Пушка заряджена• 02 августа 2023
Що брати їсти на роботу?()
В мене 12-годинний робочий день 2/2, нормально поїсти є час. Хочу від завтра нормально харчуватись, не всяким харчовим сміттям, а так щоб і корисно було і знижувалась вага, потрібно скинути 15-20 кг. Готувати щось, брати з собою судочки в мене немає бажання, мені проще щось купити готове. Біля роботи є АТБ, хочу зранку зайти, вже трішки раціон придумала собі, чекаю на ваші ідеї:). Куплю творог яготинський брикетик синій 180 гр, 1 банан- банан змішаю з творогом моя вечеря буде, також куплю пару персиків на перекус, думала, ще купити сир філадельфію й намазувати на хліб, в ідеалі ще червона рибка ммм, але червону рибку ж не буду постійно їсти. Також куплю два пакетики мак кави, і 1глазурований сирок на солоденьке
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ дляАйболитная
Який графік у Вас? Якщо не секрет - яка країна? Дякую.
12 год роб день, з 8 по 20:00, 2/2, працюю в Києві;)
Айболитная• 02 августа 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Сырочки, Маккофе, хлеб. С ними вес не сбросить.
Лучше филе куриное вареное, яйца варить, помидоры, огурцы. Каши. Тунец в собственном соку(в Атб делюкс ). Кефир.
Уберите вообще мучное, сладкое и картошку . Ну жирное сильно тоже.
Хлебцы берите вместо хлеба.
Хочется сладкого, есть финики, инжир и т.п
Фрукты
Хлебцы берите вместо хлеба.
Фрукты
Не нужны эти хлебцы. Это маркетинг. В них каллорий больше чем в батоне (хлебцы Нордик). Убрать хлеб вообще. В редких случаях - безглютеновый. Но он такой невкусный мне даже серый с семечками( Кефир тоже не очень - вздувает живот.
Айболитная• 02 августа 2023
Ответ дляЦветочница
Ну так ви точно не похудаєте.
Реальна тема полюбить холодну гречку. Нарубать овочів, наварить яєць і з гречичкою де прийдеться відкрив судочок і перекусив.
Спочатку холодна не смачна, потім звикаєш.
А чому холодну треба їсти? Краще підігріти.
Каляка маляка• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
Норм) в мене в одну сторону 45 км. Працюю продавцем. Втомлююсь, звичайно , день на ногах, маленька зп. Але паралельно вчу іноземні мовия планую здобути нову професію, а зараз потрібно просто десь пересидіти, поки роботи немає
а яка зарплата? дякую.
Каляка маляка• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
аде живете? теж в Києві? чи ні? якщо ні, то скільки часу Вам їхати додому та куди? дякую
Привіт з ботойбіччя• 02 августа 2023
Ответ дляАйболитная
Скільки Вам років? Працюєте теж 12 годин?
12 годин зміна. Мені 41. Правда графік 2*2. Якщо звикли працювати 9 годин зміну, то важко спочатку, здається за ці +3 години помреш
.
Пацан к успеху шел• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
Беруть( але я стидаюсь, натура в мене така
Это просто смешно.. сколько вам лет?
Айболитная• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
2/2 - думаю краще ніж 4/4. Але 12 годин стоячи продавцем - важко. Одягайте компресійну білизну на ноги , це важливо.
Привіт з ботойбіччя• 02 августа 2023
Ответ дляАйболитная
Це правда, через деякий час такої роботи набряки ніг та біль у спині (((
мадамГрицацуева• 02 августа 2023
на каждом продукте написан калораж.вы считали хть как-то?
сладенький сырик 20% жирности))) 400+ калорий на 100г и это мы ещё даже не начинали,банан 150,творог 200, хлебушек,кофеек,беляш и пельмени перед сном...
мадамГрицацуева• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
о!вот тут и я вас поддержу.
для меня что кушать,что какать при людях не комфортно.
приходится бывать на всяких мероприятиях,ем конечно же,но без всякого удовольствия.
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
а яка зарплата? дякую.
12-13 тис грн
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Не Київ, пригород. Може чули Кірове
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Это просто смешно.. сколько вам лет?
Каляка маляка• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
Не Київ, пригород. Може чули Кірове
а як добираєтеся додому? встигаєте до початку комендантської години? о котрій годині встаєте вранці? мабудь, не висипаєтеся...
По Кірове не чула. )
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ длямадамГрицацуева
о!вот тут и я вас поддержу.
О да!) Розумію прекрасно) вдома при своїх їм як треба) а на роботі не можу
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
По Кірове не чула. )
Маршруткою годину їхати, якщо без пробок, а так трішки довше,перед тим треба на метро десь хвилин 15. Встигаю, я ж лише до 8)
мадамГрицацуева• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
а в кафе...пялятся и в тарелку и в рот.я ж подавится могу)))
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
По Кірове не чула. )
Прокидаюсь десь о 5, звичайно, не самий такий комфортний час, але звикла вже
Каляка маляка• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
так рано... але 2 дні вихідних потім, можна виспатися )
Айболитная• 02 августа 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
.
Звикла працювати не більш 8 годин. А тут як додаткова напівзміна. Вже відмовилась. Знайду щось інше, питання часу. Але дуже важко знайти роботу. Мені 47.
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Мене ще бісить, коли я спеціально очікую момент, щоб поїсти на самоті хтось обов´язковл зайде, скаже смачного, і засяде в кімнаті, щоб поговорити😅😅😅а я не люблю балакати коли їм
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Це так) аби в мене була 5-денка, то прокидалась би о 6:30, а вдома б була о 8 вечора. З моєю дорогою довгою це не варіант уви. А так два дні відстрілялась і свобода
Червона ікорка• 02 августа 2023
Я працюю 4/4. Вдома мультиварка і гриль, там і напрягатися не треба і смачно, коли харчуюся як ви описали болить шлунок, суп варю і беру з собою навіть, це Ваше здоров’я.
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Ну, я не любитель супів. А от булгур/басматі/ рис з печеною рибкою, курочкою, брала б залюбки мммм
Айболитная• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
12-13 тис грн
Дуже мало, якщо чесно. Але напевно такі зараз зарплати у продавців. Можливо краще поїхати в Норвегію чи Бельгію. Клімат не найкращий, але так не будете працювати за копійки точно.
Червона ікорка• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
Я готую м ясо на грилі без олії та варю каші в мультиварці, там смачніше, салати їм ще, зелень, інколи консервований тунець беру, це я вам як людина яка по 12 год працює, варене яйце, тост, авокадо, почніть вивчати нутриціологію хоч трохи і зрозумієте, що те що ви написали вище вам не допоможе у схудненні
мадамГрицацуева• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
люди считают ’ашотакова’)))
вам надо всё взвешивать и считать калории.
гречка с отварной грудкой самое оно:и готовится быстро,стоять над ним не надо-само варится.
можно картошку отварную в мундире и опять-таки кусочек рыбы или мяса. всё отварное.овощи обязательно и творог,сыр 30г.пейте воду чистую.минимум сахара и без булок.
мадамГрицацуева• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
в выходной день приготовьте себе на два рабочих дня и только работайте,без всяких кастрюль.
было бы из чего готовить.