Джага-джага• 02 августа 2023

Ех...а за мною ніколи не бігали чоловіки:

а так хочеться бути чиєюсь мрією..
Дівчатка, у вас як?) Так щоб зірочку з неба.. і все для тебе?))))
Глас_Народа• 02 августа 2023
Радійте,коли бігає той,хто зовсім не подобається-о це справжня печаль

автор Джага-джага • 02 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
так, в чомусь Ви праві...)
Забрызжу ядом• 02 августа 2023
Такого, чтобы ради меня мужчина был готов на все, у меня тоже не было
Швидка Настя• 02 августа 2023
Тю, а за мною бігали заспіль, а я все рівно зустріла того єдиного і мені не треба було , що б він за мною бігав. Я і так його стала, як тільки у очі зазирнула. А про тих що бігали все життя і уваги не звертала. Ні, ну трохи подобалось, що я така гарна)) але зовсім трохи)))
Ждіть свого коханного, він для вас все зробить і зірочку)))
Сільський ансамбль• 02 августа 2023
Бегали, но не те кто нравятся и от этого не легче(
GaleTTa• 02 августа 2023
Поверьте, это не так радужно и прекрасно) я за здоровые отношения, когда никто ни за кем не бегает
автор Джага-джага • 02 августа 2023
Ответ дляШвидка Настя
Чекаю..))))))Дякую!)
Глас_Народа• 02 августа 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
И это прекрасно. На все готовы только люди с психическими заболеваниями
Форс мажор• 02 августа 2023
Ой, бегали. И это был полный кошмар. Вообще не нравились, было их очень жаль. Не знала, что делать

Поліцейський патруль• 02 августа 2023
Такс, эт матюк первое слово? Что за матюк? Не могу придумать
Забрызжу ядом• 02 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
Да и то не всегда
Диви яка я пава!• 02 августа 2023
Це нездорові люди, коли прям бігають і готові на все
автор Джага-джага • 02 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Мабуть Ви праві)
автор Джага-джага • 02 августа 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
ні,то видих..)
Послушная• 02 августа 2023
У меня было много чего в жизни, и беготня тоже. Ничего хорошего. Хочется спокойных, нормальных и стабильных отношений. А все эти страсти итальянские, ну весело, ну нескучно, но оно не надо никому(((
Свекруховна• 02 августа 2023
Ответ дляШвидка Настя
Розкажіть про зустріч з коханим
Диви яка я пава!• 02 августа 2023
В мене такий був, прям дуже бігав, контролював, з розуму сходив. Пізніше дізналась, що він в звичайній школі не навчався, а ходив в спецшколу, значить щось там було не так.
Бжоли-бандерівці• 02 августа 2023
За мною теж не бігали, було трохи сумно, коли я була для хлопців невидимкою, це був період старших класів та перших курсів. Потім забила, бо бачила, що не всі залицяльники подругам подобаються, що реверщі та сварки між ними та хлопцями.
Хачапууури• 02 августа 2023
Не было такого.

olgabaluta• 02 августа 2023
Бегали, но мне пофиг. По бОльшей части, молодые. Приятно, конечно, но прекрасно обхожусь без этого. Роль мужчины в жизни женщины сильно переоценили…. 🙃
Сиреневая цапля• 02 августа 2023
Бігають в основному психічно нестабільні. За мною колись рік ходив по п‘ятах один придурок, це було нестерпно, а потім п‘яний під вікнами викрикав, що якщо мене з кимось побачить заріже обох, це вже було страшно( дякувати Богу, я поїхала вчитись в інше місто, і десь він зник.
Бутерброд и я• 02 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
Погоджуся.
Колись подруга з її хлопцем вирішили влаштувати моє особисте життя і типу випадково познайомили мене з якимось їхнім знайомим. Мені він взагалі не сподобався, прям до відрази - дуже високий, худий, пальці як в павука, ще й з вусиками . А я йому прям в душу запала( Як же він мене діставав!
Я заборонила казати мою адресу, але він приблизно знав, де я живу, і він тупо ходив и розпитував бабів під під´їздами, дітей, де живе така то:/ Взнав, в якому будинку, і тупо ходив по двору з букетом троянд і горланив ’Інна, я тебе люблю, виходь за мене!’ Жесть була. Це все майже місяць продовжувалось.
Друзі його втихомирити не могли, я попросила подругу збрехати, що я гуляща, але він сказав, що любу візьме(
Прийшлося просити зведеного брата, амбала під 2 метри з німецькою вівчаркою приїхати і сказати, що він мій наречений і що він бандит, і приб´є і в лісі закопає того ’кавалєра’, якщо від мене не відчепиться.
Так соромно було, так противно. Нічого хорошого, коли нав´язується той, хто неприємний .
Ms. Android• 02 августа 2023
Ніколи не бігали за мною і не помічали. Так, шкода, але що поробиш
Тишком нишком• 02 августа 2023
Оц, два таких було. Ну з одним легше,побігав і перестав,а от інший... це жах. Нічого не було між нами. Абсолютно. Але там у хлопця якась нав´язлива закоханість була. Мені аж погано було. Здавалося,що в його очах я кинула його з трьома дітьми і собакою.
Не бажаю нікому такого. Я за здорові відносини
Ms. Любмая жена• 02 августа 2023
Ответ дляШвидка Настя
В 45 ще не пізно чекати? В анамнезі чоловік і двоє дітей…
AVIV@• 02 августа 2023
А толку що за мною бігали)))
Справжнє щастя знайти свою людину.
А то таке все...втрачений час.
Забрызжу ядом• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Не поздно
Успокойся_Успокойся• 02 августа 2023
а у меня никогда не было серьезных отношений и все встречи заканчивались одним днем ((
автор Джага-джага • 02 августа 2023
Ответ дляБутерброд и я
Погоджуся.
Жах
автор Джага-джага • 02 августа 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Ні, як раз час))) Бажаю вам зустріти того єдиного!)