Мию чакри щоденно• 02 августа 2023
прийшла до знайомого в гості хлопця..
І побачила оце .
При цьому він стверджує що живе сам. Як ви відреагували б ? Я сказала що мені стало недобре і поїхала додому .
Це сказав лишилось після колишньої , йому шкода було викидати 🫣
Кусман Сиру• 02 августа 2023
Ответ дляБджолина королева
Ну не ображайтеся))) подивіться самі, хіба вони дорогі?
А відколи парфуми по ціні вибирають? І відколи дорогий смак цінником визначається? Ваш снобізм просто феєричний)))
Губки-уточкой• 02 августа 2023
Согласна с девочками, все же просто проверяется - скажите, что о каких-то из этих духов давно думаете и попросите их себе
А лучше несколько
И поднос 🤣
А лучше несколько
И поднос 🤣
Сирожено_пирожено• 02 августа 2023
Ответ дляКлевотница
Та ладно,девушка не забрала парфюмы, новые,которые стоят херову тучу денег???не верю. Разве что сам не отдал
А какие там стоят херову тучу?
Сирожено_пирожено• 02 августа 2023
Ответ дляКлевотница
Ну не прям аж дорогі,але кожна +-100евро
где??? Нина Ричи и Эклат? Жадор?...
Жінка з перцем• 02 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Это вы свои парфюмы сфоткали и решили тут потроллить)))
Еще и сфоткано так не тышком нышком, а типа красиво с ракурсом, расставлено:)
Ms. Искренность• 02 августа 2023
Вообще не верю в эту историю. Чтоб у парня и пыли не было . Да чтоб девица и духи не забрала ...Вы свой поднос сфоткали?
Блондинка в Шоколаде• 02 августа 2023
Ответ дляКлевотница
Та ну, в первую очередь бы забрала
Я багато вдома залишила парфумерії і косметики
Байрактарна• 02 августа 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А ви знаєте, я та жінка, яка гель синій палмолів чоловічий завжди купляла. І олд спайсом користуюсь кілька років, бо мені під час тренування тільки він тримає сухість.
Мій чоловік коли вперше зайшов до мене у ванну теж офігів
Я теж користуюсь чоловічим дезодорантом, а моя мама миє голову тільки чоловічими шампунями)
Видна міленіалка• 02 августа 2023
Я так була в гостях і побачила товстенний великий Космополітен (бували А4 і А5) за минулий місяць. Питаю чиє це. Він каже колишня залишила, вони розійшлися. То я забрала. Кажу я візьму собі, почитаю. Він не хотів віддавати, попросив хоча б повернути як прочитаю, бо раптом захоче забрати колись. Але ми більше не бачилися. Брехач! Нехай знає дівчина що він такий, це був мій знак для неї.
Видна міленіалка• 02 августа 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
А с Эклат то что не так?
Все так.
Вони дуже дівочі і ніжні. Пахнуть весною. Збирають массу чоловічих компліментів (як ніякі інші)
Асоціюються з моїм студентством.
Але я особисто їх переросла. Мені вони вже не дуже цікаві. Попсові, такі, примітивні. Але приємні. Дууууже!
Навіть на весіллі користувалася, а потім гості писали повідомлення що за парфум був на мені.
Я не зрозумію людей на яких вони смердять!
Як вони можуть смердіти?
Ну місс діор можуть, бо ядерні.
Ну монталі можуть, може ля ві е бель. Але ці?
Я просто не розумію..
І також не розумію про Жадор.
Жадор моя любов❤️ Але допускаю, бо вони також інтенсивні, не всім підходять ноти. Але Еклат, то сама ніжність..
Проте давно не купую
Асоціюються з моїм студентством.
Як вони можуть смердіти?
Ну місс діор можуть, бо ядерні.
Я просто не розумію..
І також не розумію про Жадор.
Проте давно не купую
Пупс• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Мені теж здалось і я поїхала (
Дыбил ( спрятать сложно
Та ладно) я далеко не киця гламурна, але після потрапляння снаряду в дім забрала флакон парфумів (ще улюблену кросбоді і зручний ніж для овочів). Перші тижні як виїхали ходила в волонтерському секонді (хто пережив, той знає що то за look)) якшо хтось бачив бомжиху що пахне алюром, то була я)))
Хочу на Балі• 02 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Что вы в том мис диор находите, у меня полная бутылка стоит уже год, они мне бабушкиными духами воняют(
за сколько продадите? выкуплю, если цена ниже магазинной
Без QR коду• 02 августа 2023
Ответ дляАстановитесь
Я тільки не допру,як в оту колекцію втулився вонючка жадор
Може то від різних дівчат,а в нього фетиш такий ?
А яблоко Ричи ? 🤢
Та там все вонючка 😹
Н@Диете• 02 августа 2023
Ответ дляРяженка
Яка ванна?
На фото ж видно, що не плитка ванної на стінах
Тро-ло
Вы читать не умеете
PANTERA_KET• 02 августа 2023
Ответ дляАстановитесь
А чего жадор вонючка???? Мне он нрпа как и мисс диор
Разгуляшка• 02 августа 2023
Ответ дляАстановитесь
Хм, мене більше здивував еклат, жадор то классика , як 5-ка, вона може подобатися, може ні, але попсючий еклат, хоча і вся підбірка досить попсова))
PANTERA_KET• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Удалено администрацией...
Средние по 100+евро флакон 100мл
PANTERA_KET• 02 августа 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Не факт. Моя мама ни одних не забрала, хотя у нее их штук 60.
Я тоже ничего не взяла
Мне тоже муж не дал забрать
Говорит ты в эвакуацию едешь, какие духи????
Кавуся• 02 августа 2023
Ответ дляАстановитесь
Маньяк ) Парфюмерный))