Мама . Лікар сказав день два . У мене нічого не готово . Я можу бути в спідниці ( штани) і футболці чорного кольору,? Має бути хустина на голові? Чи мають мої сини обов язково бути в чорному одязі ?
Зліпок ступні• 04 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Не знала, что базовый дресс-код и рамки приличия и этикета это лояльность.
Православие предписывает женщинам посещать церковь в юбке и с покрытой головой
пАлАвинкА• 04 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Их проблемы. Я в Православные и Католические парафии одеваюсь одинаково.
Вумна вутка• 04 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
На похоронах нужно быть в темной одежде, для женщин желательны юбка или платье
кому желательны?
Зліпок ступні• 04 августа 2023
Ответ дляВумна вутка
кому желательны?
Я уже отвечала выше. Повторять не буду
Зліпок ступні• 04 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Если вас в брюках и с непокрытой головой не пустят в церковь, это будут не их проблемы, а ваши
пАлАвинкА• 04 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Пхых, но почему меня пускают и в брюках, и, о, Боже, в юбке по колено и выше, и с непокрытой головой? Однажды вообще зимой в лыжном комбинезоне пришла, холодно было, никто ни слова.
Зліпок ступні• 04 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
А где-то не пустят
пАлАвинкА• 04 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
А где-то не пустят
А вот это уже их проблемы.
Качка в тапцях• 04 августа 2023
Я православна. Ходжу в храм з прикритими колінами і покриваю голову. Але як ховали маму мені було не до зовнішнього вигляду. Там хоч би при свідомості бути.
Мене більше турбувало питання, що маму не одягли, просто в мішку поклали в труну. Бо ховали з реанімації ковідного відділення. Якось було образливо.
Зліпок ступні• 04 августа 2023
Ответ дляАнтиТроль
В мене був з собою шарф, то я його накинула. Питання в тому, що мені замість нормально пояснити, звинуватили у всіх смертних гріхах. І плечі були закриті блузкою
Блузка была без рукавов. А должна была быть с длинным рукавом
АнтиТроль• 04 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Я нікому нічого не винна. Особливо казакам. Я приходила до бога. Це тільки для таких як ви важливо, щоб зовні було ’як треба’, а душа вам не цікава. А богу немає різниці. Так зрозуміло?
АнтиТроль• 04 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Давайте одразу паранджу.
То я написала, як була вдягнена))), бо знала куди їду, не хотіла нікого образити зовнішнім виглядом. А от з рукавами помилилася. Й одразу стала грішницею )))
Зліпок ступні• 04 августа 2023
Ответ дляАнтиТроль
Насчет того, что душа мне неинтересна, вы ошибаетесь. Просто, посещая церковь, я считаю нужным соблюдать предписания. Не просто потому, что так нужно, а потому, что мне так будет спокойнее. Одевшись в соответствии с предписаниями, я не буду беспокоиться, что подумают и скажут служащие церкви и представители духовенства
АнтиТроль• 04 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Ви неуважно прочитали мої пости, тож не маю більше бажання з вами спілкуватися. А казаки на вході - то не представники духовенства і не служителі церкви.
Да і тема була про інше. Сподіваюсь, автор отримала відповідь на своє питання.
Зліпок ступні• 04 августа 2023
Ответ дляАнтиТроль
Я не знаю никаких казаков на входе
АнтиТроль• 04 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Я не знаю никаких казаков на входе
Це було років 12 назад. На вході на територію стояли казаки у чорній формі. І замість того, щоб нормально все пояснити, орали на людей. Ще розкажіть, що вони там всі лапочки та щиро віруючі)
Зліпок ступні• 04 августа 2023
Ответ дляАнтиТроль
Нет
Ответ дляАнтиТроль
Отримала . Щиро вдячна за відповіді і підтримку.