Света С Приветом• 02 августа 2023
Як зрозуміти який каріес не лікувати? До кожного зуба знайдеться притензія…
Света С Приветом
• 02 августа 2023
Чи лікуватт тільки те що видно на кт
А якшо не видно на кт то не каріес?
ГугелП@лАмался• 02 августа 2023
напевно просто треба адекватний стоматолог, а не аби побільше ’посверлити’
Непереможна• 02 августа 2023
Як це до кожного зуба претензія? Які можуть бути питання до здорових зубів?
З вишневого садка• 02 августа 2023
Ответ дляНепереможна
Ну, например, кариес, находящийся на стадии пятна, многие стоматологи не лечат
Не гавкаю- но охраняю• 02 августа 2023
Якщо карієс вже саме карієс, то обовʼязково лікувати. Якщо є дуже старі пломби, то їх міняти. Під ними вже вторинний карієс.
Залізна тьотя• 02 августа 2023
Адекватный стоматолог, а не тот которому надо максимально полечить и что надо и что не надо. Поменять все пломбы, коронки и записать вас к трем спецам еще. Это бизнес уже вот и все, максимально заработать. Ищите того кому можно доверять, честного
Меня много• 02 августа 2023
Ответ дляНепереможна
Например пятна на зубах - кариес в стадии пятна, хронический, может никогда дальше и не распространится если ухаживать за зубами. И такой кариес может быть на многих зубах.