Мию чакри щоденно• 02 августа 2023

прийшла до знайомого в гості хлопця..

І побачила оце .
При цьому він стверджує що живе сам. Як ви відреагували б ? Я сказала що мені стало недобре і поїхала додому .
Це сказав лишилось після колишньої , йому шкода було викидати 🫣
Любимка-анонимка• 02 августа 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Я все життя чоловічими парфумами користуюсь....
А якими? Мені лакост зелений подобається, іноді беру в чоловіка)

Organic• 02 августа 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А ви знаєте, я та жінка, яка гель синій палмолів чоловічий завжди купляла. І олд спайсом користуюсь кілька років, бо мені під час тренування тільки він тримає сухість.
Мій чоловік коли вперше зайшов до мене у ванну теж офігів
Олд спайс з вовком теж собі беру.
Плету корзинки• 02 августа 2023
А він не сказав для кого береже парфуми? Попросіть у нього пару флаконів, відразу буде зрозуміло чи це колишньої чи теперішньої
МояХатаЗкраю• 02 августа 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Бачили б ви обличчя мого (вже колишнього), коли у мене ще філіпс для гоління у ваній заряджався
Та прям багіня• 02 августа 2023
Странно, ассортимент парфюмов как у меня в начале 2000-х. Интересно, сколько лет молодому человеку и его ’бывшей’?
Прокачую сідниці• 02 августа 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Готье Ле Маль, Енкре нуар и Аллюр спорт. Чоловікам завжди їх дарувала і сама юзала ))
Любимка-анонимка• 02 августа 2023
Ответ дляOrganic
Олд спайс з вовком теж собі беру.
В мене ці. Спробуйте тигрика, запах просто бомба)
Несу пургу• 02 августа 2023
Поспілкуйтесь ще. Крім парфумів все було добре, спілкування легко йде?
Наступного разу знов зверніть увагу на ту полочку, спитайте, а можна скористуватись? Якщо відреагує спокійно, то має бути все нормально.
Мені б на вашому місці теж стало б неприємно, але ж хочеться вияснити, чи то справді колишньої і давно стоять, чи шось таки не так.
МояХатаЗкраю• 02 августа 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
В мене одні були, брат забрав, бо вподобав

автор Мию чакри щоденно • 02 августа 2023
Ответ дляНесу пургу
Дякую за відповідь по конкретному питанні
Просто запитати чи можна покористуватися я навіть не знаю як запитати бо це якийсь іспанський сором.. (( чужі парфуми на себе
Семицветка• 02 августа 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Аллюр спорт это волшебный аромат тоже люблю его на себя наливать иногда)
МояХатаЗкраю• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Ви точно знаєте, що таке іспанський сором?
Сосиска_Втесте• 02 августа 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Люди!
Де купити таку підставку?
А, ось і більш схожа, з квадратного профілю
Відповів всім• 02 августа 2023
Ответ дляДобродійка
Может быть и правда. Я сдаю квартиру парню, он там уже где-то пол года живёт, когда он въезжал, там немного моего декора было и украшения на зеркале в коридоре. Недавно мне надо было по делам к нему заехать, так там в коридоре на зеркало так и весели мои подвески т декор на месте почти весь был.
Мы когда поженились жили в квартире моих родителей , там все по феншую-лунтик на стене , полочки розовые , кружевные рамочки , Потом мы переехали в свою , а в этой квартире жил мой племянник , я все спрашивала его чего ты ремонт не сделаешь? Та мне норм говорит))) он себе кабинет сделал под себя а все остальное «веселенькое» но девушки конечно верили с трудом , что человеку лень лунтика со стены снять
Оченьценная• 02 августа 2023
Дивна якась його колишня...чому парфуми не забрала
Вельшановна• 02 августа 2023
Какие-то попсовые духи, неинтересная личность эта бывшая 🥱
Вельшановна• 02 августа 2023
Ответ дляКлевотница
Та ладно,девушка не забрала парфюмы, новые,которые стоят херову тучу денег???не верю. Разве что сам не отдал
Какая херова туча? Обычные дешёвые духи. Чем вы пользуетесь? Эйвоном?
Аноним НаВсеГда• 02 августа 2023
Ответ дляПлету корзинки
Справа в тому що він міг їх хоча б прибрати, для чого йому протирати той піднос і парфуми від пилу?
Прибрать мог бы, да , но так же у него может быть помощница , которая приходит пару раз в неделю и все убирает
Бджолина королева• 02 августа 2023
Ответ дляОченьценная
Бо вона не знає, що колишня, а всього навсього поїхала відпочивати.

Кумедна• 02 августа 2023
Ответ дляВельшановна
Лучший коммент
Мейк-ап форева• 02 августа 2023
Ухтыш ж блин, всі ці духи у мене є вдома, але немає такої підставки, розтавлені по хаті, як я поїзала з України
Патриоточка• 02 августа 2023
Ответ дляАстановитесь
Я тільки не допру,як в оту колекцію втулився вонючка жадор
Може то від різних дівчат,а в нього фетиш такий ?
А може він взагалі маньяк, і від кожної жертви залишає парфуми на пам´ять
Попихтю та й годі• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Блін люди ви такі дивні тут..то не мерс за 50 тис доларів

Я хотіла просто запитати чи я дурна чи шо
Особисто мені дивно що у вас претензії до якогось ЗНАЙОМОГО ХЛОПЦЯ, що це за формуліровка така, чи що ви хочете від знайомих людей? Ви не до свого хлопця прийшли, не до свого жениха, то в чому питання?
Йосип_молодий• 02 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
ланвин оставьте, а мисс диор и жадор забирайте.
Что вы в том мис диор находите, у меня полная бутылка стоит уже год, они мне бабушкиными духами воняют(
Угги_в_горошек• 02 августа 2023
Троль фотку нашел в инете, заголовок кликабельный сделал, а люди на серьезных шах обсуждают. Уже по названию темы понятно, что тролятина.
Ищу-брожу• 02 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Вкус у бывшей был хороший, значит и парень неплохой))
В чем хороший вкус? В ароматах? Ахаха) Так это банальщина банальщиной. Ароматы битые избитые) Вкуса нет, от слова совсем.
ПампушОК• 02 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Там эклат стоит. Похоже и парень из разряда в семье не без урода.
Несу пургу• 02 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Виберете один і підіть з ним до ванної. Це д не роликовий дезорант, пшикнули і нетрогаєте більше.
ПампушОК• 02 августа 2023
Ответ дляВесела моль
Я когда-то пришла к парню, там стерильная чистота, все попрятано, убрано, но в ванной расчески, говорит «это мамы, она приходит иногда» (квартиру он типа снимал)
Ага, я так когда -то к парню пришла , в ванной две зубные щётки , спрашиваю чья вторая? Он ответил утром мягкой чищу , вечером средней жёсткости. И оказалось что все таки жил сам, но блин пока мы вместе полгода жили я постоянно его с девушками видела. Просто пересекались. Я гуляю и он в парке на скамейке с девушкой разговаривает. А живём вместе , спим вместе, завтраки мне готовит. Вроде и ничего в этом криминального нет , но я ушла. Теперь уже понимаю, что это неуверенность в себе, а парень не плох. До сих пор спрашивает почему я ушла. А я молчу хотя уже его и мои дети в школу ходят.
Екатерина27• 02 августа 2023
Вы пошли в гости к знакомому парню, а не к без пяти минут мужу. Откуда столько трагизма?