Два-три тижні і фсьо• 04 августа 2023
Через сколько времени после премьеры
Появится фильм в интернете в хорошем качестве? Не люблю кинотеатры( Люблю развалиться на кроватке и кайфовать
СережкинаЯ• 04 августа 2023
Когда как. Бывало, что до премьеры, бывало, в день премьеры, тут не угадаешь.
За ким я буду?• 04 августа 2023
По різному, і якість різна, і переклад...ось Барбі в прокаті по 9.08, після можна шукати на Резці.Ми чекаємо поки на Мегого вийде, платно, але якість
СережкинаЯ• 04 августа 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Український дубляж? Рєзка кому належить? Не хочу монетизувати московитський ресурс.
За ким я буду?• 04 августа 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Так український, всі реклами від Космолоту, зайдіть подивіться.
СережкинаЯ• 04 августа 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Маю сумніви.
Броніки для Моніки• 04 августа 2023
А я люблю розвалитись в останньому ряду на комфортному кріслі і кайфувати, хрумаючи попкорн. Ех…
З бісиками• 04 августа 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Це український ресурс, і дубляж там український від резки але на русню працюють і далі
СережкинаЯ• 04 августа 2023
Ответ дляЗ бісиками
От про це ж я і питаю.