Ms. Анонимная• 02 августа 2023

Ділюся маленькою перемогою в боротьбі з РХП -- набрала вже 3 кг!

Можливо, є хтось з подібними проблемами, булу рада поспілкуватися. Дуже радію, поради і приписи дієтолога таки виявилися ефективними, сьогодні вранці ваги показали 41 кг -- я нарешті змогла набрати вагу, цілих 3 кг! Почуваюся значно краще, додалося енергії і сил) Відчуття просто неймовірні) Дівчатка, хто теж на наборі маси, поділіться будь ласка секретами, як полегшити цей процес і швидше набрати ще хоча б 4-5 кг! Дякую)
Привіт з ботойбіччя• 03 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Якщо ви ще й спортом займаєтеся, то ви взагалі молодець! В мене коли все це почалося, то були дні, коли чорніло в очах і не було сили вранці встати з ліжка... Це зараз трошки полегшало, коли почала знову їсти. А який у вас зріст, чи не вираховували ви ІМТ?
автор Ms. Анонимная • 03 августа 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
У мене 164.
Привіт з ботойбіччя• 03 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
У мене 164.
ну да, тогда маловато(((((
автор Ms. Анонимная • 03 августа 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
ну да, тогда маловато(((((
Так, дійсно малувато, коли було менше 40. В мене на телефоні є фото, якою я була два місяці тому, і мені самій дуже страшно їх переглядати, бо я там схожа на в´язня концтабору. Дуже хочеться скоріше вийти з цього стану і повернути себе нормальну