Глас_Народа• 04 августа 2023
Кухня. Розмір ящиків
Підкажіть з досвіду, як виглядають і чи зручні ящики шириною 60см з одними дверцятами.
Стильна штучка• 04 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
Ще не замовляла. Думала в Комфорт меблі посекційну
З якого Ви міста?
Тріль підпільний• 04 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
А ще підкажіть, під раковину краще 80см брати тумбу?
в нас 80 під раковину точно
Глас_Народа
• 04 августа 2023
Ответ дляТріль підпільний
в нас 80 під раковину точно
В мене у батьків також,але мийка кутова
ХуАнита• 04 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
Не знаю, тому і питаю. Йду замовляти кухню, треба вирішити. Теоретично мені здається, що одинарні дверцята 60см мають краще виглядати, ніж подвійні по 30-40см. Але це моє теоретичне уявлення. Тому й питаю поради
Нормально они смотрятся и вполне удобно использовать. У меня там кастрюли, судки и комбайна запчасти.
Это эконом вариант кухни. Тратить тысячи на ящики не видела смысла
Глас_Народа
• 04 августа 2023
Ответ дляХуАнита
Замовила попередньо. Вийшло на 28000. Замовила біля плити ящики, а далі просто тумби на 60см дверцята. Подивилася в салоні, воно набагато краще виглядає ніж дверцята по 30си. Щодо зручності, буду звикати, думаю що нічого критичного
Стильна штучка• 04 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
В мене у батьків також,але мийка кутова
У нас зараз на кухні 60см під мийку, мені достатньо цілком. Просто на новій кухні буде інше планування.
Розумна Губка• 04 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
Ящики то добре. Не знаю хто рекомендував по 30 см, воно ні к селу ні к городу.
Я така бойова• 04 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
Залежить від розміру мийки. Наприклад для мийки розміром 50-55 см підіцде тумба 60 см. Для мийки 70-80 см ні, треба обирати під розмір
Мамина квіточка• 04 августа 2023
Ответ дляРозумна Губка
Смотря какой размер кухни,на многих радиус открывания для дверцы 60 это перебор
Глас_Народа
• 04 августа 2023
Ответ дляМамина квіточка
Кухня 3.4м на 5.2м