Кондуктор троллейбуса• 06 августа 2023

Вам подобається косметика Avon?) Які ще марки косметики вам довподоби?

Як була ще меншою мама часто в Avon замовляла тушія помадки, кремчики різні, гелі для душу. Туші в мене засихали якось швидко, помади сиійкості вистачало на 2 години від сили. Креми і гелі наче нормік). А що вам подобається з їхньої косметики? Якими брендами користуєтесь?
Амелі на мілені• 06 августа 2023
Я колись давно любила брати їхню декоративку. А ще в них була колись супер помада-мус, там був класний відтінок точно моїх губ. Я досі сумую за нею і хотіла б, щоб її повернули. В сегменті бюджетних помад я більше не зустрічала жодної настільки класної.
Тюрюнь_Тюнь• 06 августа 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Не знаю як в ейвон, але в оріфлейм зараз можна здійснити замовлення на сайті саме як клієнт, не ставати консультантом-дистриб´ютором. Там і доставка безкоштовна від 600 грн, і кешбек. Тобто цілком можна дочекатися хорошої знижки на потрібний засіб і самому замовити раз в рік, не шукаючи консультанта і місць продажу. Бо раніше потрібно було або дистриб´ютора шукати, або самому реєструватися як дистриб´ютор і позповсюджувати.
Може і в ейвон щось таке є.
В мене обмежений бюджет, то помади, рум´яна, туш і деякі аромати оріфлейм мене цілком задовільняють по якості. Для мене це краще, ніж якась зовсім дешева помада з єви чи дешева підробка парфумів. Тобто оріфлейм принаймі не підробляють.
Мне надо видеть продукцию, чтоб подобрать себе продукт, на сайте я этого сделать не могу. Например, духи надо понюхать все бутылочки, чтоб подобрать запах.
РокерША• 06 августа 2023
В школе в старших классах очень любила Ейвон. Но бюджет был ограничен и сравнить не было с чем. Год назад на волне воспоминаний купила миниатюры когда-то любимых духов - Tomorrow и Today. После духов Chanel уже не могу особо пользоваться. Сейчас купила бы у них крем для рук и гель для душа. Остальное уже нет. Из ухода сейчас в основном аптека и немного профки. Из декоративки смотря что. Тени и консилер люкс. Туши люблю Мейбелин. Карандаши для глаз есть бюджетные хорошие. Помады и блески разные. Пудру Дебора добиваю наконец-то и хочу купить люкс. Кстати, кто ищет не очень дорогую , но хорошую средней плотности пудру - рекомендую . Там очень большой объем, ей уже года 2 и все никак не заканчивается.