ДлинноНожка• 05 августа 2023
Ви теж дітям в школу кожен рік купляєте нове?
Донька йде в 5 клас. Гроші є, питання не в грошах. Мова не про одяг, навіть не про рюкзака (беремо один на два класи). Я говорю здебільшого про канцелярію, пенал, бутилки для води, ланчбокс, термос. Бо в нас вже по ідеї 3 бутилки, 2 ланчбокса, пеналів штук 7, а моя дитина пише новий список і каже шо все треба нове, всі купують нове. Точилок нових штук 5, фломастерів різних багато, не влазить все в полку, але їй треба все нове. Знов ж таки, мені не шкода, але то якесь марнотратство. Тепер зі старим непонятно що робити. Викинути чи шо? Воно все нове. Чи я щось не розумію?
Петриківна• 05 августа 2023
Вперше чую про таке. Завжди купуємо нове лише за потребую. Донька навпаки не хоче новий рюкзак. Намагаюсь вмовити, бо цей вже бомжацький якийсь. Вона до нього прилипла і все.
Дую на вітер• 05 августа 2023
Бутылку, ланчбокс обязательно меняю раз в полгода.
Термос с прошлого года норм
Пеналы, канцелярию - по желанию и необходимости, но моя к этому равнодушна, ей все равно с чем идти, так что просто смотрю что уже не очень выглядит и покупаю новое
Термос с прошлого года норм
Блондинка в Шоколаде• 05 августа 2023
Нет конечно
В июне после окончания школы все перебираем и докупаю только нужное
Проблем с деньгами нет
Украиночка• 05 августа 2023
Це з віком пройде.
Раніше я щороку закупала канцелярії на 2 дітей на 2-3 тисячі.
Зараз вже старша школа, питала, кажуть що все залишилось з минулих років
Цідило правди• 05 августа 2023
Ні, все старе. Дочка захоплюється екосвідомістю і мінімалізмом, і мене підсадила.
Вмію заміряти найкраще• 05 августа 2023
Дети идут во 2 и 10 класс, тот уч год был онлайн, купила только канцелярию, в этом смешанное будет, но не точно, как же не хочется это смешанное, как все это купить 2-м школьницам? Я не могу найти работу, муж полгода как минималку получает
Вмію заміряти найкраще• 05 августа 2023
Ответ дляНовопоштинская
Другий рік - школи не буде ! Я б краще пінал купувала …
От і я вже не знаю, добре це чи погано те онлайн навчання, купив канцелярію і все, думаю у багатьох з дітьми по фінансах не дуже зараз, на школу багато грошей іде, а коли ще 2 або 3 школяра
Новопоштинская• 05 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Да ?
Мені доводиться сплачувати приватну, тому - краще купити той пінал … які ще витрати у вас такі страшні, що краще хай дома сидять ?
Вмію заміряти найкраще• 05 августа 2023
Ответ дляНовопоштинская
Да ?
Рюкзаки або сумки, щоб від ваги не репнули через тиждень, коштують так нормально, одежа та взуття, спортивна форма та крлсівки, канцелярія, може ще якісь речі, в школі за їдальню ще треба платити, для нашої сім´ї це все зараз непідйомно
2 і 10 клас, ще й дівчатка
Новопоштинская• 05 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
2 і 10 клас, ще й дівчатка
Ви, знаєте мені тепер дуже смішно читати от такі бідкання - це базові дитячі потреби і на них вже можна знайти кошти ! Аби не було війни …
Вам дома їх не потрібно годувати, або їм не потрібні кросівки, вони що з дому не виходять без школи ?
Новопоштинская• 05 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вы можете выбрать онлайн !
Вмію заміряти найкраще• 05 августа 2023
Ответ дляНовопоштинская
Так і знала, що не треба писати, бо знайдуться такі пихаті тьоті, війна в країні, чоловік нормально заробляв для нашого містечка, зараз підприємство ледь дихає, дома в них є базові потреби і вони не голодують, а школа це окрема стаття витрат!
Вмію заміряти найкраще• 05 августа 2023
Ответ дляНовопоштинская
Вы можете выбрать онлайн !
Нам учитель сказала, что на онлайн она не будет уделять детям внимание во время уроков
ДлинноНожка
• 05 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
Оо, і нам таке треба) переїзжаємо в будинок. Казала своїм, шо тепер ми все купуємо по мінімуму. Ніяких секондів, Аврор. Лише донька в мою концепцію поки не вписується 😄😄😄
Тантрический кекс• 05 августа 2023
Ответ дляНовопоштинская
Дивіться щоб війна не поставила на місце, смішно їй
Потужна махіна• 05 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ну дійсно кросівки і джинси купувати потрібно незалежно від формату навчання. Канцелярію теж. Обіди в школі-мінус витрати на обіди вдома. Або бутерброди з собою. В мене коли на онлайн, постійно бігають на перекуси в кухню) Рюкзаки-і з ринку нормально відходжували діти, не обов´язково Кейт брати.
Вмію заміряти найкраще• 05 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
Дякую, звісно, за поради, але мої діти не босі і не голі, діти ростуть і їм все треба і треба, а у нас зараз в сім´ї складні часи, а тут ще школа з витратами
Новопоштинская• 05 августа 2023
Ответ дляТантрический кекс
У нас не працюють школи і садочки ! А читаю тут, як бідкаються через те, що треба йти до школи і так смішно ! Люди не знають реальних проблем !
Ми і так на місці, дякую за підтримку
Потужна махіна• 05 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Це не поради) я про те, що базові витрати на одяг і харчування не залежать від формату навчання. Як і витрати на канцелярію. Ми наприклад спеціально для онлайн докупляли ще один ноут. Бо стаціонарного компа на двох не вистачало) Так що онлайн мені обійшлося дорожче набагато.
Блондинка в Шоколаде• 05 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
Не скажите.В школу нужны отдельно кроссовки для спортзала,сменная обувь,тот же пенал ,папки ,рюкзак
Оновлена версія• 05 августа 2023
Ответ дляДжавеліна
Навчить дитину, що то нераціональне споживання ресурсів. Вчити її дбати про навколишній світ. А також розумінню вартості грошей.
А що робить, як дитина вже сьомий рік тягає той рюкзак, а він, зараза, як новий))) так є всі шанси з ним школу і закінчити
Лика-прилипка• 05 августа 2023
Ні, якщо воно нормальне, то залишається. Докуповую, якщо або зовсім зіпсувалось, або закінчилось
Теща дочки• 05 августа 2023
4 роки був один портфель, ланчбокс, термос, пенал. Але навчання було більше дистанційно, ніж очно. В 5 клас купила все нове, бо те все було занадто дитяче, в мене хлопець.