Мудробаба• 05 августа 2023

До чоловіка має приїхати діловий партнер із закордону. Просить приготувати борщ

Чоловік зніме йому готель, але каже на один вечір треба запросити до себе в гості на вечерю і покликати ще одного колегу.
Каже приготувати борщ і сало з часником. Я в ступорі.. борщ на вечерю?
Дівчата, порадьте, будь ласка що готувати
Дружная семейка• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Не знаю.. 40-50
гость из сельской местности, boer?
если так, то еще может похлебать, иначе будет очень удивлен тарелке супа в гостях, из вежливости может ничего не сказать, но за глаза посмееется и будет очень удивлен, чем угощают украинцы
Клевотница• 05 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
гость из сельской местности, boer?
вже починаємо переживати за автора ,чи не вдягне їй кастрюлю з борщем на голову )))не самий приємний опис людей
Красавица писяная• 05 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
не едят такое нидерландцы, и вы в этом убедитесь.
Суп едят очень редко, в основном зимой.
Борщом вы не удивите, могут сьесть пару ложек, чисто из вежливости
Едят борщ и не из вежливости. Была в гостях у нас семейная пара: он из Нидерландов, она из Суринама. С удовольствием ели и борщ, и селедку под шубой и блины с икрой. И особенно консервированные огурцы, так как я их делаю без сахара)
КартаБезКомиссий• 05 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
гость из сельской местности, boer?
Ну якби Вас в десь в Японії годували чимось традиційним, явно для Вас незвичним, Ви б посміялися чи спробували б?
Клевотница• 05 августа 2023
Ответ дляКрасавица писяная
мабуть від переляку їли а потім рік всім розповідали жахи про українців
жарт якщо що )))
автор Мудробаба • 05 августа 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Блін, такі коменти мене реанімують, бо я вже зараз свідомість втрачу)))
Красавица писяная• 05 августа 2023
Ответ дляКлевотница
жарт якщо що )))
И ещё баночку огурцов своих я им с собой дала) Довезли.
Za.Ba.Va.• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Ой, голубці классна ідея, але я не дуже гарно вмію)) шкода
Плов - тоже отличная идея к борщу. Иностранец -очей попробовать украинскую кухню, и борщи можно есть в любое время)). Пельмени и вареники тоже хорошо пойдут)
Плету интриги• 05 августа 2023
Борщ, пампушки с чесноком к борщу, отбивные свиные, картошка отварная, салат из овощей. Обычная еда. Правда на обед. Но и на ужин тоже неплохо. Сало тоже бы подала с чесноком к борщу.
Ку ка ку ка ку• 05 августа 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
А что , борщ настолько сложен в приготовлении , что его только в ресторанах умеют готовить ?
Никогда не варила, ем либо в ресторанах, да, либо у мамы
Швабристка• 05 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Я в Києві))) до речі..зараз чекаю в гості мужчину.вперше)) в мене картопля з грибами і м´ясом в горщику)) голубці)свіжі овочі. Компот. Є ще суп з фрикадельками))) він дуже пеоші страви полюбляє
Можно рецепт такой картошки или ссылку на него? Тоже хочу мужчину угостить, когда приедет с фронта
Ку ка ку ка ку• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
В ресторани також підуть. Але він хоче прийняти вдома також цього чоловіка, бо він нас кличе в гості постійно і пропонує нам жити в нього скільки схочемо))) ми не були в них, але ж кличе.
Хочеться також прийняти його гарно
Ну таке. Я живу в Німеччині, чоловік німець, серед його знайомих, колег, друзів ніхто не запрошує на щось складніше ніж стейк гриль. Вони в курсі, що наші жіночки можуть цілий день готувати для гостей і навіть я би сказала сміються над цим. Мовляв, у Східній Європі всі хочуть вразити застіллям
Варена цибуля• 05 августа 2023
Чанахи😋💦
Заліковий троль• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Борщ можна за день, щоб настоявся в холодильнику.
Голубці не дуже вмію..
деруни, налисники зроблю напевно
Борщ вкусный свежий,. Никакой не настоявшийй,он уже не вкусный
автор Мудробаба • 05 августа 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
А можна рецепт Вашого? Я готую, ніби й борщ смачний, але хочетьсЯ такого, щоб шикарний і насичений.
У мене все на око
Варю на свинній кісточці бульон з лавровим листом і перцем горошком.
