Дівка в намисті• 02 августа 2023
Нещодавно тут була тема про передбачення
Так от, нещодавно дівчина писала в темі, що підписана в ТГ на гадалку, але на кого- не сказала, щоб не банили. Зі слів автора, гадалка передбачила підрив ГЕС- збулося, потім автор ще писала передбачення, яке збулося, але я не пам´ятаю, і написала прогноз на майбутнє - руйнування в скляній будівлі , у Києві. І от сьогодні, після обстрілу дронами результат на фото. Також там було передбачення про кінець війни, але я не запам´ятала.
І взагалі, тему не читала цілком, але ото запало про скляну будівлю в Києві, тому засіло в голові
Автор теми, будь ласка, напишіть, що вона там казала про кінець війни????
Ну або як знайти той канал в ТГ?
Ну і так, я знаю, що йшло 21 століття на дворі 😎
Ну або як знайти той канал в ТГ?
Не стесняюсь• 02 августа 2023
Автор, абстрагуйтесь і згадайте, скільки разів останніми місяцями в Києві потрапляло в скляні будівлі? Та тут в принципі майже всі висотні новобудови останніх років скляні.
Мамин тріль• 02 августа 2023
Ответ дляМолчалка
Про скляну будівлю писали у Дніпрі. І це збулось. Про кінець війни всі на кого я підписана кажуть не в цьому році і не мирним договором
А коли пишуть і як?
Екатерина27• 02 августа 2023
Значит так: Диана свои прогнозы воруют в Катерины Несмиян( поищите её в инста и в телеге), там же пасется и Тихая. Как только Несмиян замечает что её прогноз слово в слово содран и делает паузу, или выставляет в закрытом аккаунте, Диана сразу берет паузу или вот как сейчас отпуск.
А вот кто реально предсказывает многое, но без стеба это астролог Илона Сахарова. И еще есть девушка таролог - мадам Zidan. Уже несколько раз сравнивала - многое совпадает.
Умничка-помощничка• 02 августа 2023
Ответ дляЕкатерина27
где их можно почитать-посмотреть?
Кудряшка Сью• 02 августа 2023
Ответ дляМиззери
Я тоже вспомнила это сегодня
Хотя стеклянных домов много и рано или поздно попали бы в такой
Я живу поруч з скляною будівлею, яка на фото в старпості. А поряд 3 будівля вздовж вулиці - теж скляні. І на іншу сторону повно скляних будівель, зараз майже всі офісні та адмін будівлі - скляні. Будівля ДТЕК на Жилянській - теж повністю скляна, до речі. Так що всі гадалки ці -пальцем в небо.
Впораюсь зі всим• 02 августа 2023
Не треба всьому вірити. Ясновидці бачать ситуативно, тільки один з безлічі варіантів подій. Інколи попадають, але частіше ні.
Про всякі канали і т д. Зараз в мене знайома віщує на ютубі про порчі і т д. Ця людина невдаха в стоматології, яка не змогла зробити кар´єру, ні завести сім´ю, а ось тепер промишляє як ’спадкова відьма’ в інтернеті.
Після цього я остаточно зав´язала з інтернет-пророками...
Ответ дляКудряшка Сью
Это возле бывшего проспекта Лепсе?
Коварная Зая• 02 августа 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
так не как с 14-го. тогда границы не закрывали,а сейчас сказали заморозят и не откроют и самолеты не вернут(мне это главное например ,а не крым чей,пусть эрдогану подарят и он разбирается
А где и кто сказал про заморозку и про то, что не откроют границы?
Танцепесенная• 02 августа 2023
Ответ дляПокорительная
И еще автор, без гадалок понятно, что конфликт будет заморожен, как с 14 года. Об этом писали изначально здесь, но на эти ответы агрессироврли
В смысле писали, что конфликт будет заморожен? По моему, тут больше писали о том, что война на десять лет. Я как то запуталась.
Кудряшка Сью• 02 августа 2023
Ответ дляlammama
Это возле бывшего проспекта Лепсе?
