Есть тема? Я не нашла.
Судя по всему, рядом с Новороссийском было две серии взрывов. Около часа ночи и около пяти утра.
Первые взрывы (взрыв?) в районе Южной Озереевки - там расположен морской терминал Каспийского трубопроводного консорциума (КТК). Через него российская и казахстанская нефть идут на экспорт.
Ответ дляНамСвоюРобити
Ваші знайомі/родичі, то лише ваш круг.
У моєму місті (вказано у профілі) повно молоді різного віку. На підприємства знайомих/рідних влаштовуються ВПО, тобто вже не всі ’скітаются’.
Є родичі/знайомі у Новомосковську, це щодо маленьких містечок, всі працюють, якихось скарг, що безробітні табунами по вулиці ходять не озвучують.)
Я в Киеве и вижу,как люди плохо одеты и что они берут на кассах, не в центре. У всех упали доходы, зимой многие купили куча вещей, которые могли потратить на отдых: генераторы, пледы, павербанки, лампы. Что вы меня уговариваете,что все классно, мы в жопе глубокой.
Ответ дляНамСвоюРобити
Ваші знайомі/родичі, то лише ваш круг.
Я написала подібне, потім плюнула і стерла. Робота є, хлопчаки, юнаки ходять вулицями, а не повиїзджали. Так складно ніхто не говорить що весело, але коли заходиш сюди таке відчуття що попадаєш в іншу реальність.
Ответ дляNat-li
А, ну понятно.
В Киеве нет молоді.🤣🤣🤣
Тут еще про разруху после Европ любят копипастить.
Если вы действительно в Киеве, то попробуйте выйти на улицу, сходить куда-то..
В Киеве нет молоді.🤣🤣🤣
В Киеве всегда полно людей,среди которых и куча ВПО. Я в Европу не выезжала за все время войны. Вы себе советы советуйте, уговариваете, как все классно в Украине, каждый день похороны на кладбище, я работаю возле порога, там стоят рефрижераторы с останками, работники морга зелёного цвета. А так да,все супер,много перспектив, экономика расцветает
Ответ дляГл@ша
Это называется ’дерьмо в глазах смотрящего’.
Может чел реально из вонючего хруща не вылазит, кругом одни алкаши и нищета
Татьяна-bfd8• 04 августа 2023
Ответ дляNat-li
А, ну понятно.
В Киеве нет молоді.🤣🤣🤣
Если шарится по помойкам, то сможет и будут встречаться плохо одетые бомжи. А все остальные одеты нормально. Это ж надо тут такое сочинять. Людей полно.в метро Едешь с левого на правый, так сесть негде. Куча людей, заведения забиты,кофейни не пустуют.
Ответ дляLizavel
Если вы работаете возле кладбища, то это, в принципе, все объясняет
НамСвоюРобити• 04 августа 2023
Ответ дляГл@ша
Та я грішним ділом думала, може людина з малесенького специфічного містечка пише.
В Моршині у мене теж було враження, що у країну переважаючих пенсіонерів потрапила.))) І це ще до повномасштабки було.
Але Київ порвав просто.)))
Ответ дляNat-li
Як варіант) Бо бачать лише те що хотять бачити. Я з маленького містечка, так зарплати не айс, але чомусь постійно комун.госп шукає робітників і ніхто не хоче підмітати вулиці, по розкладі як пише пані, то повинні битися за таке місце , а ні . В школах якби всі хлопці повиїжджали то потрібно було скорочувати класи, а цього також чомусь немає. Але попри всі факти боти ми з вами)
Ответ дляNat-li
Люди умирали во все времена. Увы.
И не только в Украине.
Вам бы поменять место работы, а то так в черном свете и проживете всю жизнь.
И не только в Украине.
Что мне делать,я решу без вас, спасибо. Я живу на Печерске, вижу две реальности, но это не отменяет того, что ничего хорошего нас не ждёт пару лет точно.
