Netherlands• 02 августа 2023

Підкажіть як зараз приїхати в Польшу

Всім привіт, підкажіть будь ласка, де почитати про зараз переїзд до Польші? Наразі в Британії, але хочу переїхати щоб працювати віддалено і жити просто в Польші
(Виплати не потрібні, допомога не потрібна, просто хочу зняти житло і жити, але не в курсі як це працює)

Коли в Україну їзжу через Польшу то кожного разу на кордоні допит влаштовують що куди наскільки, тому я так розумію є нюанси в’їзду з метою проживання

Дякую 💖
Sofia Tatra• 02 августа 2023
И я спрошу а сколько аренда в Польше сейчас стоит ?
автор Netherlands • 02 августа 2023
Ответ дляSofia Tatra
як я дивлюся:
іду в інстаграм, вбиваю ’аренда - місто’ і приблизно розумію
Solly85• 02 августа 2023
Просто жить не получится. Нужно либо временную защиту оформлять, либо визу, либо 3 месяца безвиз. Но временную защиту неохотно дают после других стран
дивчинка• 02 августа 2023
Я б вам не советовала сейчас ехать в Польшу, сейчас как-то нагнетается ситуация с Польшей
haha.ha• 02 августа 2023
А что не так с Британией?
автор Netherlands • 02 августа 2023
Ответ длядивчинка
що ви маєте на увазі?
автор Netherlands • 02 августа 2023
Ответ дляhaha.ha
А что не так с Британией?
мені не комфортно тут
Vlada-Maria• 02 августа 2023
Ответ дляSofia Tatra
відкриваєте ОLX.pl, задаєте в пошуку територію, що цікавить, свої параметри пошуку - і будете мати повну картину
дивчинка• 02 августа 2023
Ответ дляNetherlands
що ви маєте на увазі?
С учётом постоянных угроз России относительно Польши и переброски Вагнера возможно многое.
KSENK@• 02 августа 2023
Смотря на сколько: месяц, полгода, пару лет.
На счёт защиты после др.стран - нужно уточнять. Сейчас защита до 04.03.2024. Что дальше будет - не ясно.
Безвиз 90 дней.
Виза(основания?)