Карінка Шевченко• 02 августа 2023
Ай вонт ту сей - "Раша гуд бай"!Пугачева,Галкин,Макаревич за Украину!
Пугачову помітили на виступі Сердючки: "відривалася" під "Russia goodbye"Примадонна відвідала фестиваль разом з чоловіком і Андрієм Макаревичем.Кілька днів тому у Юрмалі "відгримів" фестиваль Лайми Вайкуле, на якому з´явилися деякі українські зірки. Серед них був і Андрій Данилко, що виступає в образі Вєрки Сердючки. Він вийшов на сцену з піснею "Dancing Lasha Tumbai", в якій ще багато років тому росіяни почули для себе "послання" - "Russia goodbye".
На виступі Сердючки помітили, зокрема, Аллу Пугачову і Максима Галкіна. Вони сиділи в глядацькому залі поруч з артистом Андрієм Макаревичем, чия дружина все зняла на відео.
Можна помітити, що Галкіну і Пугачовій подобався виступ Данилка. Вони посміхалися і щось активно обговорювали. Однак той факт, що Примадонна "відривалася" під Сердючку, звичайно ж обурив росіян.Вони почали писати, що Пугачова "остаточно відреклася" від РФ, адже веселилася під пісні українців. Особливу увагу росіяни приділили фразі "Russia goodbye". Хейтери пишуть:
"Відписуюся!"
"Фу, не очікував такого від Алли Борисівни"
"А їм весело, зрадники!"
Втім, таких коментарів набагато менше за позитивних. Багато користувачів хвалять Сердючку і дякують Пугачовій за те, що вона підтримала фестиваль Вайкуле.
"Відписуюся!"
"А їм весело, зрадники!"
oksigen_ks• 02 августа 2023
Олена oza перелогинилась в каринку? Или каринка это клон настюшкиК?🧐
oksigen_ks• 02 августа 2023
Ответ дляSara-a
Имя их легион )
Та да, строчат сегодня в поте тролле-лица))
NastyushaK• 02 августа 2023
В России полно нормальных ребят и людей.
К сожалению они ничего не решают, там правят нацисты в Кремле...
Coffee is Love• 03 августа 2023
Ответ дляSara-a
Она его не знает .
кошевой ещё дамой не оделся ?
А то у народа вопросы , почему не на фронте
кошевой ещё дамой не оделся ?
Так він же пояснив чому - його снайперу видно.
А ви одразу - зрада, зрада.