать навколо чоловіка і по іншому треба)
Простецкая• 01 августа 2023
Ответ дляПишу з калідору
Вот это самый идеальный вариант! Мы тоже так живём и всё отлично.
Но тут же сейчас напишут....
Нормального варіанта не існує. Він нормальний тоді коли обох влаштовує. Як тільки щось не влаштовує одного - то вже не є нормально.
Добро с Кулаками• 01 августа 2023
Ответ дляКвітка Миру
Ну вот считайте что до 16 августа 22го советчице я не была и ходила по спа:) все сходится
А вообще мне все равно, если вы правда не согласны что у работающей женщины есть хоть какая-никакая свобода в отличии от автора в брака то пусть будет так
Захочет пойдет в спа, а то конечно мужья тут охотно дают на спа домохозяйкам, вон автор только со спа и не вылазила:) ну в своих мечтах. Даже на маникюр пришлось клянчить безрезультатно
Возможно только если бы она работала не после развода а до длительное время то и убирать чужие квартиры не пришлось бы. Ну то такое, интересно что она своей дочери будет советовать, работать или не стоит
Нічна ненажера• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Я професіонал по прибираннях) в мене окр
Я знайшла роботу в прибиранні швидко і за класні гроші
Тепер я роблю все те саме але за гроші )) і мені в кайф. Мало того мені ще й подарунки на роботі роблять!)
Посоветуйте как и с чего начать? У меня тоже окр и я профессионал в уборке) ситуация в семье один в один с вашей, но я работала все жизнь, из-за войны лишилась работы.
Ворожу на каві• 01 августа 2023
Ответ дляСонячний день
чья квартира ?
легко рассуждать, когда есть где жить
не скажіть, в нас була моя квартира, як я того урода виганяла - окрема тема
у автора просто її використовували як рабиню, а з мене ще вимагав сексу коли він хоче, й пофігу, чи хочу я! ’ти моя дружина, тож ти повинна’
весь побут на мені, дитина на мені, коли дитині було 4 міс, він отримав виробничу травму, півроку не працював, а потім втягнувся, сподобалося, тож я працювала, заробляла гроші, а окрім цього ще тягла повністю весь побут, тільки тоді не було в мене пралки, прала вручну (90-ті роки), а він пиячив, ахав усе, що ворушиться та мені ще скандали весь час влаштовував, яка я погана
ну й ще багато чого було, ледь випхала зі своєї квартири, так що не це найваливіше, повірте
Ворожу на каві• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
А я лох? В дві зміни?))
ото я була саме таким лохом
Вмію заміряти найкраще• 01 августа 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Ви попали. Звідси ще ніхто не йшов по своїй волі
Ворожу на каві• 01 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Почему пополамщик, просто вместе работать и вместе бытом заниматься.
Я не правильно ввразилась, сумма не имеет значения, просто тоже работать а ему тоже стирку развешивать)
от ми так живемо з другим чоловіком, працюємо разом, хоум-бізнес, майже 24/7 разом, так вже багато років, дуже щасливі, майже не розлучаємось, двох діток виховали, всі домашні справи поділили, домовилися
Ворожу на каві• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Що я пропоную:
Я ніколи не виїдає мозги де був коли прийдеш .
Телефон не перевіряю. Грошей на косметику і одяг не витрачаю майже.
Я буду підтримувати . Секс люблю , голова ніколи не болить))
Я вірна.
Смачно готую і вмію тримати порядок.
Тому я знаю що я приношу до столу так сказати ))
Я вірна.
Смачно готую і вмію тримати порядок.
ви трішки дивна) а поговорити, підтримати то не просто сказати, що чоловік правий, а мати спільні інтереси, дивитися в один бік
це я просто на майбутнє, якщо заміж зберетеся ще, бо якщо жити довго разом, то трати на косметику неважливі, набагато важливіші дружба, взаєморозуміння та почуття ліктя або надійного плеча поруч і це не залежить від грошей, бувають дуже багаті чоловіки, які не можуть цього дати жінці
Ворожу на каві• 01 августа 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Развелась более 10 лет назад, ни дня не пожалела. Больше ни за что! Сама себе хозяйка, хочу - целый день валяюсь, не готовлю и тд
слухайте, ну от ми з чоловіком разом 25 років, я не уявляю, щоб він мене примушував робити бодай щось
до речі - він дуже смачно готує по моїх рецептах
я просто навчила поступово
Ворожу на каві• 01 августа 2023
Ответ дляМона Лиза
У нас 50/50, я так же работаю, не понимаю как можно сидеть дома и деградировать какашками и кашками. Быт тоже пополам, так же убирает, готовит. Если я хочу, могу придти и лежать, никто на кухню гнать не будет, покормят, все помоют сами.
