Мир Мир Мир!• 04 августа 2023

Київ ліцей 241, можливо у когось діти ходять, підскажіть

Всім привіт.
Шукаю школу, для дочки.
Можливо хтось ходить, або знає нарахунок школи.
Про ліцей, багато різних відгуків. Але нових мало
Барабан для дорослих• 04 августа 2023
До войны знакомые ходили,хвалили
неДодекаэдр• 04 августа 2023
Старшая закончила 241 и младшая успела три класса, они уже не берут младшие классы. Что конкретно интересует?
автор Мир Мир Мир! • 04 августа 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Багато у відгуках пишуть, що дітей пресують, і заставляють брати додатково уроки
Сладко-соленая• 04 августа 2023
А ви поруч мешкаєте? Чи плануєте через все місто возити?
Джинци на Флісі• 04 августа 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Ніколи такого не було, щоб ще заставляли, вперше чую. Який клас цікавить?
Пацака-задирака• 04 августа 2023
Ну як пресують, просто багато дз, потужне навантаження. У цьому році було вражена тестом з української мови - 34 питання, у кожному питання 5-6 варіантів відповідей, час 38 хвилин. Це 5 клас. У ліцеї трохи занадто «професійна» кафедра Укр мови, я би сказала прибабахана. Щоб ви розуміли, у моєї малої одна 9 в табелі за Укр мову, все інше 11-10. Є своя специфіка у ліцеї, як і у всіх школах, але рівень навчання хороший, сам ліцей чистий та красивий, є бомбосховище.
По предметам все по різному, залежить від конкретного викладача.
автор Мир Мир Мир! • 04 августа 2023
Ответ дляСладко-соленая
До школи на авто 25хв
Сладко-соленая• 04 августа 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
До школи на авто 25хв
Капец, а ближче нічого нема? Таке враження, що це єдиний ліцей в Києві
неДодекаэдр• 04 августа 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Пресуют, есть такое. В начале года припугивают что школа сильная чтобы старались учились. По факту как с учителем составите отношения так и будет. Многие дети брали платные доп занятия (такса была 100грн пару лет назад) и то учителя прохани перебирают и если согласятся, то это вам большое одолжение. На уроках учат как в обычной шмурдяшной школе. В старших классах у большинства репетиторы, на этом строится высокий рейтинг и понты))) директриса ушлая пройдоха, ей проще сдать в аренду поле, но уж никак не пускать местных деток там просто гулять. Она там до сих пор, живет в новых домах 13-х на месте старого кирпичного завода, оформила эти дома что они стали по прописке к этой школе, хотя там своя школа но уж очень сильно платная.
Зато туалеты в 241 лицее отремонтированные👍
автор Мир Мир Мир! • 04 августа 2023
Ответ дляСладко-соленая
Так, на Теремках більше нема ліцеїв)
автор Мир Мир Мир! • 04 августа 2023
Ответ дляПацака-задирака
Взагалі, ви більше задоволені чи ні?
Пацака-задирака• 04 августа 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Взагалі, ви більше задоволені чи ні?
Задоволені тому що рівень знань хороший, до школи 5 хв пішки. В школі смачні обіди, багато гуртків, загалом хороша школа.
автор Мир Мир Мир! • 05 августа 2023
Ответ дляПацака-задирака
Єдине що мене бентежить, їхати (але ми не одні їздити будемо, є пдстраховка).
І щоб перевели на онлайн
Пацака-задирака• 05 августа 2023
Онлайна не буде, вже попередили нас.