Пушка заряджена• 02 августа 2023
Що брати їсти на роботу?()
В мене 12-годинний робочий день 2/2, нормально поїсти є час. Хочу від завтра нормально харчуватись, не всяким харчовим сміттям, а так щоб і корисно було і знижувалась вага, потрібно скинути 15-20 кг. Готувати щось, брати з собою судочки в мене немає бажання, мені проще щось купити готове. Біля роботи є АТБ, хочу зранку зайти, вже трішки раціон придумала собі, чекаю на ваші ідеї:). Куплю творог яготинський брикетик синій 180 гр, 1 банан- банан змішаю з творогом моя вечеря буде, також куплю пару персиків на перекус, думала, ще купити сир філадельфію й намазувати на хліб, в ідеалі ще червона рибка ммм, але червону рибку ж не буду постійно їсти. Також куплю два пакетики мак кави, і 1глазурований сирок на солоденьке
Локшина на вухах• 02 августа 2023
Салат дома зробіть, запечіть м´ясо,а на гарнір кускус чи булгур.
Обстановщица• 02 августа 2023
Ви ж наче хочете без харчового сміття, то нащо вам глазурований сирок і мак кава? Краще 1 нормальне еспресо випити + трохи чорного шоколаду
Летала_НаМетле• 02 августа 2023
Запеките лучше кусок грудки, говядину, индейку или отварите на пару на пару дней и берите. А в атб пару помидоров, огурец и творог. А то на бутербродиках и бананах нифига не похудеете.
Мама Чели• 02 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Вот вот! Я когда худела, то на работу принесла салатник/оливковое масло и бегала в атб за помидорами/огурцами/перцами и делала салатики на работе
Фіфачка• 02 августа 2023
На такому раціоні Ви не схуднете)
Щось ржачно читати’хочу без харчового сміття’ і кава 3 в 1 і глазуровані сирки
Сизоока бестія• 02 августа 2023
На фруктах і хлібі із сирами ви не похудаєте, це глюкоза і жир. До творога краще беріть овочі, салат буде. Вдома запечіть шматок мяса, варені яйця знову ж із овочами краще буде за сирки.
Тут как тут• 02 августа 2023
автор не похудеете точно на бананах и глаз. судке
я на завтра беру на два приема пищи:
запеченую с овощами грудку, салат с баклажанов с сыром.. приспособилась с зип-пакетами
и кофе..без молока и сахара еспрессо
я на завтра беру на два приема пищи:
и кофе..без молока и сахара еспрессо
Амелі на мілені• 02 августа 2023
Буженину запеките и на хлеб + салат. Не хотите тащить судочек, то можно салат прям на работе настругать. На работе нет кофемашины? Ну что за 3в1
Айболитная• 02 августа 2023
А ким працюєте 12 годин? Чи не важко? Мені запропонували графік 12 годин - 4/4 і дорога 70 км в 2 сторони. Я відмовилась, але гроші були непогані. Тепер зовсім не можу знайти роботу. Знаю себе, дуже втомлююсь після 9 годин праці. Робота - підтримка клієнтів - телефон і чат.
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
В чем проблема взять с собой лоток??
Та якось стидаюсь( не знаю чому
Фіфачка• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
Та якось стидаюсь( не знаю чому
Тобто якщо у Вас,не дай бог,завтра з´являться проблеми з ШКТ,то Ви далі будете стидатись? Ото люди у нас..
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ дляМама Чели
Сыр Филадельфия и хлеб, сырок, кофе 3в1🤦
Вы не похудеете
Навіть якщо дефіцит ккал буде?
Цветочница• 02 августа 2023
Ну так ви точно не похудаєте.
Реальна тема полюбить холодну гречку. Нарубать овочів, наварить яєць і з гречичкою де прийдеться відкрив судочок і перекусив.
Спочатку холодна не смачна, потім звикаєш.
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Кофемашини немає, але недалеко від роботи продають каву експресо, капучино, лате
Айболитная• 02 августа 2023
Стосовно Вашого питанню - дівчата мають рацію - ви так не схуднете що Ви написали. Заради здоров´я беріть судочки - темний рис, гречку, запечене або зварене чи тушковане м´ясо і рибу. Овочі - я люблю руколу, томати-чері, огірок чи перець болгарський. Не робіть перекуси. Повноцінна та збалансована їжа повинна бути 3 рази на день. Між їжою лише вода. Якщо фрукти - то краще їх їсти на сніданок чи обід. Ніяких глазурованих сирочків
Трільчиха• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
Навіть якщо дефіцит ккал буде?
Звісно схуднете , якщо буде дефіцит калорій, але вам же треба не тільки дефіцит, а повноцінне харчування на якому ви зможете бути ПОСТІЙНО.
Мама Чели• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
Навіть якщо дефіцит ккал буде?
Даже если дефицит, то кожа будет дряблая
Привіт з ботойбіччя• 02 августа 2023
Ответ дляАйболитная
Підтримка клієнтів - телефон і чат -це не важко) Важко усидіти на одномі місці 12 годин, але через місяць-два вже норм. 4 роки так працюю
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ дляАйболитная
Норм) в мене в одну сторону 45 км. Працюю продавцем. Втомлююсь, звичайно , день на ногах, маленька зп. Але паралельно вчу іноземні мовия планую здобути нову професію, а зараз потрібно просто десь пересидіти, поки роботи немає
НетЕщеНаверное• 02 августа 2023
Сырочки, Маккофе, хлеб. С ними вес не сбросить.
Лучше филе куриное вареное, яйца варить, помидоры, огурцы. Каши. Тунец в собственном соку(в Атб делюкс ). Кефир.
Уберите вообще мучное, сладкое и картошку . Ну жирное сильно тоже.
Хлебцы берите вместо хлеба.
Хочется сладкого, есть финики, инжир и т.п
Фрукты
Хлебцы берите вместо хлеба.
Фрукты
Пацан к успеху шел• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
Та якось стидаюсь( не знаю чому
А все остальные как едят? Там никто что-ли не носит лотки?
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ дляФіфачка
В студентські роки, я взагалі їла мало. З 72 кг схудла до 60, сама того не помітивши. Не знаю, що за натура в мене така ненормальна. Одні одногрупники носили з собою судочки інші, кому батьки добре давали гроші ходили в кафе, а я сиділа голодна бо стидалась їсти при них. Як зараз згадую, я весь час прокидалась о 5 ранку, так як дорога займала практично 1,5 години в один бік. Вранці їла вівсянку з чаєм, а потім вечеряла о 8 чи о 9 вечора, і то їла як горобчик, бо закохалась в хлопця з потоку. А потім роз´їлась і швидко набрала ту вагу, що й була. Ех
Айболитная• 02 августа 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Скільки Вам років? Працюєте теж 12 годин?
Айболитная• 02 августа 2023
Ответ дляПушка заряджена
Який графік у Вас? Якщо не секрет - яка країна? Дякую.
Пушка заряджена
• 02 августа 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Беруть( але я стидаюсь, натура в мене така