Угги_в_горошек• 03 августа 2023
Купити квартиру на ЗУ чи ні?
Однокімнатну квартиру новобудова 40 тис.дол 45 квадратов. Чи назбирати на двушку і купити пізніше. Або новобудову голі стіни
Метелики на душі• 03 августа 2023
Яка кількість людей з вами буде жити? Якщо ви сама то однушки достатньо, якщо більше то я б на двушку збирала
Закусенец• 03 августа 2023
Я бы взяла новострой с голыми стенами и по мере доходов делала бы ремонт
Хвігура мічти• 03 августа 2023
Зависит от целей. Вы хотите жить сейчас? Потом? Сдавать? Просто вложить деньги? Итд.
Мы купили в Трускавце, решили будет дача.
Ms. Iphone• 03 августа 2023
Смотря ж сколько вас, есть ли дети. Если семья и минимум один ребенок, то нет смысла брать однушку
Банка з медом• 03 августа 2023
За ці гроші можна двушку сирець взяти. Далі збирати на ремонт. Ну,це якщо б я брала,з огляду на свої обставини.
Угги_в_горошек
• 03 августа 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Сьогодні вранці радили купувати в Європі.
Хочу жити в Україні, я тут своя! А там придбати житло не гарантує легальне проживання....за такі гроші, що там можна придбати?
Кумедний ґудзик• 03 августа 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Ви мати доньок? Так, дійсно сума невелика для ЄС.
Угги_в_горошек
• 03 августа 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Так маю доньок. Для придбання хочаб в Польші квартиру необхідно як мінімум 200000. Тис дол
Кумедний ґудзик• 03 августа 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну про доньок зрозуміло було одразу, мами синів думають в інший бік. А по цінах в Польщі то може Варшава, але в містах меншого розміру до 100 тисяч можна обрати. Ми також думаємо де купувати. Але у нас син і це кардинально змінює хід думок))
Угги_в_горошек
• 03 августа 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Це нічого не міняє доньки чи сини, я про те що дім донькам і нетільки моїм треба зустріти свою долю алеж знищують самий цвіт молоді!!!! Питання взагалі не про дітей
Угги_в_горошек
• 03 августа 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
В якому місті хочете купити?
Хмельницкий, Вінниця
Кумедний ґудзик• 03 августа 2023
Ответ дляMaruskin
а в Румунії купівля нерухомості дає громадянство ?
Дає громадянство купівля нерухомості тільки на дуже велику суму. Це стосується не лише Румунії.
Сонечко• 03 августа 2023
Ответ дляMaruskin
Не знаю. Ніби ні.
Сонечко• 03 августа 2023
Ответ дляMaruskin
а навіщо тоді купувати там ?....
Здавати можна, як додатковий дохід. Або самим приїжджати у відпустку. Я би купила і жила б там, робота віддалена. Звичайно тим, хто прив´язаний до України, то не варто.
Маргарита и Мастер• 03 августа 2023
Ответ дляСонечко
Але ж жити як в шенгені там ? 90 днів і потім в Україну ?...якби можна було жити постійно...
Я в Румунії була проїздом під час евакуації, то особливо і не роздивилась що там і як - була в стресі сильному і не до цього було....
Сонечко• 03 августа 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Їздила би кожні 90 днів. Мені це все одно, аби тільки в мирній країні. І країна подобається, і недорого як для Європи.