Наразі не маю уявлення , що можна подарувати (без прив´язки до свят) хлопчику 2-3 роки, тому буду дуже вдячна за поради.
Єдина Країна• 05 августа 2023
Залежить від бюджету.
Майже всі люблять набори лего дупло у такому віці.
Але ж вони недешеві.
Ще мої любили ліпити з плейдо. Плейдо є теж набори. Містер Зубастик взагалі супер, не знаю, чи є у продажу зараз.
У мене два сини.
Але ж вони недешеві.
У мене два сини.
Єдина Країна• 05 августа 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Йдете в іграшковий і там питаєте, можна Лего великими частками
Там продають дороге і те, що залежалося.
Хлопчикам пропонують машинки на управлінні, а вони насправді мало кому подобаються, коштують дорого.
Ще продають іграшки зі звуком, від яких батьки починають ненавидіти тих, хто подарував.
Ответ дляЄдина Країна
Залежить від бюджету.
Але ж вони недешеві.
У мене два сини.
Але ж вони недешеві.
У мене два сини.
Дякую
зараз спробую знайти шо то таке Зубастик) думала ще знаєте є типу кумири зараз з мультиків чи шось на зразок того ) але Ви вже дали старт думок мені)
КонхфЭдкаТузик• 05 августа 2023
Ще можна водяну іграшку, щоб в ванні гратися типу водяний млинок з різними приколами
Ответ дляЄдина Країна
я не хочу , щоб мене ненавиділи
і взагалі , дійсно рідко попадаються нормальні консультанти) особливо ті , які ще й самі і нав´язуються , но це вже окрема тема
Єдина Країна• 05 августа 2023
Ответ дляJu_Lie
Дякую
Для мультиків рано ще. Це треба знати, що любить конкретна дитина. У моїх різниця 3 роки, і от мультики деякі, які любив старший, менший не став дивитися.
Зубастик - це набір стоматолога. Там щелепа, бормашина, набір, щоб зліпити зубки і за ними доглядати.
Гляньте в ютубі, є обзори.
Ответ дляЄдина Країна
Гляньте в ютубі, є обзори.
Єдина Країна• 05 августа 2023
Ответ дляJu_Lie
я не хочу , щоб мене ненавиділи
Моїм бабуся подарувала симпатичний маленький автобус, натискаєш кнопочку і він називає зупинки. Неголосно, під приємну музику.
Перші години дві він нам подобався.
А через тиждень чоловік тихенько пробив йому динаміки, настільки було сильним бажання викинути його у вікно.
Перші години дві він нам подобався.
Єдина Країна• 05 августа 2023
Ответ дляJu_Lie
На здоров´я :)
Вище писали про риболовлю - теж чудова ідея, і дешевше буде.
Вудка з магнітом на кінці і декілька рибок у наборі, мої теж це любили.
З конструкторів ще гарні Енжино, але, думаю, то для трохи старших дітей.
Плейдо треба брати оригінал, аналоги гірше ліпляться і швидко засихають.
СамавиховуюКота• 05 августа 2023
Нещодавно дарувала мольберт з ікеї і два рулони бумаги звичайна і з малюнками. Дитина у захваті, батьки теж. Ну і машинки на пульті, але наш з двох років вміє ними керувати.
Ответ дляЄдина Країна
Перші години дві він нам подобався.
оооййййй бооооожееее
в нас теж є декілька таких іграшок
але ті , що вибирали самі ,- на них вже майже не реагуєм ))))
СамавиховуюКота• 05 августа 2023
Ответ дляJu_Lie
Дуже класно , коли подарунки подобаються
дякую за ідею )))
Ще нещодавно купували таку машинку. Вона шикарна, величезна, управляється з пульта і браслетом, бризкається водою. Дитина у захваті, тато теж))