Рубаю олівлє• 04 августа 2023

Кто за границей, как беженцы, вы лучше стали жить?

В финансовом плане?
Жилищные условия было/стало…
Досуг/Одежда…
Как вам там за это время живётся?
Результат:
вже голосів: 1224
407 (33.25%) Я в Украине
350 (28.59%) Тыц
166 (13.56%) Было лучше/ Стало хуже
120 (9.8%) Было хуже/ Стало лучше
105 (8.58%) Одинаково
63 (5.15%) Очень хорошо
13 (1.06%) Очень плохо
очки_ннадо• 04 августа 2023
Ответ дляЖерица ночи
А вы считаете украинскую минималку честной?
На мою должность нужен был диплом магистра, не меньше (гос.учреждение), своим авто приходилось часто пользоваться для рабочих задач. А зарплата - минималка. Это честно?
При чем здесь украинская минималка. 🤔

автор Рубаю олівлє • 04 августа 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ті, хто погано жили в Україні, а зто їм (нам) винен?
Хто обрав ’хазяйственного’ Кучму, а не Чорновола?
Хто голосував за Януковича? Хто голосував за гречку?
За зеленського?
Це сьогодення, як не гірко, створене ними самими.
І - яке щастя - можна не росхльобувати власний вибір, а виїхати на пособія в Німеччину.
А щось у ваших словах є…
Немає кому тепер за свій вибір відповідати, легше втікти з країни.
І так 72% втіче? Бо на їх совісті теж те, що ми зараз маємо
Непереможна• 04 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Советую Швейцарию - это рай. Те, кто без детей, уже по несколько тысяч отложили благодаря пособию и гуманитарке. Молчу уже за красоту
А кто с детьми? Сложно?
хутряна володарка• 04 августа 2023
Ответ дляlesia.avia
Вважаю що краще стало тільки тим, хто в Україні жив аби як. Всі розумні , нормальні , освічені у всіх містах України прекрасно жили - у багатьох по кілька квартир, ресторани, манікюр, відпочинок по декілька разів на рік. Не можливо на соціал жити краще ніж в Україні!
Не кажу, що соціал краще, але оце про освічених всіх з бізнесом ви загнули. Я працювала головним бухгалтером. Ні дня ні ночі, про блокування податкових це взагалі окрема пісня. Око до цих пір сіпається як згадаю. Так от зарплата була 20 тисяч. Не скажу що бідували, але це точно не та зарплата щоб хвалитися. І в період війни її ніхто не піднімає. Спілкуюся з колегами. Тільки не кажіть що недооцінюю і всяку фігню, в нашому місті це хороша зарплата. Так що зараз на цю зарплату не сильно розженешся і голови немає коли підняти, бо бізнесмени дуже економлять на фінансовому відділу. Вважається, що подумаєш, було 10 чоловік, стало 30, було 2 банки, стало 5. А про розблокування податкових, то це взагалі ще й претензії, це ви щось мабуть не те зробили...
Техпаспорт на медузу• 04 августа 2023
Ответ дляРубаю олівлє
А щось у ваших словах є…
Я думаю, вже втекли, і багато.
І це катастрофа.
Країни ЄС мають після війни відмінити всі параграфи, самі чи на прохання української влади.
Бо без людей відновити Україну не вдасться
Техпаспорт на медузу• 04 августа 2023
Війна - жорсткий урок, але сидячи на пособіях, висновки мало хто зробить(
хутряна володарка• 04 августа 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Таке відчуття що з вашого карману його платять.
Малая еще та• 04 августа 2023
Ответ дляНепереможна
А кто с детьми? Сложно?
Удалено администрацией...
Техпаспорт на медузу• 04 августа 2023
Ответ дляхутряна володарка
Суть не в тому, чий карман.
Хоча, до речі, і з мойого в тому числі, але не суть.
Суть в тому, що ви не розумієте написане.