НамСвоюРобити• 04 августа 2023
Ответ дляLizavel
И возле морга, вы не представляете,что здесь творится. А вы не про кафе забитые в Киеве....
Бо війна, чи не так?
Але яким чином це стосується молоді, ’скітающіхся’ ВПО, всіх поголовно забомжевівших й іншої галіматьї?
Це як би паралельні процеси: працюючі, молодь, люди-небомжі і смерть, яку нам принесли сусіди-потвори.
Ответ дляНамСвоюРобити
Бо війна, чи не так?
Так а позитив в чем? Какие у нас хорошие перспективы? Эта молодь учится онлайн и сидит под ракетами.
Ответ дляLizavel
Ничего смешного не вижу, каждый день хоронят ребят и подвозят тела, смейтесь дальше
Спочатку ви написали відверту нісенітницю, вам тут ткнули не одноразово, ви замість того щоб тихенько вийти з теми, бо жительок Києва тут повно, намагаєтеся перейти від одного на інше, прикриваючи свою брехню загиблими воїнами. Самій не паскудно від такого?
НамСвоюРобити• 04 августа 2023
Ответ дляLizavel
Пазітіфф у велику війну в загальному сенсі - це прям сильно.
Який був позитив у Другу світову? А у Першу? У всі інші війни?
Ответ дляГл@ша
А в чем брехня, что тонны гуманитарки не доходят до людей, деньги, которые выделяют разворовываются, что нет компенсации за повреждённое жилье и люди, вместо того, чтобы оставаться в Украине едут с одной торбой на выплаты?
Ответ дляLizavel
Ну если вы из Киева, то вам ли не знать, что тут все разбитое жилье уже починили?
Или вы в глобальном смысле плачете?
Ответ дляNat-li
Или вы в глобальном смысле плачете?
Люди на Лобановского сами собирали на ремонт ,всем домом. В Гостомеле так и стоят разрушенные дома. В чем вы меня хотите переубедить? Все все отлично? Подождите осени, каждая вторая тема будет: куда выехать,чем запасаетесь, какой генератор лучше....
Ответ дляLizavel
Ви так швидко не перескакуйте зі зради, на зраду, розтягуйте, бо тема може ще довго не затихати
Ответ дляNat-li
Короче понятно. С Новороссийска на тонны гуманитарки.
Прогнозируемо..
Да нет. Перечитайте первый комментарий в теме. Какое русло теме задашь - в то она и пойдет. Тема началась с критики «не угодных тем на советчице и что люди себе позволяют писать не только про то, что все великолепно». Вот поэтому началась дискуссия
Успішна атака морських дронів СБУ спільно з ВМС російського десантного корабля у Новоросійській бухті - видатна операція української спецслужби, яка серйозно змінює обстановку у Чорному морі. Не зважаючи на посилені заходи охорони своєї найбільшої військово-морської бази та найбільшого торгівельного порту ВМФ Росії, як виявилось, не здатен захиститись від атак українських морських дронів.
Дрони продемонстрували видатні технічні характеристики: щоб планувати атаку по Новоросійську та по Кримському мосту треба дрон з запасом ходу понад 1000 км, та високу якість системи управління. Тобто Україна може атакувати будь-який російський об´єкт на Чорному морі. І тепер Росія має зосереджувати ще більше сил для оборони своїх портів та кораблів, витрачати величезні ресурси.
Все це зроблено буквально з нуля, адже до початку російскього вторгнення такі види озброєння Україна не розробляла.
Росія ударами по портах та судах в українських водах фактично заблокувала морську торгівлю України, краде та вивозить українське зерно та метал, і тепер у України з´явились довгі руки, щоб симетрично відповідати морській торгівлі окупантів, щоб обмежувати морські перевезення так само як зробили окупанти.
Російська морська торгівля - це законна ціль для українських ударів помсти.
Причому не тільки у Чорному морі, але й далеко за межами Чорного моря.
Російські кораблі та суда вже ніде не можуть почуватись у безпеці.
Юрій Бутусов