Платье Длинное бальное• 03 августа 2023
Якви вважаєте, чоловік повинен бути впевнений в дружині, чи повинен бочтись, що
Часто кажуть що чоловік коли впевнений, що дружина нікуди не подінеться, розслабляється.
А коли боїться загубити то все робить для неї
Або навпаки,шукає ту в якій буде впевнений
Де істина?
Результат:
вже голосів:
19 (51.35%)
Повинен боятись загубить
11 (29.73%)
Впевнений повинен бути
7 (18.92%)
Незнаю
Лама_мама• 03 августа 2023
Состоявшийся мужчина уверен в себе и не будет боятся, что женщина к кому-то там уйдёт. Так же как и женщина. Собственно это и есть удачная состоявшаяся пара тогда.
Неправдиша• 03 августа 2023
І те і інше. Впевнений, що не буде кидатися на інших, але може піти, якщо він буде мудаком.
Корсет_на_шурупах• 03 августа 2023
Я верная жена. И именно из-за этого меня муж когда-то полюбил. Как-то разглядел, что я не способна на какую-то подлость и т.д. Хотя характер у меня ещё тот, сколько раз разводились😂😂 С его стороны я тоже уверенна во всем, что хочу, даст всегда
Платье Длинное бальное
• 03 августа 2023
А як так виходить, що люди впевнені в один одному,і потім боляче ,як щось іде не так
Неначасі• 03 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
боляче коли завищені очікування
Лама_мама• 03 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Так впевненим потрібно в собі бути. Більшість за все життя цього не розуміють
Закордонна_Зая• 03 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Згодна. 20 років була впевнена на 1000 відсотків в чоловікові. А зараз дізналася, що не один рік з колегою почуття за спиною... Боляче, земля з під ніг пішла....не можна нікому довіряти... І я вірна, а краще б боявся втратити, засумував...