Бегущаяпо• 05 августа 2023
Муж хочет поехать на отдых, а мне жалко денег. Кто из нас не прав?
Не вижу смысла ехать в Одессу, моря там все равно нет. А аквапарк и бассейн есть и у нас в городе. Но его зовут друзья поехать парами, а я из них никого не знаю. Да и как ехать 6 человек в маленькой машине, это ж неудобно капец. Ещё и по деньгам много выходит, меня прям жаба давит. Муж говорит что я дура, один раз живём. А я бы лучше на эти деньги зубы пошла сделала или что-то такое. Рассудите, кто из нас не прав?
Результат:
вже голосів:
298 (71.98%)
Муж не прав
116 (28.02%)
Я не права
Тракторні війська• 06 августа 2023
Почитала тему. Непутевые. Советы бесполезны. Хоть бы не плодились.
Пасхальний тролік• 06 августа 2023
Я б відпустила чоловіка самого, якщо ви не хочете. Тут ні ви, ні він неправий. У кожного своє бачення відпочинку, комусь і в палатці нормально, а комусь треба п´ятизірковий готель. Відпускайте його самого, бо буде вам дорікати потім. На свою частину грошей ідіть і робіть зуби.
Брюлик в стразах• 06 августа 2023
Ответ дляMacOS-ница
З точки зору раціональності ви маєте рацію. Але прав ваш чоловік, треба відпочивати та не жаліти на це грошей. Якщо вашому чоловікові потрібен відпочинок, то треба прислухатися. Бо потім прийде зима з коротким днем, похмура та сира погода і без літнього відпочинку буде вкрай важко заробляти гроші
І як же заробляють люди в Англії, Ірландії, Швеції та ін країнах, де постійно сіро і дощі?
Одягають гідрокостюми і йдуть купатися в морі, в якому вода 15 градусів навіть влітку, на дощ не звертаючи увагу.
MacOS-ница• 06 августа 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
І до чого це питання? Автор в Ірландії? В мене є знайома, яка працює в доволі крупній компанії, саме в Ірландії. Так ось компанія круглий рік орендує в Іспанії будиночок на узбережжі і туди по графіку безплатно їздять співробітники компанії. Тобто вони не платять за цей будинок. Так, це така профілактика депресії.
Відпустка є у всіх, чим повноцінніше був відпочинок тим більш ефективним є робітник. Я працюю в німецький компанії, нам не дозволяють мати великі залишки по відпустках, HR так і каже «втомлена людина не може бути ефективною».
Бегущаяпо
• 06 августа 2023
Прочитала все ответы. К советам прислушалась, выводы сделала. Мужу предложила поехать одному, а мою половину денег я потрачу на здоровье, он согласился на такой расклад. Всем спасибо
Указка• 06 августа 2023
Ответ дляФима Собак
Ааа вещи как везти??
Ага) В Ланосе. Для меня это тоже загадка. Наверное, все участники поездки - чемпионы мира по ‘тетрису’)))
Сердючка• 06 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Мужу тоже 21? Или намного старше?
Наверное 18) Мужчина постарше такое не учудит.
Сердючка• 06 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
А что мне теперь делать? Как дать ему понять, что меня нельзя ущемлять в дальнейшем. Или уже все, только развод как мне тут говорят
Какой развод, если вы не замужем?
Ответ дляMacOS-ница
А що заважало автору робити ці зуби навесні, чи місяць тому? Це лише привід, типа вагомого аргументу
Але ж їхати на відпочинок в Одесу не зрозуміло з ким вшістьох в одній машині - варіант дійсно так собі. Питання лише, чому автор прямо чоловікові не скаже, що вона не грошей шкодує на відпочинок, а просто не хоче їхати отак?
ВільнаНазавжди• 06 августа 2023
Мій чоловік взагалі говорить, що гріти мужикам дупи на сонці , коли інші в жахливих умовах - не правильно. Пахає зранку до ночі, підробляє на розвозках і ін речах, щоб допомогти хлопцям.
І я з 2 дітьми малими поїхала сама на 3 дні на озеро, щоб діти хоч трішки поплюськались. Тому, тут кожен по собі судить і в кожного своє бачення.
У вашій ситуації підтримую вас, бо море в Одесі - така собі штука, небезпечно там та і чи доречно зараз - краще витратити на ті ж зуби, про які ви пишете. Не підтримую двіжух і рохваг зараз. Треба скромно(або хоча б тихо, не на показ).
Ми до речі на озері були, так багато мам , подруг з дітками, чоловіків зовсім мало і вони почували себе (не всі звичайно) некомфортно, напевно розуміли...у багатьох чоловіки воюють, у багатьох вже немає чоловіків...важко все це...
Ms. Android• 06 августа 2023
Автор, зубы можно было сделать давно. А так муж прав, живём один раз и завтра может и не быть!я очень многое пересмотрела в своей жизни и комфорт в том числе. Уже полтора года не живу дома , а мой город бомбят каждый день. В Одессе прекрасная атмосфера, смените картинку, отдохните на море, искупайтесь, проведите беззаботно эти дни
Брехушечка• 06 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
Спасибо за поддержку
если стоит вопрос: или зубы, или отдых, то однозначно зубы.
Залізна пані• 06 августа 2023
Ответ дляMacOS-ница
В тих, в кого зуби в першу чергу вони проліковані завчасно. Для кого зуби важливі ходить до стоматолога раз на рік та не буває, що треба лікувати одразу більше 2 зубів та всі терміново.
