Альфред Шнитке• 04 августа 2023
Чи відкритий для відвідування Парк Муромець та Лисогірський форт?
Вітаю. Підскажіть, будь ласка, чи відкритий для відвідування парк Муромець (парк дружби народів)? Довгий час можна було тільки до Х-парку ходити, а яка зараз ситуація? І може хто знає, чи можна відвідувати Лису гору (на Видубичах). Теж довгий час був вхід закритий, зупиняв блок-пост. Дуже не вистачає лісу та природи - раніше постійно в походи довкола Києва ходили
Альфред Шнитке
• 04 августа 2023
Ответ дляХуАнита
Муромець так. Може хто знає чи є там прокат великів?
Дякую. Стосовно прокату велосипеда - на сайті Велократії пише, що не працює. Але там, здається, був ще один прокат з іншою назвою
ХуАнита• 04 августа 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Дякую дуже!
сама себе прекрасная• 04 августа 2023
Муромець відкритий вже давно, ми на веліках там катались ще у квітні, брали там на прокат.
Альфред Шнитке
• 04 августа 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Спасибо. Я пропустила открытие, надо теперь наверстывать)