ніколи такого не було• 03 августа 2023

Кто решился сменить сферу работы недавно, расскажите свой путь

Поделитесь, пожалуйста, своими историями. Как и почему выбрали новое направление. С какой сферы на какую перешли, как учились и как долго.
МадамОхмури• 03 августа 2023
Довго розказувати, бо я міняла сферу 5 разів за життя (мені 49, останній раз змінила 2 роки тому). Правда, відносно близькі, суміжні професії.

Вчилася в університеті лише на першу, а далі виключно самостійно. Чому вибирала - бо набридала попередня, хотілося нового.

Сонечко• 03 августа 2023
Подруга вивчилась на кондитера, вже працює помічником кондитера на виробництві та робить перші приватні замовлення. Пішла з банківської сфери.
Альдебаран• 03 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури

а які сфери?
Альдебаран• 03 августа 2023
Ответ дляСонечко
а де вчилась? і скільки?
МадамОхмури• 03 августа 2023
Ответ дляАльдебаран
а які сфери?
Все з IT. Починала давно ще з програміста простого, не веб. Потім перейшла в веб, і так далі. Зараз бізнес-аналітик.
Укр_жіночка• 03 августа 2023
Медсестра, училась на швею, визажиста, парикмахера и ногти, ничего не получилось, руки растут с одного места
Дюймовочка• 03 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
Перше чую щоб програміст пішов в ба. Ви або нам тут заливаєте, або ви програміст дуууже посередній. Бо ваша історія це якийсь суцільний даунгрейт

МадамОхмури• 03 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
Це ж треба. У всіх описах бізнес-аналітиків прямим текстом пишуть, що є два шляхи в цю професію: або технічний бекграунд (програмісти в тому числі), або тематичний (зі сфери, в якій будуть йти розробки, скажімо, страхування чи ритейл).
А Ви тут одна така приходите, і розумніша за всіх, і розказуєте, що це нереально.
Дюймовочка• 03 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури
Ба це люди яким не стало клепки бути програмістами. Нафіга бізнес аналітику тех бекграунд? Чи ви ото всього потроху і по факту посередня в усьому?
Сонечко• 03 августа 2023
Ответ дляАльдебаран
а де вчилась? і скільки?
Вчилась рік, я так розумію це коледж, який надає курс. Проходила декілька майстер классів у відомих кондитерів. Зараз теж постійно кудись їздить.
МадамОхмури• 03 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
Я не збираюся розпинатися перед анонімами, щось доводячи. З хамками тим більше спілкуватися часу та бажання не маю.
автор ніколи такого не було • 03 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
Чому? Може людині на зайшло кодити. Хіба це неможливо? Кожному своє
Парасюха• 03 августа 2023
Була референтом директора, потім менеджером зед з перекладами, потім стала викладачем. Але хочу щось міняти, далі думаю.
Замріяна• 03 августа 2023
Все життя інженер. Вигоріла. Хочу щось інше. Але поки що не визначилася. Може соціальна сфера.
Ответ дляЗамріяна
Працювати і вчитись паралельно? А що маєте на увазі під соціальною сферою?
Тумба-юмба• 03 августа 2023
Ответ дляніколи такого не було
За мінімалку
Лукава Кішка• 03 августа 2023
Ответ дляМадамОхмури

А как учились? Курсы?
А как на работу брали без необходимых знаний по этой специальности?

Я не представляю, как это без нужной специальности берут на работу. Везде ж в объявлениях есть определенные требования. Как выполнить эти требования? Особенно если ещё и опыт требуется, а у тебя, например, после курсов опыта ноль(
Ответ дляТумба-юмба
За мінімалку
??
Замріяна• 03 августа 2023
Ответ дляніколи такого не було
??
Я також не зрозуміла реготу. Мабуть, це мільйонерші, які зазвичай тут живуть та торгують секондом.

Замріяна• 03 августа 2023
Ответ дляніколи такого не було
Службовець соц. закладів. Так, це і допомога, і волонтерство, а можливо службовець пенсійного фонду чи підрозділу соцзахисту населення. Зараз є можливість вивчитись за допомогою ваучера.
Ответ дляЗамріяна
Так а фінансова мотивація там яка? Невже краще, ніж у інженера?
Залізний занавіс• 03 августа 2023
Ответ дляЗамріяна
За допомогою ваучера? Це як?
Можна детальніше, будь ласка! Також цікавить ця сфера, а саме соц.захист
Замріяна• 03 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
За допомогою ваучера? Це як?
https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery
Замріяна• 03 августа 2023
Ответ дляніколи такого не було
Не все вимірюється грошима.
Ответ дляЗамріяна
Не все вимірюється грошима.
Якщо є за що жить, то можливо. У мене, наприклад, є лише моя зарплата на мене і дитину, тож я безкоштовно працювати собі не можу дозволити