Единая страна!• 06 августа 2023
Вагітні або матусі зайдіть будь ласка
На терміні 29 ТВ у Вас часто за день було легке затвердіння в животі? І живіт з однієї сторони наче випирає і наче натягується шкіра
Я так розумію, то дитя повертається? Це ж нормально?
За вечір таке вже разів 4 було
Я раніше не звертала увагу наче менше раз були такі відчуття
За вечір таке вже разів 4 було
Copy-Paste• 06 августа 2023
да, это нормально.Это или колени, или локти, а если большое - то голова)
руки_Крюги• 06 августа 2023
Якщо при цьому у вас немає болей, то ймовірніше за все дитина ворушиться. У мене живіт іноді після їжі хвилями ходив. І син лежав ще якось на один бік, то там, де дупця була, випирало сильно, ну і коли рухався, то відчутно було. Можливо, ви раніше не звертали уваги або малюк ось перевернувся вже головою до низу і тепер виглядає живіт по-іншому
Единая страна!
• 06 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
Клас
Дякую за Вашу відповідь
Я дуже тривожусь за все
Тому і задаю такі дивні питання😫
Дякую за Вашу відповідь
Я дуже тривожусь за все
Тому і задаю такі дивні питання😫
Единая страна!
• 06 августа 2023
Ответ дляруки_Крюги
Можливо і так
Бо навіть інакше вже б‘є
Десь в пупок і в низ
Якось інакше
Тому я трохи захвилювалася
Дякую за вашу відповідь 🙏
Бо навіть інакше вже б‘є
Десь в пупок і в низ
Якось інакше
Тому я трохи захвилювалася
Дякую за вашу відповідь 🙏
comeonbabyloosecontrol• 06 августа 2023
Тоже 29 недель, вот как раз сейчас лежу, а он оттопырился в животе, спиной скорей всего. Места же все меньше становится внутри, так что это нормально)
Единая страна!
• 06 августа 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
Дякую Вам безмежно за Вашу відповідь! Ви мене заспокоїли 🙏😇
Туся муся• 06 августа 2023
У меня такого не было…. Лучше уточните у своего врача. Там где выпирала часть тела ребенка было видно, он у меня как то поперек даже лег и живот был прямоугольный. Но наверное у всех индивидуально🤷♀️
Единая страна!
• 06 августа 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Добрый день! кто может помочь с обменной картой? lyolikk@ukr.net
А що саме вас цікавить?
Червона ікорка• 06 августа 2023
Ответ дляЕдиная страна!
А що саме вас цікавить?
Нужна помощь. Долго писать. Напишите на э-мэйл, пожалуйста
Червона ікорка• 06 августа 2023
Будьте здоровы! Пускай все будет хорошо! Помощи Ангела-Хранителя Вам и Вашему малышу! Легких родов!