Последний вагон• 03 августа 2023
якщо пройшов на бюджет, але вирішив йти таки на контракт
якщо пройшов на бюджет, але вирішив йти таки на контракт по спеціальності по якій пролетів з бюджетом, то які мають бути дії ? Якщо 05.08 відмовитись від бюджету, а раптом і на контракт на омріяну спеціальність не пройдеш ... Чи є можливість вияснити з контрактом, а тоді відмовитись від бюджету ? Коли нести документи на контракт ?
Коник-стрибунець• 03 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Це в якому році було?
Після 5.08 вже ніхто нікуди не поосуниться і якщо дитина не отримала місце то вже і не отримає його , якщо немає пільг. Не квот а пільг
Цьогоріч
Все буде Україна• 03 августа 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
ми теж сидимо, думу думаємо...донька скоріш за все проходить на бюджет на 014 Середня освіта, англ. та нім. мова і заруб.літ-ра, а хотілося на 035 Філологія, англ.перша, переклад...але на останню спеціальність просто шалений конкурс(( тепер на роздоріжжі, куди рулити.
Ох, це і наша тема) В які внз подавались, якщо Київ?
Бабуся Бетман• 03 августа 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Вам треба на сайті вступ підтвердити свій вибір який хочете і ВУЗ з бюджетом буде знати зо вы до них не йдете. Черга посунеттся вверх. Все.
Нажаль не просунеться. Це місце просто згорить. І ’велику свиню’ підсунуть ті, які подали заяву, а потім не будуть там вчитися.
Бабуся Бетман• 03 августа 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну здрастє. Дитина моя по балами на бюджет не проходила, але верхні діти відмовилися, то моя просунулася вище по списку і пройшла на бюджет і нема в нас ніяких квот та пільг.
Це коли було? Зараз такого немає. 5 серпня або є рекомендація на бюджет, або немає. І потім після 8 -го ніяких додаткових рекомендацій не може бути
Сиамская сороконожка• 04 августа 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Ні, не Київ.
Лорка-хлорка• 04 августа 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Цьогоріч
Здається ви взагалі не розумієте про що пишете.
Якщо цього року, то ще не відомо хто на бюджет а хто ні.
Це якщо про офіцііний вступ говорити..
А так да, діти могли просуватись в черзі при поданні заяви на вступ,, бо хтось міг відмінити заяву чи змінити приоритет, або ж заява була відхилена вузом.
Це якщо про офіцііний вступ говорити..
Лорка-хлорка• 04 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Ну так не можна говорити. Кожен має право використати всі можливості, їх не так вже й багато.
А місце не згорить, його запропонують дитині з пільгами.