Мудробаба• 05 августа 2023
До чоловіка має приїхати діловий партнер із закордону. Просить приготувати борщ
Чоловік зніме йому готель, але каже на один вечір треба запросити до себе в гості на вечерю і покликати ще одного колегу.
Каже приготувати борщ і сало з часником. Я в ступорі.. борщ на вечерю?
Дівчата, порадьте, будь ласка що готувати
Мудробаба
• 05 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
тогда не старайтесь, особенно сало и чеснок есть не будет ваш гость, даже под дулом пистолета
А чому?
ФруктЕщеТот• 05 августа 2023
Ответ дляЩа как дам
Ото ви за мужика вчепились))
Пиріжків ще спекти забули
Голубці …
Пиріжків ще спекти забули
Голубці …
Я не вчепилася. Я класно готую. І він теж. Не кожна хащяйка голубці добрі зробить. ))
Чаклунка-ведунка• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Правда?
Я сама обожнюю борщ. Але суп на вечерю?
Що не так? Вас попросили приготувати, хай їдять.
Ну тости з авокадо дайте і овсяноблін, ви ж совєтчіца, тут супи фуууу
ФруктЕщеТот• 05 августа 2023
Ответ дляДуняша
Гарно пристроївся-і накормлений і натраханий піде від Вас
Не піде натраханий. Бо в мене критичні дні. До цього я до нього зодила. Він теж мене гарно пригощав. Стейками і т.д
Ксерокопия ночи• 05 августа 2023
Ответ дляДуняша
Фу .
Кто крайний?• 05 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Ну вы даёте! Голландцы едят сало и чеснок
Ща как дам• 05 августа 2023
Ответ дляДуняша
Так він вперше ж прийде))
Ще не пристроївся, просто жіночка дуже хоче його пристроїти от і старається))
Крутить голубці білолага, такий шанс щоб не прогавити
Мудробаба
• 05 августа 2023
Ответ дляКто крайний?
Де ж правда?
Бо і деруни з часником))
Може ще пиріг спекти до кави легкий. Перевернутий ананасовий чи щось таке легке
Бо і деруни з часником))
Розвідка Маші• 05 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Не вводите в заблуждение. Будет еще и как. Борщ и чеснок точно, сало под вопросом, подчеревок будет
Потужна махіна• 05 августа 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а шо будет? придут из гороно?
Ага, відберуть і насварять
Мания-Величия• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Правда?
Я сама обожнюю борщ. Але суп на вечерю?
а коли ще його їсти?
чи ви борщ на сніданок їсте?
ФруктЕщеТот• 05 августа 2023
Ответ дляЩа как дам
Так він вперше ж прийде))
Шансів в мене багато)) але з 4 це найкращий. Тим більше до цього я тільки до нього ходила і він мене пригощав. Після 4 міс вде і я вирішила запросити.
Дружная семейка• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
А чому?
не едят такое нидерландцы, и вы в этом убедитесь.
Суп едят очень редко, в основном зимой.
Борщом вы не удивите, могут сьесть пару ложек, чисто из вежливости
Суп едят очень редко, в основном зимой.
Мудробаба
• 05 августа 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Дякую) я заплуталася трохи)
Ви маєте знайомих голландців?
Мудробаба
• 05 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
а коли ще його їсти?
чи ви борщ на сніданок їсте?
На обід
ФруктЕщеТот• 05 августа 2023
Ответ дляЗатишне кубло
А може й не піде, залишиться.
Він має своє житло. Чого б йому лишатися.
Дружная семейка• 05 августа 2023
Ответ дляКто крайний?
это вы можете только на советчице такое рассказать
Личко Невеличке• 05 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Так, есть другие способы удовлетворения. Вы бы не на кухне стояли, а немного мат часть подтянули. 🤪
Кто крайний?• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Де ж правда?
Бо і деруни з часником))
Единственное,они жарят сало,а вы предложите его сырым. И его обязательно попробуют. Ну если ваш гость не мусульманин
Затишне кубло• 05 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Своє буде здавати, а гроші вам віддавати.
Розвідка Маші• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Дякую) я заплуталася трохи)
Ви маєте знайомих голландців?
Да. Борщ обожают. Ну только домашний. Я не в Украине, тут в ресторанах это непонятная безвкусная жидкость. И Буряк и Сметана, ну ужасные. А у вас есть возможность сделать наш классный. Ммм как захотелось. Я тут готовлю его из-за мужа постоянно, но не то
После шести ни-ни• 05 августа 2023
Я не вмію варити. червоний борщ.Пару разів пробувала,але він такий собі.Варю з щавлю зараз і суп буває рідко.А ви як хочете,то приготуйте.Я б то не накривала дома,давно вже нікого не кличу.Крайній варіант замовити додому.
Кто крайний?• 05 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Стамппот- голландское блюдо,с салом
Снегопадка• 05 августа 2023
У нас в такой ситуации гостям очень понравились налистники с курицей и грибами. И, как ни странно, ’битое стекло’. Один из гостей не успокоился, пока не доел весь десерт :-)
Можно сделать всего понемногу. Им же интересно не живот набить, а попробовать что-то новое для себя.
ФруктЕщеТот• 05 августа 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Все в нас добре))) просто він вперше прийде. До цього ми вже 2 тижні в Карпатах відпочивали. Додому я запрошую далеко не кожного.він перевірку пройшов.
ФруктЕщеТот• 05 августа 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Мені простіше до нього))) в нього більше краще житло.)))
Дружная семейка• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Де ж правда?
Бо і деруни з часником))
можете проэкспериментировать и убедитесь в моей правоте, пишу вам как жена нидерландца, отметившая серебряную свадьбу с ним, чтобы сразу отбросить ваши сомнения
Ща как дам• 05 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну раз так, то печіть ще пиріжки до компоту
Бо як він без десерту , не порядок. Не оцінить вас!
Бігом тісто замішуйте
КартаБезКомиссий• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Партнер нічого не просив. В чому він хитрозроблений?
Він навпаки нас кличе в гості і жити в одному зі своїх будиночків.
Та не розумію навіщо я вам взагалі відповідаю..
Не звертайте уваги на деяких ледацюг. Домашній борщ в колі сім’ї це зовсім інший «смак», ніж в ресторанах. Хай у Вас все вдасться! Адже приємно пригостити людину саме чимось автентичним , тим більше він, з Ваших слів, того вартий.
Мания-Величия• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
На обід
то тільки ваша сімейна традиція, ми можемо їсти борщ і на обід і на вечерю.