Диверсификация• 03 августа 2023

Сестра из пидарасии.такие смешанные чувства

Она типа против войны,даже в первые дни что-то там завуалированно выставляла в поддержку. Потом вообще тишина,свои красивые фоточки в наши даже самые ужасные дни. Пишет часто,интересуется как дела…но все разговоры такие..вроде как ничего и не происходит. Она часто ко мне приезжала,у нас очень близкие отношения..были. Сейчас я не могу понять. Я не могу общаться так,будто ничего не происходит. Вот скриншот с последней нашей переписки…мы долго общались,она кидала смешные видосы,что-то обсуждали..и тут ночью (Одесса) начинается ужас,я ей написала в двух словах вверху там видно. Ну и как бы все. Ни на следующий день,ни через день она не интересовалась как мы. Вот полный игнор этой темы. Прошло около 1,5 недели,у нас снова страшная ночь была …я репостила в сторис страшные кадры прилетов. Что пишет мне сестра. «Как ночь провели? Все хорошо?»
Так и хочется написать «да,все заебись»
Вопрос в том…Как написать ей правильно и красиво? Что так нельзя? Нельзя делать вид что ничего не происходит…как донести это ?
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ дляВэнди Стар
президент знает как выйти на границы 91 года)) все делается ’ верно’..
а в это время гибнут люди.. и мирные и военные..
но надо продолжать..
видимо, ради этих ’ программ’..
І кожна уперто строчить мені свою маячню.
Але диван і Європи не покинуть, до лав ВСУ не долучаться. Будуть вимагати це робити від інших - віддавати своє життя, здоров´я, чоловіків, синів.

Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Для мене однозначний лицемірний диванний патріотизм і його носії.
Знову не логічно (
Коли раша захватила Крим , почалася війна ! І ось там на раші був диваний патріотизм ’ Крим наш ’ ура
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ для vihola
А чому нічого не робите? зупиняйте кровопролиття.
Вийдіть на площу з плакатом, напишіть що росіянці не винні. Будьте послідовними.
Ви вже послідовно їдете в Україну, на фронті неньку боронить? Там свої скрини покажете.
Не нав´язуйте мені вашу спотворену послідовність мені.
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
ви в своїй опозиції до ЗЕ вже злились з рашкінським тролем ’веді стар’ і співаєте , що українські жінки мають йти на фронт , а не раша має вивести свої війська з нашої землі !
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Знову не логічно (
А зараз диванний патріотизм демонструєте ви і вам потрібні.
Для вас все непослідовно, що незручно- для вас особисто:))
Нічого іншого я і не сподівалась прочитати від місцевих диванних патріотів.
Шикаю і викаю• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
І кожна диванна патріотка на удальонці робить вигляд, що не бачить не зручних для неї пропозицій. Кордони 91 будуть брати руками і життями чужих чоловіків, а самі дупи по Європах висиджувати і кнопки на форумі давить.
100%
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Українські жінки і так воюють і призвала їх не раша. То долучайтеся до них, а не трясіть повітрям на форумі. Читайте очима і не приписуйте мені ваших фантазій, щоб змістити акценти з того, чого вартий ваш патріотизм насправді. Ідіть воюйте я вас не затримую. А ні ,так не вимагайте цього від інших. Гидотне лицемірство.
vihola• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
фото
Це написано 4 роки тому, коли вірила що можливо домовитись з парашею, що їм потрібен тільки Крим та Донбас, який сам хоче в парашу.

Коли параша не напала на всю Україну всім що у неї було, не вчинила безліч злочинів, не забрала десятки, можливо сотні тисяч життів.

А ви підтримуєте кровожерливих росіян, прикриваючись пацифізмом, коли бачили все на свої очі.
Хто нападник, а хто захищається.
Хто злочинець, а хто жертва.
От де зашквар.
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Я своїми дописами демонструю , що в цій війні -винна тілька раша і всі її граждане , які спонсорують цю війну , коли платять податки в бюджет і говорять ’ми за мир’

Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ для vihola

Хто нападник, а хто захищається.
Хто злочинець, а хто жертва.
От де зашквар.
У запаленому мозку декого з тут присутніх я їх підтримую. Ви пишете цю маячню, щоб змістити акценти з вашої писанини тут під акаунтом polliteyka.
Ви це все писали бо вашого чоловіка могли забрати в АТО. ’Я патріот тільки своєї родини’ - оце ви писали в кожній темі і зараз це підтверджуєте. Плювати вам на всіх, аби вас не зачепило. Не погребували навіть на подачки поїхати до друзів агресора- от де зашквар.
І не нав´язуйте моїм дописом свої хворі фантазії.
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Про ліцемірство ви розказуєте нам ) А самі його і проявляєте !
раша як раз і зробила все для того , щоб українські жінки воювали (
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Але жінки пішли воювати по своїй волі. І це не раша хотіла у нас запровадити жіночий військовий облік а потім і призив. Не викручуйтесь, бо воно не виходить.
vihola• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Давайте вже фото з плакатом на площі Києва «ми за мір, рассєюшка нєвінаватая, нас пассорілі, єта проста палітіка, русскіє братья навєкі», не трясіть повітрям на форумі, не займайтесь гидотним лицемірством, зупиніть кровопролиття нарешті
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви в своїх дописах демонструєте сміливість і принциповість за чужий рахунок. Приписуєте чужим допиам якісь свої фантазії. І робите вигляд що не бачите незручних для вас фактів і пропозицій.
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ для vihola

