Ваша прЭлесть• 06 августа 2023
Сьогодні три свята.Вітаю!
Преображення Господнє 2023 – 6 серпня (замість 19 серпня).
Яблучний Спас — 6 серпня ( по новому)
День Повітряних Сил Збройних Сил України💛💙
Яблучний Спас — 6 серпня ( по новому)
Чашечка кофе• 06 августа 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я зараз на ЗУ ніхто тут сьогодні спас не святкує
Зі святом вартових нашого неба!
Замороженная селедка• 06 августа 2023
Так релігійні нововведення з 1 вересня. Хоча я і надалі залишаюся вірна старим датам.
Меряю линейкой• 06 августа 2023
а чего замість 19, як завжди святкували? це ви самі придумали нову дату? давайте тоді у п´ятницю придумаємо краще, щоб святкувати довше
Меряю линейкой• 06 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
а хто ці нововведення прийняв? може президент, який іудей за віросповіданням? що за маячня
Аристократка-тунеядка• 06 августа 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Зі святом вартових нашого неба!
Це без питань
Ваша прЭлесть
• 06 августа 2023
Ответ дляГерцогиня
Новий календар з 1 вересня
Вже бачу, вибачаюсь, заплуталась
Замороженная селедка• 06 августа 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Ніби ж ПЦУ перейшла...
Аристократка-тунеядка• 06 августа 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Ну це не від президента іде.
Це більш від запроса вірян
спальное место• 06 августа 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Церква запропонувала, президент підписав
Чашечка кофе• 06 августа 2023
Ответ дляМеряю линейкой
А десь офіційно написано, що у Зеленського іудеське віросповідання?
Якщо щось Ісус теж був євреєм
спальное место• 06 августа 2023
Ответ дляVivaForever
я только Рождество собираюсь праздновать по новому
Мульйонерша• 06 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Разом з орками святкувати?
Меряю линейкой• 06 августа 2023
Ответ дляVivaForever
зачем? вы что сильно верующая?
Аннуитет• 06 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Ніколи не думала, що буде так важко звикати до нових дат🥺, не хочу, хочу як раніше 14 Маковія , Спас, 19 яблучний Спас, мені 36, мені важко, половина життя прожита, а може і менше.
Триндю-бриндю• 06 августа 2023
Автор, на сегодня ещё по старому календарю яблочный Спас и он будет 19 августа, а вот с 2024 года, он уже будет 6 августа.
Поэтому сегодня: День Воздушных Сил Вооруженных Сил Украины.
Я тут Живу• 06 августа 2023
Как хорошо, что я неверующая и все эти праздники для меня не существуют. А то пришлось бы мучиться, когда теперь отмечать...., а ведь это все условности, все эти даты. И когда это понимаешь, то все праздники и даты вообще перестают иметь значение.
Всем желаю просветления))
Замороженная селедка• 06 августа 2023
Ответ дляАннуитет
А я і не збираюся звикати, підлаштовуватися. Буду святкувати, як і колись. І Різдво 7 січня. Не я одна така в світі.
VivaForever• 06 августа 2023
Ответ дляМеряю линейкой
зачем? вы что сильно верующая?
с чего это? наоборот не верующая, поэтому ко всем церковнымпраздникам отношуксь ровно. а вот рождество нравится по западному стилю и поэтому хочу отмечать его 25 декабря
Меряю линейкой• 06 августа 2023
Ответ дляVivaForever
так как можно праздновать Рождество если вы неверующая?) вы же знаете что этот праздник означает?) или пофиг? все празднуют и я буду
VivaForever• 06 августа 2023
Ответ дляМеряю линейкой
да мне нравится именно нецерковная часть)
Меряю линейкой• 06 августа 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
круто! наше правительство прям как Пётр первый. календарь поменяло) вот это перемены
Само_достаточная• 06 августа 2023
Ответ дляVivaForever
І ми, і це правильна дата для віруючих. Бо Різдво для віруючих-це свято номер один. А новий рік-то таке…
Аннуитет• 06 августа 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Великдень саме головне, Воскресіння.
Само_достаточная• 06 августа 2023
Ответ дляМеряю линейкой
зачем? вы что сильно верующая?
Я віруюча, тримаю піст, мені це в радість. Бо коли піст, то і новий рік як здрастє) А тепер все по-черзі, як і має бути)
Мульйонерша• 06 августа 2023
Ответ дляАннуитет
Великдень саме головне, Воскресіння.
На Заході саме Різдво головне, навіть в частині православних країн.