Золота орда• 01 августа 2023
Орки гвалтували навіть немовлят чайними ложечками на очах мам
льтатов: примерно 152 000 (0,28 сек.)
Росіяни гвалтували та вбивали дітей під час агресії проти ...
lb.ua
› 2022/07/16
Перевести эту страницу
16 июл. 2022 г. — Експерти криміналісти жандармерії Франції допомагають українським колегам в ідентифікації тіл, Буча, 29 квітня 2022 р. Фото: EPA/UPG. У другому ...
в ОБСЄ підтвердили, що росіяни ґвалтували і вбивали дітей
unian.ua
› war
Перевести эту страницу
15 июл. 2022 г. — "Московський механізм" ОБСЄ представив другий звіт про вторгнення РФ в Україну. Підтверджені масові згвалтування і вбивства населення, ...
Росіяни, які ґвалтували українців - хто вони, список імен
› society
Перевести эту страницу
24 окт. 2022 г. — Російські окупанти в Україні гвалтували дітей, жінок, чоловіків та літніх людей. Їхній вік - від 4 до 85 років.
Ґвалтують усіх: літніх жінок, дітей і чоловіків. Світ ...
radiosvoboda.org
› ...
Перевести эту страницу
12 апр. 2022 г. — Кількість зґвалтувань поки неможливо встановити, але випадки є у кожному звільненому селі чи місті.
Російські війська ґвалтували українських жінок, чоловіків і ...
voanews.com
› ...
Перевести эту страницу
16 янв. 2023 г. — Докази свідчать, що російські сили використовували сексуальні злочини як зброю війни, - розповіла виданню The New York Times Анна Сосонська,
На очах вбили матір, а дівчину ґвалтували щоденно п´яні ...
youtube.com
https://www.youtube.com › ...
Перевести эту страницу
29 мар. 2023 г. — Громадянин Казахстану Костянтин Кястутісович в ексклюзивному інтерв´ю ТСН.ua розповів про події, які відбувалися під час окупації у Ворзелі ..
Сексуальні злочини рф: жінку ґвалтували тільки тому, що ...
ukrinform.ua
› ...
Перевести эту страницу
28 нояб. 2022 г. — Якщо знімати стрічки та писати про сексуальні злочини, то слід це робити саме так, як зробила команда Молодіжного центру Атлантичної Ради tsn.ua
› exclusive › zg...
Перевести эту страницу
3 мар. 2023 г. — За один день двоє російських солдатів скривдили 12 жителів села, троє з яких були неповнолітніми.Росіяни ґвалтували жінок та дітей у Броварах - Апостроф
apostrophe.ua
› society
Перевести эту страницу
14 мар. 2023 г. — Україна звинувачує двох російських снайперів у зґвалтуванні матері та чотирирічної дитини,скільки дітей окупанти зґвалтували в Україні - 24 Канал
24tv.ua
› okupanti-zv...
Перевести эту страницу
4 июн. 2023 г. — В Україні відкрито близько 3 тисяч кримінальних проваджень щодо воєнних злочинів, які вчинені проти дітей. У понад 10 випадках мовиться про ...
lb.ua
› 2022/07/16
Перевести эту страницу
unian.ua
› war
Перевести эту страницу
› society
Перевести эту страницу
radiosvoboda.org
› ...
Перевести эту страницу
voanews.com
› ...
Перевести эту страницу
youtube.com
https://www.youtube.com › ...
Перевести эту страницу
ukrinform.ua
› ...
Перевести эту страницу
› exclusive › zg...
Перевести эту страницу
apostrophe.ua
› society
Перевести эту страницу
24tv.ua
› okupanti-zv...
Перевести эту страницу