Всім привіт, підкажіть будь ласка, де почитати про зараз переїзд до Польші? Наразі в Британії, але хочу переїхати щоб працювати віддалено і жити просто в Польші
(Виплати не потрібні, допомога не потрібна, просто хочу зняти житло і жити, але не в курсі як це працює)
Коли в Україну їзжу через Польшу то кожного разу на кордоні допит влаштовують що куди наскільки, тому я так розумію є нюанси в’їзду з метою проживання
Дякую 💖
Ответ дляSofia Tatra
И я спрошу а сколько аренда в Польше сейчас стоит ?
як я дивлюся:
іду в інстаграм, вбиваю ’аренда - місто’ і приблизно розумію
Ответ длядивчинка
Я б вам не советовала сейчас ехать в Польшу, сейчас как-то нагнетается ситуация с Польшей
що ви маєте на увазі?
Ответ дляhaha.ha
А что не так с Британией?
мені не комфортно тут
Vlada-Maria• 02 августа 2023
Ответ дляSofia Tatra
відкриваєте ОLX.pl, задаєте в пошуку територію, що цікавить, свої параметри пошуку - і будете мати повну картину