Ваша прЭлесть• 06 августа 2023
Сьогодні три свята.Вітаю!
Преображення Господнє 2023 – 6 серпня (замість 19 серпня).
Яблучний Спас — 6 серпня ( по новому)
День Повітряних Сил Збройних Сил України💛💙
Яблучний Спас — 6 серпня ( по новому)
Фляшка на трьох• 06 августа 2023
Ответ дляМеряю линейкой
зачем? вы что сильно верующая?
А не сильно верующие празднуют 7 января?
Меряю линейкой• 06 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
не сильно верующие не празднуют, логично же, не?)))
Фляшка на трьох• 06 августа 2023
Ответ дляМеряю линейкой
круто! наше правительство прям как Пётр первый. календарь поменяло) вот это перемены
А то, что раньше так и было на территории Украины, и вообще, логичнее, вас не смущает?
Меряю линейкой• 06 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
было при календаре который был ДО большевиков. они поменяли календарь. вас это не смущает? соответственно и даты сместились
Фляшка на трьох• 06 августа 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я i не збираюсь звикати до нових дат, буду святкувати по-старому. Iновiрцi будуть ще менi свята переносити, нонсенс.
Більшість православних церков світу користуються новим календарем, а ви хочете лишитися з російською, грузинською, сербською (на які впливає російська) церквами? Заради чого? Ваші бабусі чи прабабусі точно святкували в грудні, якщо жили в Україні, до зміни більшовиками
Фляшка на трьох• 06 августа 2023
Ответ дляМеряю линейкой
он еврейского происхождения, чего сам никогда не отрицал. это уже ответ.
плюс вы его в дели в храме молящимся? тот же Петька, у него в Википедии указано что он православный, плюс видео есть где он в храмы ходит с женой, хотя бы на праздники, как и другие президенты до него (показуха но все же). у Зеленского ничего в графе религия не указано.
ну и видели его, фото есть с этими главными в иудейской вере. забыла как они называются.
но я думаю что он атеист.
что опять так не даёт ему право распоряжаться датами которые важны для верующих.
но я думаю что он атеист.
а в синагоге в кипе вы его видели?
ГендиреХтор• 06 августа 2023
Ответ дляМеряю линейкой
здесь все противоречат себе, - отмечать Рождество не потому что верующая, а просто так, как все.
суть в том что не православный значит и решать такие вопросы точно не имеет права. странно что вы эту суть не уловили
Суть в ваших личных (а не ’всех’) сообщениях уловить сложно, потому что ее нет
Я спросила вас, откуда взяли, что президент исповедует иудаизм, а вы какую-то белиберду в ответ написали.
А теперь, чтоб спрятать свою, мягко скажем, некомпетентность, прикрываетесь словами про суть темы.
ГендиреХтор• 06 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
а в синагоге в кипе вы его видели?
Там в голове ’еврей=исповедует иудаизм’.
Фляшка на трьох• 06 августа 2023
Ответ дляЯ только за!
Церква відділена від держави, байдуже що він там підписав
Вы про какую именно церковь?) Государственные выходные дни в честь религиозных праздников утверждает президент, а вы можете Рождество хоть летом праздновать, тут вон некоторые уже сами святить святой водой собираются🤦♀️
Фляшка на трьох• 06 августа 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Вообще-то, дискуссия о том, когда праздновать, а не праздновать или нет
Фляшка на трьох• 06 августа 2023
Ответ дляМеряю линейкой
75% христиан же не смущает
120-120-120 (не худею)• 06 августа 2023
Ответ дляМамин тріль
Як ви будете святкувати? Накривали столи? То це можна в будь який день зробити. Кожне свято церковне починається з Служби Божої в церкві . Поясніть мені, як ви будете святкувати не йдучи до церкви на Службу? Чи до московської підете?
Будемо збиратися родиною за столом і читати молитву.
Замороженная селедка• 06 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
Разом з орками святкувати?
Чому саме з орками.
Київську Русь хрестили раніше, ніж з´явилася московія. І віру ми перейняли у Греції, яка святкує Різдво і донині 7 січня.
Мухи- окремо, котлети- окремо
Фляшка на трьох• 06 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Чому саме з орками.
Мухи- окремо, котлети- окремо
Окрім Афону, який так полюбляють російські олігархи, Різдво у Греції святкують 25 грудня, як і більшість православних церков
Замороженная селедка• 06 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Євреї он святкують суботу, а не неділю, свої свята...І ніхто їх не змусив змінити щось за стільки років...
А ми все щось намагаємося крутити Богом, як циган сонцем.
Я буду святкувати так, повторюю, як святкувала моя мама, бабуся...Все.
Замороженная селедка• 06 августа 2023
Ответ дляМамин тріль
Якось люди святкували, коли комуністи закривати храми та забороняти вірити. От якось так і буде.
Поживемо- побачимо)
Фляшка на трьох• 06 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Поживемо- побачимо)
Комуністи не змогли заборонити і поставили собі на службу, а вам і норм
Фляшка на трьох• 06 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Так що на рахунок Греції, чому не хочете святкувати, як там? На Новий рік постуєте, я сподіваюсь? Шампанського у новорічну ніч ніколи не пили?
Дізнайтесь, коли прабабуся святкувала, а то вже 100 років минуло
Замороженная селедка• 07 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Можна я не буду нічого доказувати. Просто не перетягуйте мене туди, куди я не хочу.
Так, і в Греції не усі святкують Різдво 25 за н.с. Дуже багато саме 7 січня. Як і згаданий Афон))
Замороженная селедка• 07 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
І прабабуся святкувала 25грудня за ст.ст., тобто, 7січня. Ще й дьяком була у церкві. І, так, я читаю книги церковнословянською, які збереглися після неї.
Надіюся, ми порозумілися?))
Фляшка на трьох• 07 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Надіюся, ми порозумілися?))
В усьому світі перейшли на новий календар, тільки дати святкувань лишились ті самі, а не передвинуті на два тижні🤦♀️
Фляшка на трьох• 07 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Ваша аргументація не відповідає дійсності, то немає про що говорити
Замороженная селедка• 07 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Тоді давайте вже і Великдень святкувати, як ’ нормальні’. А не разом з рашкою та орками.
Замороженная селедка• 07 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
То дайте мені пояснення на пост 113
Фляшка на трьох• 07 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
То дайте мені пояснення на пост 113
Пояснення - на Нікейському соборі, я за святкування всіх свят з більшістю православних церков. А враховуючи, що в Україні багато католиків, більше загальних свят тільки на користь
Замороженная селедка• 07 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
В Україні немало і ’ штундів’, мусульман.
Може, ще й з ними ’ узагальнимося’? Щоб вже нікому не було образливо
І процитуйте оте пояснення, бо гуглити нема часу і бажання