Хто нападник, а хто захищається.
Хто злочинець, а хто жертва.
От де зашквар.
Так , люди не бачуть причино-наслідковий зв‘язок (
Багато хто з нас , нажаль , думав , що Кримом ці рашисти задовольняться
vihola• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Удалено администрацией...
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ для vihola
А чого це я на плакатах повинна транслювати дописи політейки? Писали, то йдіть і махайте своїми дописами.
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Звісно , раша хоче , щоб у вас взагалі ’волі’ не було
Ви спочатку розділити ’мух від котлет ’
Якби раша не напала на суверену державу , не воювали би українки
А жінки стояли на обліку і до війни

Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ для vihola
Беріть пшакатик і йдіть- патріот (але тільки своєї родини)
Шикаю і викаю• 03 августа 2023
Ответ дляВэнди Стар
но надо продолжать..
видимо, ради этих ’ программ’..
Твориться просто беспредел ( у меня нет слов, и это капля в море! Ганьба такой власти на всех уровнях, держится Украина на простых бедных людях, смотрела марафон Петра Скрипки, он служил в Азове, комисовали, прошёл марафон от Киева до Львова пешком, собирал деньги на протезы для детей и бойцов, и это он шёл с больной ногой, теперь вот будет идти со Львова до Польши, тоже 550 км где-то, собрал около 700 тыс сейчас, а это стоимость одного бионического протеза, который бойцы вынуждены покупать за свои деньги( А эта шваль разворовывает деньги и просырает непонятно на что( Девушка сняла видео на крещатику с одной стороны дорогу долбят, с другой стороны военные просят деньги на свои нужды
Показушница• 03 августа 2023
Ответ дляВэнди Стар
но надо продолжать..
видимо, ради этих ’ программ’..
А надо остановиться сейчас? Мы не в 2014 году чтоб думать только о границах уровня 91го. Что насчёт Херсонской и Запорожской областей, границы 2022 года?? Их бросим с оккупантами?

И сколько таких итераций ’бросанья’ вы предлагаете? Каждые 5 лет русня будет нападать, отжимать по пару областей и мы будем ’останавливаться’ до тех пор пока до львова не отступим?
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Ще раз , наші українки не воювали , з родичами з раші не сварились , якби раша не напала на нас !
В цій віні винна - раша і всі її мешканці
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви спочатку розділити ’мух від котлет ’
А жінки стояли на обліку і до війни
Всі стояли? А волали тут, коли всіх хотіли поставити, так? Спочатку сама відділіть, а не тягніть сову на глобус, щоб виправдати своє лицемірство і войовничість за чужий рахунок. Будьте послідовна- власними руками на фронті відстоюйте свої переконання. На дивані та за чужий рахунок всі можуть. Відпишетесь мені з окопу. Одна та сама маячня мені не цікава.
sur_sur• 03 августа 2023
Ответ дляХуАнита
Та не нужно ничего подбирать,никаких слов. И ссориться тоже нет смысла. Вы ж не знаете,что у нее на душе. Люди разные. Многие боятся что-то писать,что у нас,что там.
А хто у нас боіться щось написати?
Особливо на Совєтчіце бояться)) ну, хіба що без анонімів не хочуть світитися, щоб в історії не збереглося.
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Раша винна- ідіть карайте їх власними руками. Перечитуйте допис для початку- з яким ви тут вчепились до мене. І повторюю відпишетесь з окопу, а не з дивану або взагалі з Польщі.
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Знову загальні фрази про окоп , сову , лицемірство !
Я щомісяця доначу на ЗСУ , сплачую військовий збір і своїми дописами на форумі , пишу , що раша - агресор і терорист , а не Україна винна в цій війні !
sur_sur• 03 августа 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Тю, у меня две подруги, с которыми общались на протяжении 30 лет. Еще в техникуме познакомились и подружились. Обе киевлянки, одна уехала в ВУЗ в рашку поступать, там вышла замуж и осталась, вторая 4 года назад уехала в Польшу работать. За 1,5 года войны никто из них даже не написал, не спросил как я. Обидно конечно очень...
Ну, подруги приходять і зникають, а сестра/брат все ж дещо інше. Я з братом взагалі не спілкуюся з березня 2022р.
sur_sur• 03 августа 2023
Ответ дляДиверсификация
Какая позиция,у меня всю войну все соцсети с прокленами этой сраной страны,все очень четко и ясно! То,что я выставила это последняя переписка….чтоб наглядно можно было увидеть этот игнор.до этого там три км переписки..
А як можна побачити ігнор, як там одні закреслення?))
І за майже півтора року війни ви не читали/не знаєте, що більшість українців взагалі перестали спілкуватися зі своїми рос/білор. родичами?
Шукаю стакан• 03 августа 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Что делать? Нужно было протестовать против начала вторжения.Сейчас можна диверсии делать,работая на украинские спецслужбы.Можно уехать из страны в акмом малрдушном варианте,что б финансово не участвовать в войне рф.Можно пойти добровольцем в ЗСУ или регулярно донатить на украискую армию...
Вариантов масса,было бы желание.
Удалено администрацией...