Я_уеду_жить_в_Лондон!• 05 августа 2023

Яку дистанційну роботу можна знайти з такими характеристиками?

Працювала 6 років бухгалтером, потім довгий декрет 7 років.
Останній рік працююю менеджером зі збуту на виробничому підприємстві з деякими обов´язками рядового бухгалтера:
- веду первинну документацію: прихід, розхід, акти звірок, повернення.
- калькуляції
Веду в програмі Еxel виробництво і склад: замовлення, виробництво, відвантаження, залишки.
З програм знаю Exel (зведені таблиці, фільтри, формули), 1 С в частині, що відноситься до моєї роботи, Word.
З особистих якостей:
- швидко вчуся, гарна пам´ять, посидючість.
- аналітичний склад розуму
- доступна в робочих питаннях цілодобово.
- відповідальність, стресостійкість.
З мовами погано:
-англійська А1
-польську на слух розумію на 70-80 %, сказати правильно можу мало, прочитати і перекласти зі словником, написати нічого не можу.
Файна_зупка• 05 августа 2023
Реально вам зайти нормальну роботу

автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • 05 августа 2023
Ответ дляФайна_зупка
Реально вам зайти нормальну роботу
Яку? Бухгалтерію самостійно вести я боюсь, багато змінилося, багато забула, англійська не знаю.
Глас_Народа• 05 августа 2023
Я вже не пам´ятаю, коли востаннє бачила вакансію бухгалтера первинки у своєму місті в оголошеннях. А дистанційно хз. Можливо, теперішню роботу на дистанційну перевести, і шукати ще щось офлайн
Не стесняюсь• 05 августа 2023
Может менеджер интернет-магазина?
Пикарда• 05 августа 2023
Менеджером зі збуту чи продажів дистанційно знайдете без проблем) Єдиний нюанс - по ходу взимку знову будуть відключати світло. Якщо минулу зиму сиділи в темряві щось думайте, або шукайте з офісом у Вашому місті.
Не худа ні разу• 05 августа 2023
Це сайт кідстаф
А не ворк юа
Чи роьота юа
Стебель березы• 05 августа 2023
В Украине реально что-то найти - бухгалтер или менеджер

За границей - нереально, реально только на завод при таких данных.
Тракторні війська• 05 августа 2023
Вторым бухом можно попробовать, встречала такие ваконсии на ворке, толко очень мало...