Ms. Анонимная• 02 августа 2023

Ділюся маленькою перемогою в боротьбі з РХП -- набрала вже 3 кг!

Можливо, є хтось з подібними проблемами, булу рада поспілкуватися. Дуже радію, поради і приписи дієтолога таки виявилися ефективними, сьогодні вранці ваги показали 41 кг -- я нарешті змогла набрати вагу, цілих 3 кг! Почуваюся значно краще, додалося енергії і сил) Відчуття просто неймовірні) Дівчатка, хто теж на наборі маси, поділіться будь ласка секретами, як полегшити цей процес і швидше набрати ще хоча б 4-5 кг! Дякую)
Люблю джаз• 02 августа 2023
Мені дуже актуально набір ваги
Не можу набрати і кіло, читала що на антидепресантах йде набір,як побічний ефект, тому ще це хочу спробувати
Творог для розжига• 02 августа 2023
я набирала на гейнері, це вуглеводний напій із спортпіту, за 4 міс 8 кг
Жертва интернета• 02 августа 2023
Вітаю, заберіть 5 моїх з бочків, із задоволенням віддам.
автор Ms. Анонимная • 02 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Мені дуже актуально набір ваги
Без рекомендації психотерапевта антидепресанти приймати не варто, це дуже серйозні препарати, повірте.
автор Ms. Анонимная • 02 августа 2023
Ответ дляЖертва интернета
Віддавайте! Радо прийму!)
Люблю джаз• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Я була у сімейної і ендокринолога, ніхто не допоможе з набором ваги, я вже плачу вечорами, шо уже рік як ні кіло не прибавилось
автор Ms. Анонимная • 02 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Я почала з сімейного лікаря, вона направила до психотерапевта, психотерапевт свої рекомендації узгоджував з дієтологом (чесно, думаю, що основна заслуга саме дієтолога) плюс ендокринолог, але ендокринолог жодних відхилень від норми по аналізах не побачила і суттєвого не порекомендувала. Тому основний результат бачу все таки від звернення до дієтолога.
Поддакиваю иногДА• 02 августа 2023
С радостью поделюсь с вами 10 кг моего лишнего веса, без ущерба для себя и с пользой для вас. Да будет так!
автор Ms. Анонимная • 02 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Спасибі! Якби це дійсно вийшло... Я була б вам неймовірно вдячна) В кінці серпня приїздить мій коханий, дуже мрію ще хоч трошки поправитися і виглядати гарною, щоб він не злякався моїх худих кісток ((( Сподіваюся, що ваш подарунок таки перейде до мене)
Поддакиваю иногДА• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
А ви були у ендокринолога?
автор Ms. Анонимная • 02 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А ви були у ендокринолога?
Так. Здавала аналізи за його направленням, відхилень від норми не було зафіксовано.
Україна понад усе!• 02 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Мені дуже актуально набір ваги
Без обследования не обойтись.

Я всю жизнь худенькая, но после 2 родов началось через год потеря веса, прям до худобы.
Вообщем сдавала анализы у семейного, узи все норм. У эндокринолога норм, ттг норм.
Пошла к гастро оказалось не переносимость лактозы. Организм ее отторгает, и идёт истощение.
Перестала пить молоко, начал немного возвращаться вес.
Вот так.
Поддакиваю иногДА• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Це дуже добре. Тоді спробуйте їсти калорійну вуглеводну їжу, і витрачати менше енергії.
автор Ms. Анонимная • 02 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Зараз так і роблю (щоправда, від фізичної активності відмовитися не можу в силу життєвих обставин). Але головне -- зникла відраза до їжі і рвотний рефлекс, це моя величезна перемога!
Поддакиваю иногДА• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
О це мені б хоч трохи мати відразу до смачненького. Я люблю поїсти, і люблю смачненьке і люблю отримувати насолоду. Тож коли їсте, обов´язково отримуйте насолоду і балуйте себе смачненьким.
автор Ms. Анонимная • 02 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Вчуся) Потихеньку налагоджую нормальні ’стосунки’ з їжею, пояснюю собі, що їжа -- це джерело задоволення і насичення. Але без фахівців сама б не справилася, це точно. Мені дієтолог так і сказала прямо, що ще кілька тижнів голоду, і я просто померла б. Слава богу, що вистачило розуму звернутися за допомогою, в той час я навіть не усвідомлювпла масштабу проблеми і не бачила мете зі сторони. Чомусь думала, що не їсти два-три дні нормально. Навіть дико пригадувати той свій стан.
Фрекен бок• 02 августа 2023
Якщо є сили, йдіть до спортзалу. Це майже єдиний здоровий спосіб набрати вагу. Загружатися вуглеводами - вийде боком.
Люблю джаз• 02 августа 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Без обследования не обойтись.