Потім в бульоні відварюю картоплю і моркву шматочками круглими, капусту, солю. Підсмажую на сковороді дрібно порізану цибулю.
Буряк натираю на не дрібній терці, трохи оцту, цукру і води і тушкую. Додаю томатну пасту, заправляю борщ. Сіль, перець.
Влітку люблю ще трохи переблендереного перцю з помідором без шкірки додати в буряк,
Додаю тертий часник і багато, десь жменю на 10 л борщу рубаної зелені і закриваю кришкою.
Приправу торчин також додаю трохи. Зимою можу додати маминої аджики ложку.
Дружная семейка• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
вам комменты пишут люди, проживающие в Украине, я вам написала, как проживающая в Нидерландах, 25 лет замужем за нидерландцем, поэтому выводы делайте сами.
Это точно также если нидерландцы, проживая в Нидерландах, будут давать советы и рассказывать, что едят украинцы, а вы как украинка, проживая в Украине только улыбнетесь их советам и рассказам.
Поступайте так как считаете нужным.
КартаБезКомиссий• 05 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Поступайте так как считаете нужным.
Ну то порадьте людині, як українка, яка стопіцот років там живе, чим пригостити гостя. Захейтити всі мастаки.
автор Мудробаба • 05 августа 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Я люблю вчорашній. І завжди знала що настояний смачніше
Дуняша• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
З чии?
З творогом солодким до десерту подавала,а з м´ясом,курка та гриби до основного,але в нас було на готовці чоловік 5,так що було легше,дивіться самі
Спасу мир• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Голубці не дуже вмію..
деруни, налисники зроблю напевно
Я за свежий
Ацетилсалициловая кислота• 05 августа 2023
К нам приезжал знакомый мужа. Хоть выбор блюд был и хорошим, но селёдка, а потом и картофель в мундире пользовался спросом.
Валерия-6ef9• 05 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Я теж в Києві)
Ого
Певно після цієї вечері Ви будете шукати весільну сукню😀
Бо я б одружилась би одразу з Вами, якби була б чоловіком😀
Я стільки в житті не готувала
Ви велика молодчинка 😇❤️
осень харашо• 05 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Я,вас навчу. Купуєте задню частину свині. Підсмажуєте 2 цибулини і терту 1моркву. Для соковитості.рису десь 2-3ст л.відварити. не треба багато рису. І тут головне нарна пр права- я даю меленийкоріанд.карі ніжний (еко). Копоче..треба щоб м´ясо пахло.свль.крутите голубці. Капуста вже наперед відварена.
А далі - 0.5 баночки томату змішуєте з 300-400 грам сметани. Трохи додажте води.солите. лаврушка і заливпєте цим голубці. І тугкуєте на найменшому вогні. М´са я беру десь 1кг. А вщагалі учора взяла 2кг. Накрутила купу голубців. Половину заморозила.
Автор, можна зробити перкць фарширований. З ним простіше.
Вы хоть перечитывайте, что написали, просто кровь из глаз.
осень харашо• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
У мене все на око
Зачем капусту варить, ее вообще сырой можно есть. Я в последний момент добавляю капусту, довожу до кипения и выключаю газ. Если кипятить борщ, это уже не борщ, а овощной суп.
автор Мудробаба • 05 августа 2023
Ответ дляосень харашо
Я варю капусту, сиру їсти не хочу
осень харашо• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Я варю капусту, сиру їсти не хочу
Так она и не сырая, настоится, будет не сырая, но хрустящая, в этом весь смысл. Тут главное не пропустить момент, борщ не должен кипеть. Поэтому борщ всегда вкуснее вчерашний.
Оченьценная• 05 августа 2023
То не партнер борщу просить, а чоловік?

Якщо чоловік просить борщ, бо це єдина колоритна страва, яку він знає, то запропонуйте йому заміну з того, що ви вважаєте прийнятним.
Якщо чоловік просить борщу, бо сам хоче. то доведеться вам ганотовувати і борщ для чоловіка і до борщу - для гостей.
Я теж борщ на вечерю не розумію, хоча взимку готую. Але. Ми не обідаємо.
Оченьценная• 05 августа 2023
Ответ дляКлевотница
можна ще солодкі вареники ,вони майже всім подобаються
Люди просто не говорять правди.
Варене тісто з вареними фруктами - це не те, що подобається. Якщо дивитися правді у вічі
Оченьценная• 05 августа 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
тухлими бобами. Їх традиційна страва.
Кажуть смачно. Я навіть спробувати не змогла