Lyucia2• 04 августа 2023

Аптека 911, покроково коли і де вводити промокод?

Підкажіть, будь ласка. Минуле замовлення без промокоду оформилось. Чи він діє не на всі ліки? В листі було написано, що на всі, але після авторизації вже нікуди було його вводити. Що я зробила не так?
Завчасно дякую!
lana_banana04• 04 августа 2023
На етапі коли вводите ПІб і телефон, то збоку під списком замовлення є рядок для промокоду
автор Lyucia2 • 04 августа 2023
Ответ дляlana_banana04
Вже після авторизації чи до? Що спочатку?
lana_banana04• 04 августа 2023
Ответ дляLyucia2
Та там не обов´язково авторизацію проходити. Якщо з телефону, то ось
vasia• 04 августа 2023
Ответ дляLyucia2
Вы выбрали опцию ’Моя аптека’? Оформляете весь заказ,сбоку выпадает счет,там есть полочка для промокода.Она не работает без выбора аптеки
автор Lyucia2 • 04 августа 2023
Ответ дляlana_banana04
Дуже дякую!
Замовляю з ноуту, там немає оплати на сайті((( Минулого разу не було. Піду експериментувати)
vasia• 04 августа 2023
Ответ дляLyucia2
Дуже дякую!
я вам написала про оформление именно с ноута.
автор Lyucia2 • 04 августа 2023
Ответ дляvasia
Ні, я з доставкою замовляю.
автор Lyucia2 • 04 августа 2023
Ответ дляvasia
Дякую!)
vasia• 04 августа 2023
Ответ дляLyucia2
Ні, я з доставкою замовляю.
все равно.Без выбора аптеки не работает.Я в чате у консультанта спрашивала
автор Lyucia2 • 04 августа 2023
Ответ дляvasia
Добре, дякую!