Вот так.
Дякую за пораду
У мене це все на фоні стресу,і потім наче затяжна депресія, нічого не радує, плачу часто.
автор Ms. Анонимная • 02 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Дякую за пораду
У мене теж так було на самому початку всього цього жаху.. Дуже розумію вас, підтримую і бажаю одужати!
Барвіночка• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Віддавайте! Радо прийму!)
Можна я ще свої докину?
Щоб мені таке попити 😭
автор Ms. Анонимная • 02 августа 2023
Ответ дляБарвіночка
Можна я ще свої докину?
Щоб мені таке попити 😭
Докидайте, я лише за!)
Вишиванка• 02 августа 2023
Автор, Ви - молодець! я думаю, що у вас вийде набрати, бо ви цього прагнете і розумієте як це страшно. Ось у мене проблема інша, донька 16 років з анорексією, так не хоче зовсім набирати, їй - чим менше вага - тим краще, хоч і у психіатора були, приймає АД, ходить до психолога, але щось покращень не бачу, в лікарню лягати відмовляється, насильно покласти не можуть, тільки якщо стан вже буде критичним.... зовсім біда з цим захопленням схудненням
автор Ms. Анонимная • 02 августа 2023
Ответ дляВишиванка
Дякую! Бажаю вашій донечці здоров´я, а вам -- сил і витримки, щоб допомогти їй і підтримати.
Да Щас же• 02 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Мені дуже актуально набір ваги
Ви що? Ні в якому разі😵‍💫
Люблю джаз• 03 августа 2023
Ответ дляДа Щас же
Ви що? Ні в якому разі😵‍💫
Я вже втомилась слухати від усіх ’ой яка ти худа’, я тривожусь постійно.
Читаю шо дівчата набирають на прийомі цих препаратів,то може це мій порятунок
автор Ms. Анонимная • 03 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Повірте, це занадто серйозні медикаменти, щоб їх приймати без призначення лікаря! У мене було діагностовано розлад харчової поведінки і нервову анорексію, призначили відповідні препарати (по суті антидепресанти) для стимуляції вироблення гормону дофаміну тощо, тому маю досвід їх вживання і знаю, що вони значною мірою впливають на самопочуття і свідомість. Кожен організм індивідуальний, ніхто не знає, як саме ваш організм відреагує на такі препарати! Підіть на прийом до психотерапевта, це зараз доступно практично всім і зовсім недорого, не легковажте здоров´ям! Просто повірте на слово, я знаю про що кажу.
Привіт з ботойбіччя• 03 августа 2023
у меня наверное как у вас, ем просто потому что знаю что надо, а так аппетита нет никогда и чувства голода. Бывала что вспоминала что ничего не ела аж на следующий день. Поэтому просто расписала часы приема.

Тоже и анализы сдавала и по врачам ходила. И после родов вес не прибавился ни на грамм (только первые полгода). Как весила в 15 лет - 40 кг, так и весила до 42 лет. В 43 прибавилось само 4 кг и опять все встало.

Пробовала есть чаще и пожирнее и много эклеров. Просто через месяц вообще есть не хочется несколько дней. Но вес при этом стоит.
автор Ms. Анонимная • 03 августа 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя

Раджу вам з власного досвіду піти до дієтолога. Але один нюанс -- якщо у вас така вага вже довгий час і ви не відчували дискомфорту, то можливо для вас це є варіантом норми? Бо в мене було так: на протязі року, поступово, схудла з 49 (моя норма) спочатку до 44, потім до таких цифр, що самій було страшнувато, найнижче значення маси було 37, але коли усвідомила, що це все не ок і звернулася за допомогою, було 39. У моєму випадку це дійсно була вже патологія, я могла не їсти кілька діб і погано виглядала, дуже тонкі руки і ноги, зникли груди... Ну й зараз ще так, якщо чесно, але вже відчуваю, що з´явилися сили, потихеньку налагоджується нормальний режим харчування, стала краще спати, почуватися спокійніше.
Тобто загалом хороший ефект з´явився від комплексної роботи з психотерапевтом і дієтологом -- у моєму конкретному випадку.
Привіт з ботойбіччя• 03 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
у меня он не падает, но и не набирается. Силы вроде тоже есть. Всю жизнь на экстремальном спорте. Диетолог мне составлял списки и меню, но это вообще никак не влияло. Я просто смирилась, что я вот такая... Но у меня так с детства (отсутствие аппетита), мне даже отдельно готовили что-то из того что люблю, чтоб приучить есть.
автор Ms. Анонимная • 03 августа 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Якщо ви ще й спортом займаєтеся, то ви взагалі молодець! В мене коли все це почалося, то були дні, коли чорніло в очах і не було сили вранці встати з ліжка... Це зараз трошки полегшало, коли почала знову їсти. А який у вас зріст, чи не вираховували ви ІМТ?