Куратор дебошей• 06 августа 2023

Понижені нейтрофіли довго

Може в когось таке в дитини є.
Вже більше року часу нейтрофіли знижені в ЗАК в абсолютних значеннях та у відсотках .
При тому лімфоцити у відсотках незначно збільшені, а в абсолютних значеннях внормі .
Маю педіатра приватного і державного, вони двоє не бачать проблеми і кажуть що так буває. Дитині 10 років. Хворіє не дуже часто, без ускладнень.
Спотром займається , УЗД, біохімія крові, щитовидна по аналізах та УЗД все ок.
Чи вартує ще десь йти з тим, чи це може бути варіантом норми?
Років півтори два тому такого не було. Виявили це зимою цього року, до того весною минулого року був ковід в легкій формі, каже лікар що так буває, ковід багатьом завдав якимось постковідних проблем.
Йцфыяч• 06 августа 2023
Вірусна нагрузка. Герпеси або ВЕБ може бути. Може і постковід. Робити нічого не треба. Харчування, режим, свіже повітря.

автор Куратор дебошей • 06 августа 2023
Ответ дляЙцфыяч
Тобто це не потребує ніякого лікування, просто спостереження
Манка Я• 06 августа 2023
У моего сына димфоциты 61%, нейтрофилы соответственно снижены. И субфебрилитет полгода или уже больше. И врачи ничего не нашли и говорят не обращать на это внимание
автор Куратор дебошей • 06 августа 2023
Ответ дляМанка Я
З температурою ок все, лімфоцити у відсотках тоже так 59-62, але і абсолютних значеннях все ок, а от нейтрофіли і у відсотках і в абсолюті знижені.
Манка Я• 06 августа 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Мы пойдём сдавать на днях на вирусы. Вэб, цитомегаловирус, герпес.
автор Куратор дебошей • 06 августа 2023
Ответ дляМанка Я
Але ж ці віруси не лікуються чи я помиляюсь?
Манка Я• 06 августа 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Вроде как да, но их нужно перевести в спящее состояние, если они активны. Да и мне б хотя бы причину температуры только днем полгода понять бы.
автор Куратор дебошей • 06 августа 2023
Ответ дляМанка Я
А як їх перевести і цей стан?
Манка Я• 06 августа 2023
Ответ дляКуратор дебошей
А як їх перевести і цей стан?
Это наверно к иммунологу или инфекционисту надо. Ну и для начала надо определить, есть ли эти вирусы. Мы уже что только не обследовали

автор Куратор дебошей • 06 августа 2023
Ответ дляМанка Я
Ясно, здоров´я нашим дітям