Там-тарарам• 06 августа 2023
нащо беруть емейл пейпал і не платять?
типу для спаму на ту пошту?
якщо що, я у німеччині. один раз на ебей виклала перед відїздом в Україну пару речей. одна жінка одразу написала "беру, дайте пейпал" і 3 дні мовчить уже..
НетЕщеНаверное• 06 августа 2023
Я вчера так витамины покупала на олх. Тоже написала, что давайте карту и я оплачу сразу.
Но передумала.
И такое бывает
Но передумала.
И такое бывает
Там-тарарам
• 06 августа 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Передумала. Что такого?
в чому проблена написати про це?
Там-тарарам
• 06 августа 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Но передумала.
И такое бывает
Но передумала.
И такое бывает
але ж ви як порядна людина мабуть написали продавцю ’вибачте, передумала’?
НетЕщеНаверное• 06 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ні)
Виходить я не порядна
НетЕщеНаверное• 06 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
в чому проблена написати про це?
Бо вона вам нічого не зобов´язана на даному етапі)
Все буде Україна• 06 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
в чому проблена написати про це?
Зачем? И так понятно, не оплатили сразу, уже и не будут
Там-тарарам
• 06 августа 2023
Ответ дляВсе буде Україна
ні, це не зрозуміло. порядні люди так не роблять.
Там-тарарам
• 06 августа 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
а нащо мені поштову адресу писала вона?
Рекламама• 06 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
При чому тут порядність? У мене є постійні покупці які один раз можуть одразу оплатити, інший раз взагалі забути на три дні, поки не нагадаю, і аж тоді оплачують, або після нагадування ще через три дні зявляються і пишуть що забігались, вже не треба їм тої речі. Я не сприймаю їхні вчинки за непорядність, різні бувають ситуації в життя, тут вона думала купити, а тут дитина захворіла і їй зовсім не до того, і вже ті кошти на покупку підуть в аптеку на ліки, так що це життя)
Там-тарарам
• 06 августа 2023
Ответ дляРекламама
ну я просто раніш не продавала, і то разові продажі. тож не знаю
Рекламама• 06 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
Відносьтесь до цього легше. Не оплатили то не оплатили, ну що зробиш. В мене той рік взагалі було дві ситуації коли взяли карту на оплату і пропали, а через два тижні приходить якась сума на карту, і зявляється той покупець, який ще два тижні тому хотів придбати, от тільки як вирішив оплатити)))
Ужгород• 06 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
а вы что, прям пострадали? на деньги попали? или что с вами произошло?.