Что-то есть в вашем посте, но с чем то и не согласна
ми й дітей привчили прибирати за собою та готувати їжу, можуть взагалі на всю сім’ю приготувати
нещодавно тут була темка про половник в каструлі борщу, то в багатьох порадниць виявилось по 3-4 половники, бо кожен бере собі борщ, а половник не миє після себе, а інші пізніше приходять, беруть борщ, та теж не миють аж доки головна господарка не прийде з роботи та не помиє за усіма, для мене це трешняк повний, в нас кожен миє за собою
Ворожу на каві• 01 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Хочется плакать
Потому что у меня новорождённый
Дочке 1.5
Сыну 9
Готовка , уборка , стирка, гуляние ,ночь с малышом
Все на мне
Муж помогает
Тем что только бегает курить , играет в танки , чтобы отвлечься
И спрашивает чем помочь , но сам не дотронется ни к чему .
Хочу его выгнать .
Потому что у меня новорождённый
Дочке 1.5
Сыну 9
Все на мне
Муж помогает
Хочу его выгнать .
вибачте, але навіщо народжували молодшого, коли донька була зовсім маленька? Ви ж доросла жінка, вже двоє дітей мали, не знали про контрацепцію?
Автопортрет нурофена• 01 августа 2023
Ответ дляВ шоколаде
А как, по-Вашему, остальные женщины, работающие, справляются? Готовят, стирают, моют унитазы, следят за орогодами, консервируют?)
Может не нужно про всех так...какие готовки, огороды и тем более консервация???
Ворожу на каві• 01 августа 2023
Ответ дляМона Лиза
Да, многим! Моя бабушка снабженец, работала лет до 70, потом решили уволить и она не хотела работать уже. Поставили девочку, не тянула, поставили двоих вместо одной бабушка, тоже так себе. Начали звать бабушку назад, но она уже не пришла, не захотела.
Мама мужчины уже на 70 году, работает бухгалтером, уходить не собирается, увольнять тоже, все ок. А без образования и опыта пошли б полы мыть максимум, как мама моя, которая не работала до 50 лет, как папа мой умер….
моїй мамі 77, вже декілька років з роботи намагається піти. вмовляють весь час, дали їй 0,5 ставки замість цілої, щоб хоч трошки залишилася бо на повну вже сил не вистачає, каже, що ще рік пропрацює, й піде, начальство у шоці, не можуть знайти ким замінити
размахер• 01 августа 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Дивно зі скреготом раз на 3 тижні виділяти на прибиральницю зекономлені гроші і не взяти швабру до рук. Пишу не лише про вас, але й про чоловіка. Який би чоловік не був преміальний, але корона не спаде від побутових справ, перевірено 👌🏻. Але всі ми різні і кожному своє) В мене зараз в Україні величезний будинок, в якому живуть родичі, тричі на тиждень виходить прибиральниця, якій я забезпечую базову зайнятість. І в той вже час я живу в невеличкій квартирі в недешевій країні і сама поломию, як ви висловилися, і навіть унітаз мию. Корона на місці, але я в могилянці вчилась, то там по-іншому. 😁
Ворожу на каві• 01 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Основне:
Краса(на красуню з фігурою богині і лицем янгола, з густим довгим волоссям, гарними зубами і шкірою ЗАВЖДИ буде попит)
Молодість (у 20 років усі сексі, а в 35+ уже спробуй знайди АДЕКВАТНОГО вільного чоловіка)
Здоров´я (хворі не дуже комусь треба)
я б вам 1000 заперечень накидала, але ліньки
скажу одне - якщо з жінки йдуть флюїди, що вона в пошуку, завжди будуть кавалєри, якщо ні, то буде 100% ідеальна красуня, але одинока
Добро с Кулаками• 01 августа 2023
Ответ дляразмахер
Мы поддерживали чистоту если вас именно это интересует, но мыть полы мы не умеем оба, получается плохо, у меня еще хуже чем у него, поэтому на генералу приходила раз в неделю женщина.
Еще раз вы не поняли меня. Я имела в виду что после образования в приличном месте становится домохозяйкой как автор я не собиралась. Это тупо, просто тупо, потратить усилия и время, а потом только и делать что убирать за мужемм варит ему еду и клянчить деньги на ногти как это делала автор. Вот в чем был смысл. И если вы улавливаете суть, то не надо пытаться самоутвердиться за мой счет.