Подвійна веселка• 06 августа 2023

Була тема про те що діти спотіли вночі. Зайдіть

Прочитала я ту тему і подивилась на своїх дітей.
Один суху має голову при засинанні, інший та сторона що від подушки мокріє десь до години півтори при засинанні. Потім сухий.

Всі відписались що жарко. Але вкриті покривалом легким, та й один суху має голову , інший мокру і подушка вогка аж.
Одна дівчина там написала що то якась вірусна нагрузка і паразити.

В кого таке було чи дійсно це так?
Ліплю вареники• 06 августа 2023
Ответ длямладокошкина
Зачем футболка? Пусть спит в трусиках.
Если не будет футболки прийдется простынь перестилать

автор Подвійна веселка • 06 августа 2023
Наприклад бувало що під час чи після хвороби потів, але то було як ви тут пишете весь був мокрий, потрібно було переодягати і футболку і просинь. А тут лише голова і то з одного боку
Барвіночка• 06 августа 2023
Ще особливості терморегуляції. Це ж діти.
Та й взагалі ви бачили яка температура за вікном? Заспокойтеся мамки, досить травити дітей від тих міфічних паразитів. Ви в такій стерильності живете, провокуєте алергії, що куди там паразитам.
младокошкина• 06 августа 2023
Ответ дляЛіплю вареники
А матрас видать из дорогих материалов при дешевой-то подухе?
Представляю его цену!!!
Не поняла вас?
Ліплю вареники• 06 августа 2023
Ответ длямладокошкина
Не поняла вас?
Что непонятного-то?
Почему все тело не потеет? Врядли матрас качественнее подушки, полюбому они из одной ценовой категории
Или все дело в чудо-простынке? Ну так на подушке наволочка из того же комплекта
младокошкина• 06 августа 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Что непонятного-то?
Мы не знаем, какой там матрас и подушка. Пусть автор сама обратит внимание на это.

А по вашей версии, посему потеет голова?
Зяблик протестант• 06 августа 2023
У моего так было лет до 8 примерно - голова мокрая, подушку хоть выкручивай. Прошло само, не знаю, в чем причина.
Зяблик протестант• 06 августа 2023
Ответ дляБарвіночка
Да, наш педиатр тоже говорила, что особенности терморегуляции ребёнка. Например, ещё температура при любой простуде сразу 40-41 прыгала
Начался подростковый возраст, гормональная перестройка, и все изменилось.
Запароленое одеяло• 06 августа 2023
Ответ дляПодвійна веселка
В сина просто вологе волосся і подушка, не дуже мокрий, і лише з тієї сторони якою спить на подушці.
Читала в тій темі, дівчина коментувала що якщо б було жарко то спітнів би всім тілом , а якщо голова то це вірус і паразити.
Сдайте анализ на витамин д

Ответ дляЗапароленое одеяло
Сдайте анализ на витамин д
Аналіз здаю періодично 35-39 показник. Правда місяць півтори як перечитала давати, певно треба відновити
Ответ дляЗяблик протестант
Ну в мого не до такої степені, просто вологе волосся і подушка, але все ж. Надіюсь також переросте.
Ответ дляЗяблик протестант
В якому віці змінилось , скажіть будь ласка?
Зяблик протестант• 06 августа 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Годам к 8, точно уже не помню.
Ответ дляБарвіночка
Та я ніколи не звертала уваги, прочитала тут тему і вирішило подивитись. Може в мого і не лише літом , може в інші сезони тоже є , не знаю, подивлюсь осінню і зимою що там буде і при нагоді спитаю в педіатра.
Я Головна• 06 августа 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Однією з причин виділення поту уві сні може бути нервове перенапруження, збудження психіки.

Це в основному пов´язано з рухливими, шумними, активними іграми перед сном.
Ще з темпераментом і психологічним навантаженням за день. Я думаю. Він засинає і цей ввесь стрес дня виходить.
Наш хлопчик досить активний і емоційний, іноді прямо занадто ;)
Я Головна• 06 августа 2023
Ответ дляОмлетик
Я завжди кутала,укривала, дитину,бо сама Мерзляк.
А потрібно з народження підлаштовуватися під дитину.
Да.
У нас син до кінця жовтня у трусиках і у хаті і на вулиці. Донечка як явилась, мы якось так само до неї ставились, а вона мёрзнет. Стали його роздягатися, а її вдягати і всим норм)
Ответ дляЯ Головна
Мій тоже ще той, вічно десь бігає з хлопцями годі його знайти, емоцій багато. Може дійсно , бо інший той що не пітніє такий спокійніший, закритіший та менш емоційний
ПотеряласЯ Я...• 06 августа 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Мой сын в основном только головой и потеет. Очень редко что-то другое.
Щепотка_совести• 06 августа 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Не слухайте тих дурниць.
Просто шкіра голови сильніше потіє + волосся. Ви ж колінами не потієте?