Ні, від Лепса це далеко
Крайня невістка• 02 августа 2023
Ответ дляБрюльтик
Канал Чаплиги, він одразу зазначив. що поки зернова угода триває, то Одесу ніхто не трогатиме
он как раз говорит что договорняк будет с осени уже идет подготовка
Крайня невістка• 02 августа 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
узкие паблики прочитали? видела сегодня у них такой текст
чаплыгин тоже говорит .про договорняк
Кава з перцем• 02 августа 2023
Одно время смотрела Хомутовскую, много сбывалось, а потом что- то с ней случилось- почти все мимо.
Молчалка• 02 августа 2023
Ответ дляМамин тріль
А коли пишуть і як?
Наступний рік. З кримом. Але закінчиться дуже різко бо настане щось страшніше
сказочное_Бали• 02 августа 2023
Ответ дляМолчалка
А коли і чим?
сказочное_Бали• 02 августа 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я дивлюсь опитування в різних місцях/пабліках. Так от , лише 20-25% українців вірять у перемогу. 75 % у відчаї і готові на все, лише б закінчилася війна і вікрили кордони. Так шо реалії зовсім не такі як вам говорять.
Опитування в раші проводили?
Жодного не знаю хто ’ готові на все’ з рашкою.
Хіба що отруту росіянам в їжу підсипати на іноземних курортах,якщо це воно,то я теж про це постійно розмірковую,але до діла поки що не переходжу.
сказочное_Бали• 02 августа 2023
Ответ дляМолчалка
Куда вже ще страшніше?
жінка незаміжня• 02 августа 2023
Ответ дляПокорительная
Это и страшно, что война может начаться в любой момент
Брюльтик• 02 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
Я ему верю. Он и говорил, что пока зерновая сделка, то Одессу не тронут.
Так и было. Били по энергоструктуре только,мы в убежища не бегали.А теперь расхерачили весь исторический центр, лупили . что свиньи говно, дети заикаться и писяться под себя стали.
Я думаю. что осенью сдадут с потрохами, все к этому идет.
Проня_Прокоповна• 02 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
Опитування в раші проводили?
В Україні, і навіть тут на порадниці. Ось скріни. Правда в темі на порадниці адміни нагло змінили питання теми, яке звучало як «коли на вашу думку закінчиться війна?».
І 75% опитаних відповіли , що вони не знають коли і не бачать кінця цій війні. Після зміни назви правда, опитування виглядає не так песимістично. Але факт, шо адміни змінили, щоб приховати чи зманіпуювати цією темою правду.
Ну і другий скрін, одеський адвока, статистика такаж. 75% людей у відчаї і не вірять чи не бачать кінця цьому.
Два різні джерела, а відповідь одинакова.
Молчалка• 02 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
Куда вже ще страшніше?
Там я не до кінця зрозуміла.3 світова чи вірус чи голод. Я вже не дивлюсь
Брюльтик• 02 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
чаплыгин тоже говорит .про договорняк
он ЧаплыгА
Туся муся• 02 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Я про тауэр тоже подумала, это еще осенью было
Проня_Прокоповна• 02 августа 2023
Ответ длясказочное_Бали
Опитування в раші проводили?
Не той скрін з телеграму, сиправляю.
как тебе такое илон маск• 02 августа 2023
Ответ дляТанцепесенная
так заморозят через условно 10-ть лет (ну больше пишут про конец 25го-26год)
Ответ дляБрюльтик
вопрос какого года...если следующего,то от нас мало что останется
курасаны• 02 августа 2023
Декілька тижнів тому в тік тоці натрапила на розклад якоїсь дівчини, якраз про моє місто. Досить детально, навіть назвала частину міста і деталі, які відомі містянам. Ще й мій чоловік дивився, сказав, що брєд. А на цих вихідних прилетіло саме так як вона й казала. От чому не зберегти було те відео, не пам´ятаю навіть її ім´я
впевнена, що є люди, які дійсно мають здібності, але зараз розплодилося тих екстрасенсів, що й не розібрати, говорять просту аналітику, а видають за передбачення.