Кіма кепка• 04 августа 2023
Щоб вибрали б Ви зараз?
Щоб вибрали б Ви зараз ? Перед місячними ,хочеться вкусняшку
Результат:
вже голосів:
55 (65.48%)
Морожено
27 (32.14%)
Шоколад
2 (2.38%)
Мед
Лялькодзьоб• 04 августа 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Вона цвітна, а не кольорова )) Від слова цвіт
Мене дитина якраз сьогодні питала чому капуста біла, а називається цвітна. От що значить 3 по біології. Дякую, тепер буде, що сказати.
Карамелька• 04 августа 2023
Ответ дляКіма кепка
Що у Вас ще в меню
Обычная еда, за исключением мучного и сахара. От мучного меня разносит нереально, хоть там цельнозерновой хлеб, хоть булочка.
Завтрак омлет с овощами и кофе с молоком и сахзамом.
Обед борщ или картошка, мясо и салат, ну вот такое. Ужин по разному. Бывает салат и мясо, бывает творожное что-то, бывает просто банан.
Виправлялочка• 04 августа 2023
Ответ для...аяприкольная
Сорі. Я, донеччанка, тільки вчуся українською спілкуватися
Тож не ростовчанка
Невидимка• 04 августа 2023
Це хіба вкусняшки?)) Хамон з динею ото вкусняшка, або пармезан добрий.
Секс-Бомба• 05 августа 2023
Ответ для...аяприкольная
Капусту кольорову в клярі
Капуста «цвітна», тому що «суцвіття».
Повеселили)).