Я хожу к стоматологу раз в год и все у меня было норм, пока не сделала КТ ( сама решила, беспокоил 1 зуб), а на КТ оказалось, что нужно потратить 85 тысяч
Залізна пані• 06 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
Все так плохо?
Ваш муж Вас не ценит и не уважает, просто задумайтесь - вот с таким отношением к себе Вы хотите всю жизнь прожить?! Почему ему нормально, если Вам больно и неприятно.
А в машине скорее всего на переднем сиденье будет жена друга сидеть или я вообще ничего не понимаю в этой жизни. А машина 5 или 6 местная?
Клементина• 06 августа 2023
Я або відпочиваю як мені подобається, або ніяк.
Вже декілька разів їхала відпочивати туди, куди мені від самого початку не хотілось - викинуті гроші. Тому тепер в мене правило: або добре, або ніяк
Лапка• 06 августа 2023
Автор, описала Вашу ситуацию мужу. Мы с ним часто обсуждаем здешние темы. Его ответ ’ нет у неё мужа. Есть мужик, которому удобно жить с наивной девушкой’. Нам по 45 лет.
Помните, что Вы у себя одна, смотрите по сторонам, не зацикливайтесь на нём, в том смысле, что все для него, а Вы подождете, потерпите.
Я понимаю, что влюбленность и всё такое, но иногда нужно смотреть на себя и свою жизнь со стороны, как посторонний.
Удачи Вам!
Біток чи ефір?• 06 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
Спасибо за поддержку
6 человек в 5-тиместной машине запрещено перевозить.
Біток чи ефір?• 06 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
Ща сим можно считать,что и вы и он теперь свободны.
Valechka-mk• 06 августа 2023
Аж любопытно, что же там с зубами, чтобы это было равнозначно по цене отдыха?
Злюка бобер• 06 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
Он без меня уедет, а на стоматолога денег нет скажет, вот и все что может быть.
Це не нормальна ситуація.
Поки не прочитала всіх коментарів, то думала, що якщо ви відмовитеся, то обоє не поїдете і навіть було шкода чоловіка, бо в силу молодості ідеї не зовсім адекватні, а відпочити хочеться.
Але це не сім´я, якщо він дозволить собі поїхати з друзями, а ви залишитеся.
Це не нормально, що він ігнорує ваш хворий зуб. В житті може бути безліч чп із здоров´ям, коли терміново потрібні гроші на лікування і це загрожує життю/здоров´ю. Навряд чи можна чоловіку в такий момент довірити своє життя. А ще якщо декрет/дитина.
Не нормально, що ви працюаали і не могли полікувати зуб, а змогли втілити його мрію. Ви якби жили сама, то змогли б полікувати зуб, вистачило б колишньої зарплати? Тобто справді йому на мотоцикл вкладалися, чи моде у вас був малий заробіток і він із свого втричі більшого на мотоцикл заробив?
Украиночка• 06 августа 2023
Ответ дляMacOS-ница
І це правда. Я працюю в українській фірмі, і директори адекватні, і ставлення до працівників нормальне, особливо коли до війни ще в офісі працювали. Але відпустка - 14 днів на рік і ні в чому собі не відмовляй (( мені цього недостатньо аби відновитися. Зараз спасибі, що хоч на всі державні свята дають вихідні незважаючи на війну
БеллаДонна• 06 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
И как море? Там же вроде нельзя купаться? Или всё-таки можно?
А что такое сделать зубы? Не понимаю.
БеллаДонна• 06 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
Просто до этого мы все время экономили, копили мужу на мотоцикл, а щас я хочу потрать немного на себя, в здоровье вложиться.
Я так понимаю вы не работаете
Ну вот как живут нерабочие советчицы
Кидаю курити• 06 августа 2023
Ответ дляValechka-mk
Мне когда-то тоже это казалось диким. Оказалось это мои страхи и установки ,,что ж это за семья, если время отдыха или вечерами не вместе?,,.
Сейчас понимаю сколько лет, простите, просрано, потому что сидела возле мужа или ожидая его с работы, потому что нормальная жена не лазит по своим делам, а ждёт мужа. И не ездит в отпуск сама.
На отношениях это сказалось хуже намного, чем если бы я этого не делала.
Личное пространство и не впадать в зависимость, уважать себя и партнера это лучшее, что можно сделать для семейной жизни
По хорошему люди должны иметь сходные взгляды на жизнь, в том числе на отпуск, тогда и не будет ничего просрано. То есть автору стоит сделать вывод, что это просто не ее человек рядом. Потому что дальше декрет, дети, взрослые проблемы (как то кризисы, пандемии, войны, ещё бог знает что), которые автор будет проходить сама, а мужик будет гулять ’потомучтожизньодна’).
Ему нужна совсем другая женщина (которая купальник, презики и загранпаспорт всегда держит в сумочке), ей - совсем другой мужчина. Ну и судя по комментариям, то не только автору стоит об этом задуматься.
Valechka-mk• 06 августа 2023
Ответ дляКидаю курити
У меня очень похожие были взгляды с мужем. Но просто дурацкие установки с детства мешают сильно, пока их не пересмотришь и вообще не сепарируешься от родителей.
Головний кошак• 06 августа 2023
Ответ дляValechka-mk
Що там уявляти? Одит кутній зуб з 3 коренями вийде не менше 8000, це черкаси, і це мінімум. А якщо коронкою покривати ще плюс 4000.