Диверсификация• 03 августа 2023

Сестра из пидарасии.такие смешанные чувства

Она типа против войны,даже в первые дни что-то там завуалированно выставляла в поддержку. Потом вообще тишина,свои красивые фоточки в наши даже самые ужасные дни. Пишет часто,интересуется как дела…но все разговоры такие..вроде как ничего и не происходит. Она часто ко мне приезжала,у нас очень близкие отношения..были. Сейчас я не могу понять. Я не могу общаться так,будто ничего не происходит. Вот скриншот с последней нашей переписки…мы долго общались,она кидала смешные видосы,что-то обсуждали..и тут ночью (Одесса) начинается ужас,я ей написала в двух словах вверху там видно. Ну и как бы все. Ни на следующий день,ни через день она не интересовалась как мы. Вот полный игнор этой темы. Прошло около 1,5 недели,у нас снова страшная ночь была …я репостила в сторис страшные кадры прилетов. Что пишет мне сестра. «Как ночь провели? Все хорошо?»
Так и хочется написать «да,все заебись»
Вопрос в том…Как написать ей правильно и красиво? Что так нельзя? Нельзя делать вид что ничего не происходит…как донести это ?
Кусюче сонечко• 03 августа 2023
Ответ дляДама с собачкой
Хоть и не мне вопрос, но отвечу. Я не могу, что-то внутри сжимается, прям тошнота подходит, прям физически противно от того что связано с рашкой. Вспоминаю этих людей, сам оркостан (я там бывала) и так мерзко становится
Так один раз выскажете и тошнота уйдет. А так на физике начнутся проблемы. От сдержанной тошноты

Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
а ви прагнете , що треба ’договариватьця’
Ви не згодні з нашим президентом?. Я ось цього прагну.
vihola• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Найперше - повернути вас усіх в Україну. На жіночий облік і в штурмові бригади - бо ви не пацифісти . Ви швидко все і зупинете.
А якщо не зупинемо, що буде з вами пацифістами?
Обніметесь з «невинними» русскіми братьями, одягнете кокошник і підете з парашенсько-червоними прапором під бєлого лєбєдя на пруду на кістках танцювати.
Це якщо пощастить, якщо ваші тіла не будуть зариті бульдозером.
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ для vihola
Своїми словами розкажіть як зупинити кровопролиття.
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ для vihola
Не флудіть. Нащо мені ваші фантазії?Приїздіть і на облік ставайте
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ для vihola
Головне, що ви повтікали в перші дні щоб ваші не закрили. Ваші речі - вам на плечі.
vihola• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Репетує вона щоб відволікти увагу від себе.
Чогось ця ’не пацифістка’ народила 4 дитину , щоб її пацифіста до ВСУ не забрали.
Елочка під клоном, не забирають навіть з 3 дітьми, для цього не треба зумисно четверту народжувати. Схоже, заздрісно що народити не встигла.
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Я не розумію вашої логіки ? Президент казав , коли раша вийде з нашої землі на кордон 91 року , тоді будуть перемовини
До чого жінки ?
Вэнди Стар• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Володя тепер теж не прав у вас?
она так верила Володе ( скрины тому подтверждение) что он станет на колени и остановит войну))
а он, взял, и стадион отремонтировал и видимость дорог...халепа)))
и с прошлогодних переговоров сбёг))
а теперь вы должны по пунктам рассказать как все это свернуть))
Логика конечно...

Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
До чого жінки ?
Бо жінки також воюють, не прикидаєтесь. Не розуміє вона. Йдіть і воюйте своїми руками. Багато жінок це роблять.
А президент тепер кпкже інше. Бо нічого без зброї Америки ВСУ не зробить.
Вэнди Стар• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Удалено администрацией...
Дама с собачкой• 03 августа 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Так говорила, а они мне в ответ восииимлет🤦🏻‍♀️ Ну их нахер этих тварей
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Я знову не розумію , ви все в купу , не пишить емоціями , пишить конкретно по темі !
Тема про родичів з раші , там 90 відсотків хочуть , щоб України не було , як держави !
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ дляВэнди Стар
и с прошлогодних переговоров сбёг))
Логика конечно...
І кожна диванна патріотка на удальонці робить вигляд, що не бачить не зручних для неї пропозицій. Кордони 91 будуть брати руками і життями чужих чоловіків, а самі дупи по Європах висиджувати і кнопки на форумі давить.
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Спасибі , ми зрозуміли вашу думку !
А зараз скажить , раша - агресор ?
Вилосипедниця• 03 августа 2023
я брата і його жінку з Горлівки на.%%%%й давно послала 24 лютого. і не спілкуюся.а ви переживаєте. бо вони за расєю.
Вэнди Стар• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
верно!
а их хватает только на то, чтоб задать тупой вопрос ’ чей Крым’ и ’ Раш агрессор’??
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Я і конкретно, без ємоцій і написала. Два рази навіть продублювала. Перечитуйте і не прикидаєтеся, що читати не вмієте.
Якщо тема про родичів , то чого ви мені прибігли свої запитання не по темі ставити, а потім ігнорувати незручні відповіді?
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ дляВэнди Стар
верно!
Так і будуть по колу писати одне й те саме.
Але самі воювати не підуть. Пам´ятаю ті теми про жіночий облік, сотня тем і тільки пару жінок написали, що долучаються до оборони держави у складі ВСУ. У інших купа відмазок.

Вилосипедниця• 03 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Напишить своїй сестрі , що все в нас ’замечательно’ , а якщо їх недокраїна виведи свої війська , то в нас буде прекрасне життя )
бачите як смердючі свинособаки активно ставлять негативні смайли?)))читають значить))))
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Чому не по темі ? Родичі у авторки з раші , а до чого наш президент ?
Тема створена з метою обговорити родичів з раші , чи нашого президента ?
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
А для вас не все одназначно ’ Чий Крим ’
vihola• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Це ви не бачите незручних для вас пропозицій перейти на територію парашки і здатись там.
Замість ховатись від ваших «невинних» русскіх братів за спинами непацифістів.

До повномасштабного нападу тут руськомірці з розуму сходили так на парашу й совок надрочували.
А коли пропонували їм переїхати, кордони ще були відкриті, ображались.
Бо магіли прєдкав і прірода і клімат больше падходіт.
Mariya Prokhorova• 03 августа 2023
Ответ дляВилосипедниця
Читають , зараз ботоферми їх працюють в три зміни , підгорають пірдаки кацапські
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ для vihola

Ваша пропозиція ні про що. Я не маю повноважень президента і нікуди зі свого міста тікати не буду - не до Россії, не до їх союзників (як оце ви)
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ для vihola

Хто дрочив разом з вами, а а в своїх дописах ви гарно дрочили на рашу , той хай туди і їде.
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ для vihola

Вэнди Стар• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
президент знает как выйти на границы 91 года)) все делается ’ верно’..
а в это время гибнут люди.. и мирные и военные..
но надо продолжать..
видимо, ради этих ’ программ’..
Моль Моллівна• 03 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Для мене однозначний лицемірний диванний патріотизм і його носії.
vihola• 03 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
А чому нічого не робите? зупиняйте кровопролиття.
Вийдіть на площу з плакатом, напишіть що росіянці не винні. Будьте послідовними.