хутряна володарка• 04 августа 2023
Ответ дляРубаю олівлє
А щось у ваших словах є…
А потрібно було сидіти? Щоб більше жертв було? І щоб навантаження на бюджет? Де взяли б гроші на ВПО? Куди б їх поселили і прокормили? Ви спочатку порахуйте, а потім будете лозунгами говорити.
хутряна володарка• 04 августа 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Суть не в тому, чий карман.
Дада, не розумію. І давайте без пафосу про свій карман.
Техпаспорт на медузу• 04 августа 2023
Ответ дляхутряна володарка
Ну, соціальщикам не зрозуміти.
хутряна володарка• 04 августа 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ну, соціальщикам не зрозуміти.
з такими земляками і ворогів не потрібно
aprel_777• 04 августа 2023
В Украине было хорошо, и в Германии сейчас хорошо. В жизни бы не выехала, если бы не война. Но, реальность такова. Германию полюбила нежно, благодаря за поддержку и помощь.
Техпаспорт на медузу• 04 августа 2023
Ответ дляхутряна володарка
Удалено администрацией...
lesia.avia• 04 августа 2023
Читаю і так гидко і соромно....і це все українці (( потім будуть розказувати, що дякуючи війні так круто зажили....а тисячі загинувших і скалічених ціна вашого перебування на соціалі...чому ж якщо вам так погано в Україні жилося , то ви не виїхали до війни , не вивчили мови , не зробили документи.....
автор Рубаю олівлє • 04 августа 2023
Ответ дляхутряна володарка
Не треба так про себе, ми і самі бачимо
очки_ннадо• 04 августа 2023
Ответ дляaprel_777
Полюби меня такой какая я есть..
Будете ли вы ее любить также нежно как начнете пахать, а не сидеть на шее у налогоплательщиков. 😂
aprel_777• 04 августа 2023
Ответ дляочки_ннадо
Полюби меня такой какая я есть..
Я все делаю для того, чтобы не сидеть не шее у налогоплательщиков

очки_ннадо• 04 августа 2023
Ответ дляхутряна володарка
Стараяя методичка. Меняйте слоган. Не актуально уже.
очки_ннадо• 04 августа 2023
Ответ дляaprel_777
Та как бы уже полтора года войне..как то медленно делете.
А да..надо дипломы подтвердить? Детей нельзя до 16 лет одних оставлять? Работать не выгодно?...Язык не учится? Надо сначала до с1 выучить?
Что я не перечислила..кажется это основные проблемы дармоедов на пособих...у которых жизнь вдруг улучшилась..и нежно они полюбили Германию..😂
Жерица ночи• 04 августа 2023
Ответ дляочки_ннадо
При чем здесь украинская минималка. 🤔
Вы же за честность заработков ратуете. Вот я вас и спрашиваю, честно вознаграждать труд минималкой в 5000грн, при указанных мною требованиях?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 04 августа 2023
Ответ дляStylUashop
Чим краще пенсіонерам та інвалідам? Одне тільки краще - безкоштовні ліки та лікування. Більш не яких пільг немає. На роботу не беруть. Допомога так ж як у всіх.
У Франціі 370 евро на двох
Окреме житло зняти не можливо))
Инвалиды получают дополнительные деньги помимо пособия.
aprel_777• 04 августа 2023
Ответ дляочки_ннадо
Ну, вы же сами все знаете... Мне и добавить нечего.
очки_ннадо• 04 августа 2023
Ответ дляaprel_777
Ну по крайней мере честно. Приятно, что вам нечего добавить.
Остальное-упустим.
Техпаспорт на медузу• 04 августа 2023
Ответ дляочки_ннадо
Работать нє вигодно - точно, це мене прям в ступор вводить.
Так заради вигоди чи спасіння ви тут, хочеться запитати таких.
очки_ннадо• 04 августа 2023
Ответ дляЖерица ночи
Удалено администрацией...
aprel_777• 04 августа 2023
Ответ дляочки_ннадо
Остальное-упустим.
Я никуда не спешу. Буду подтверждать дипломы, учить язык и сидеть на пособии 50 лет. Закончится война - вернусь домой. Все логично?
очки_ннадо• 04 августа 2023
Ответ дляaprel_777
Удачи
aprel_777• 04 августа 2023
Ответ дляочки_ннадо
Удачи
Спасибки