Агент Пинкертона• 03 августа 2023
Допоможіть по лінолеуму
Дівчата, знаю, що дрібниця, але як на вашу думку: під білі стіни який краще лінолеум? І який взагалі вам більше подобається? Підходять ніби обидва, і мені ф. 2 більше по малюнку подобається, але якийсь нтемнуватий і як ніби то бруд в‘ївся. За який віддасте голос?
Результат:
вже голосів:
32 (88.89%)
Ф. 1
4 (11.11%)
Ф.2
Агент Пинкертона
• 03 августа 2023
Є ще такий, але думаю буде зливатися сильно, плюс якийсь бруд буде видно (в прихожій треба), та й малюнок структури якось дуже дешево виглядає, як самий дешевий ламінат( Вірно? Чи я помиляюсь?
Мені на зйомну квартиру, страшну підлогу закрити…
Секретница• 03 августа 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Мені подобається цей більше
Гладиолус• 03 августа 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Здесь менее всего меня бы раздражал рисунок. Голосую за этот вариант
Семицветка• 03 августа 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Этот лучше всех
Мудрецыха мира• 03 августа 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Мені цей найбільше подобається. Перший наче з рижиною, другий, на мій погляд, темнуватий, цей би обрала. На рахунок бруду: не повторюйте моїх помилок- білий з імітацією під дерево , з бороздками. Я потрапила у рабство, купивши його. Відмиваю щіткою з тих бороздок бруд. Хоча до ніг дуже приємний, і дорогий. Беріть максимально гладенький.
Пукимончиг• 03 августа 2023
Авторе, а на ламінат не хочете глянути?
У мене і ламінат і леноліум. Ламінат простий, леноліум Таркетт з дорогих і хороших. Плююсь. Що в прибиранні, що в використанні. Хочу замінити на ламінат - з ним жодних проблем, хоч і дешевий.
Мядуза аля моргонер• 03 августа 2023
Доброго ранку.Автор,а що це за лінолеум,хто виробник?Подобаються усі три)
Агент Пинкертона
• 03 августа 2023
Ответ дляПукимончиг
Авторе, а на ламінат не хочете глянути?
Зйомна вбита квартира (ми ВПО), я одна (без чоловіка), навіть вкладати його - це зайві витрати. Плюс: я цей лінолеум беру дуже дешево) чому і обираю його…
Агент Пинкертона
• 03 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Добрий ранок
Я не знаю))) пишуть що Бельгія, це ролики по 50 см шириною. В рулоні 15 м кв, 70 грн за м кв. Коридор вузький, тому якось думаю постелю
Агент Пинкертона
• 03 августа 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Мені теж подобається по кольору третій, світло- сірий. Але структура якась проста, хоча в тренді все просте. Тут головне, що коли є оті прожилки (імітація деревини) - не так видно буде стики (я ж не зможу їх проф. запаяти). А на світлішому буде видніше
Агент Пинкертона
• 03 августа 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Мені ота рижинка не подобається… тепер вагаюсь))
Агент Пинкертона
• 03 августа 2023
Все, вибрала третій варіант, вмовили))) Глянемо потім що воно за звір))
Пукимончиг• 03 августа 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зрозуміло.
Тоді це вихід
Агент Пинкертона
• 04 августа 2023
Дівчата, кому цікаво: отримала лінолеум, дуже рада, що вмовили на третій варіант світло- сірий. Вживу краще, ніж на фото. Він не гладенький, а шершавий, але без бороздок, куди бруд потрапляє. Товщина десь 2 мм, на піні! З отим лінолеумом, що в магазині по 200 грн за м кв. на зрівняється. Ото тільки що ширина, ну якось буду зістиковувати