Не гавкаю- но охраняю• 04 августа 2023
Чоловік-волонтер, їде дуже близько до фронту
Дівчата, просто боюсь дуже, завтра зранку чоловік іде з Києва в Донецьку область, від фронту 14 км. Пробуде там кілька днів. Мені дуже страшно. Це місто часто обстрілується окупантами, як мені пережити ці дні? Я спати не зможу.
Указка• 04 августа 2023
Понимаю вас
Но все познается в сравнении, мой проходит обучение, потом на фронт.
Не знаю, что со мной будет (
Не гавкаю- но охраняю
• 04 августа 2023
Ответ дляУказка
Понимаю вас
Не знаю, что со мной будет (
так я розумію. Тримайтеся, бажаю вам щоб все було добре з ним.
Указка• 04 августа 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
И с бывшим мужем так же, отцом ребенка, сейчас на обучении и потом на фронт, пытаюсь держаться, пока на обучении оба стараюсь не смотреть в будущее так легче.
аромат Жука• 04 августа 2023
Що за суці ржачно в коментах? Нехай вернеться тобі біль та страх встократ.
Не гавкаю- но охраняю
• 04 августа 2023
Ответ дляаромат Жука
якесь кончене зайшло в тему.
аромат Жука• 04 августа 2023
Є чоловіки, не військові або віку пенсійного, як мій чоловік, везуть потрібне туди, забирають...:( На власному авто. Дай їм Боже сили та охорону!
Та_все_ок_будет• 04 августа 2023
Куди адміни дивляться? Альо!!! Дивись, щоб рот не перекосило, від сміху
аромат Жука• 04 августа 2023
Це дєрьмо, що смайли шле, кляну тебе до третього коліна, ржачно ще?
Не гавкаю- но охраняю
• 04 августа 2023
Ответ дляаромат Жука
мій так само, на своїй машині, одну вже віддав на фронт.
аромат Жука• 04 августа 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Тримайтеся, пасок охоронний при нагоді придбайте, з 2014 в нагоді.
Не гавкаю- но охраняю
• 04 августа 2023
Ответ дляаромат Жука
дякую) ви теж тримайтесь, дай Бог все буде добре.
Не гавкаю- но охраняю
• 04 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Мой друг посиездит на это направление. Все хорошо.
дякую! Я буду вірити що все буде добре.
Кастрюлька• 04 августа 2023
У меня ездит грузовой машиной часто в город, от которого ничего не осталось совсем, но там ещё люди есть, тоже как гуманитарная помощь, каждый раз на иголках
Топтунша• 04 августа 2023
Живу у зоні бойових дій. Кожер день то обстрили то гради. Кому як повеще. Люди живуть та роблять.
Вкуси мене• 04 августа 2023
Мой муж тоже сейчас в Донецкой области. И не несколько дней, а ориентировочно до середины ноября
Автор, сейчас большинству тяжело. Война
Йосип_молодий• 04 августа 2023
Ответ дляУказка
Понимаю вас
Не знаю, что со мной будет (
Погоджуюсь. Я думала з розуму зійду поки вчився, але це квіточки порівняно з тим, що зараз він в окопі без можливості подзвонити по 3-4 тижні. Тепер знаю, що краще б в навчальному центрі був
Ніколи не збрешу• 04 августа 2023
Мой на нуле уже больше года. Нервничаю, спать не могу, а что делать? Отвлекитесь на что-то.
Ніколи не збрешу• 04 августа 2023
Админы, уберите это ипанутое, которое ржет в комментах. Явно же русня конченая.
Не гавкаю- но охраняю
• 10 августа 2023
Ответ дляБлакитне небо
Автор,як ви?
поки все добре, дякую! Але чоловік ще там до наступного тижня буде.