Наша взяла• 06 августа 2023

Задумка для презента сотрудникам на Рождество

Работаю в стране уже много лет. И каждый год думаю ай что купить 7 сотрудникам.
Вот придумала испечь ёлочки из бисквит теста . Найти формочки и потом собрать в высоту и украсить чем то.
Как думаете ок?
КартаБезКомиссий• 06 августа 2023
Купите им гномов из юска.

Все до блиску• 06 августа 2023
Я проти їстівних саморобних подарунків. Чи вони до Різдва засохнуть і то має бути декор?
автор Наша взяла • 06 августа 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Купите им гномов из юска.
Это уже проходили . И с каждым годом вижу что у всех исчерпаны идеи.дарят носки стаканы гнус
ЭмчЭндЭм• 06 августа 2023
Нагадали: я пекла колись вітражні ялинки з пісочного тіста, а замість іграшок ялинкових вирізала кружечки, туди карамельки різнокольорові, вони розплавлялись і виходила ялинка з прикрасами прозорими, вони світились, як вітражі, дуже прикольно було
автор Наша взяла • 06 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
Ок. Ваша идея бюджетная ,чтоб не отвалилась пол зп
автор Наша взяла • 06 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
А есть рецепт ?
Ирина_Б_• 06 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
ух ты, отличная идея
ЭмчЭндЭм• 06 августа 2023
Ответ дляНаша взяла
А есть рецепт ?
Не пам´ятаю вже. Та там просто пісочне тісто було, імбир, ще якісь прянощі додавала, вде не пам´ятаю точно. Трафарет ялинки з картону вирізала
Все до блиску• 06 августа 2023
Ответ дляНаша взяла
Та будь що, з новорічною тематикою. Чи без неї. Від алкоголю до посуду. І мороки менше

ЦібаФу• 06 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
а для кого ви робили ? для дітей ?
ішо• 06 августа 2023
дайте відгуляти літню відпустку, потім про різдво поговоримо
ЯкаКраля• 06 августа 2023
лучше в тайного санту сыграйте. тогда будете покупать одному. интересно, бюджет получше. и сюрприз
автор Наша взяла • 06 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
Это бюджетно ?
Чашки тоже проходили , вино подарить каждому человеку это 1500 крон потом пакетики для вина .
ПлюшкамиБалуюсь• 06 августа 2023
Я люблю робити гастрономічні подарунки власноруч- джеми,цукерки,печиво,кекси...хіт це мій штолен. І не треба багато часу витрачати перед святами,можна у жовтні чи листопаді спекти.
автор Наша взяла • 06 августа 2023
Ответ дляішо
В отпуск уже скоро летим ... ура)))
ЭмчЭндЭм• 06 августа 2023
Ответ дляНаша взяла
Не знаю, мені здається, ідей зараз багато якраз, стільки всього навкруги цікавого. Тим більше, що на НР можна дарувати завжди якісь прикраси новорічні, ліхтарі, свічки, гірлянди, вінки, штолени - коротше, всі ці атмосферні штуки, які точно всім знадобляться. Ну і солодощі - завжди, коли не знаю, що дарувати, дарую солодощі) Всякі солоні карамелі, наборчики крем-меду, крафтові коробочки з Львівської майстерні шоколаду і тд
автор Наша взяла • 06 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Этот набор : пахучих свечек ,потом какой нибудь прикрасы это всегда придается к любому подарку нормальному.
ЭмчЭндЭм• 06 августа 2023
Ответ дляЦібаФу
а для кого ви робили ? для дітей ?
Рідним
Все до блиску• 06 августа 2023
Ответ дляНаша взяла
Это бюджетно ?
Тоді по кіндеру і розходимось)

Xвостокрутелка• 06 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Тоже когда-то такие делали, но с сыном на нг баловались. Муж в ит компании. Дарили и пряники расписные очень вкусные, и наборы сладостей, сухофруктов, орехов. Из съедобного)