Голубец• 06 августа 2023

За рік хочу змінитися, чи вистачить мені часу?

До наступного літа дала собі обіцянку що змінюся.
1. Потрібно схуднути на 2-5 кг ( зараз 58 при 167 см)
2. Прибрати животик який наїла.
3. Зайнятися серйозно осанкою, завжди горблюсь і ні що з цим зробити не можу. Пам´ятаю мама з дитинства нагадувала і штурхала по плечах.
4. Перестати фарбувати волосся і відрізати.
5. Привести до ладу шкіру на лиці.

З цього всього мені тяжко з осанкою, може щось порадите? Якісь дієві способи?

Надіюсь мені вистачить цього часу.
З родзинкою• 06 августа 2023
Залежить від вашої мотивації і цілеспрямованості
З родзинкою• 06 августа 2023
Осанка - шукайте в ютубі прості вправи і виробляйте звичку рівно ходити
автор Голубец • 06 августа 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Мотивація є, подобатися самій собі і стати краще
Успокойся_Успокойся• 06 августа 2023
А чому перестати фарбувати волосся?немає сивини?
Для спини-почніть з спец.корсета та вправ
Lysiiiiii• 06 августа 2023
Класно! якщо за рік це не зробите - то не знаю що має статися
Доктор Хаос• 06 августа 2023
Неробименінерви• 06 августа 2023
Не фарбувати волосся?
А сивина?
автор Голубец • 06 августа 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Сивини немає. Просто я русява і волосся дуже вигоряє і я якби покращена, а коріння відросло. Тому прийняла фарбувати його, в один тон
автор Голубец • 06 августа 2023
Ответ дляLysiiiiii
Це багато часу і тому дійсно досить для мене
автор Голубец • 06 августа 2023
Ответ дляНеробименінерви
Не фарбувати волосся?
А сивина?
Немає сивини
Точная копия плова• 06 августа 2023
И сколько вам лет?
А главное, что вам это даст?
Вас начнут больше любить или уважать, есть похудеете, уберите живот , поправите осанку?
А если вы этого не достигните, что тогда поменяется или случится в вашей жизни?
Синди Кроуфорд• 06 августа 2023
Мне очень помогла книга ’Магия утра’. Считаю ее одной из лучших мотивационных книг.
С утра у меня зарядка, медитация, благодарности, аффирмации и ведение дневника. Я легко просыпаюсь в 5.10, чтобы это все успеть.
И обязательно пишу себе задачи на день, которые вечером отмечаю.
Уже больше месяца все это легко ввела в свою жизнь и похудела на 5кг.
Печенюшка• 06 августа 2023
Доя осанки упражнения есть, можно в Кинезис центр сходить для начала. Остальное все бред какой-то, простите. Лучше язык новый выучить или какие-то курсы интересные пройти.
Глаголиця• 06 августа 2023
Для статури гарно проста вправа. Лягти на живіт і піднімати почергово права рука+ліва нога і навпаки. Потім ще додати підняття корпусу з розведенням витягнутих рук від голови до тулуба.
Це вправи з курсу Кроуфорд у блоці для спини.
когдадеЦкие• 06 августа 2023
Для осанки: берете пластиковую 1,5 литра бутылку, желательно цилиндрической формы, без изгибов - кладете бутылку под лопатки и лежите на ней. Каждый день по 15 минут хватит. Вы должны чувствовать, как растягиваются мышцы грудной клетки. Можно вместо бутылки скрутить валик из полотенца, но мне понравился именно жесткий валик из бутылки. Вы почувствуете разницу в осанке сразу же после одного такого упражнения.
автор Голубец • 06 августа 2023
Ответ дляТочная копия плова
И сколько вам лет?
А главное, что вам это даст?
Мені 33, зміни - для себе і все
автор Голубец • 06 августа 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Мені ось тяжко прокинутися рано
автор Голубец • 06 августа 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Дякую
Глаголиця• 06 августа 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
А можна магію ранку перелампічити на магію вечора.
Бо я вже навіть від просто прочитаного ’просыпаюсь в 5.10’ похолоділа, не дивлячись на страшенну спеку.
мадам Везувий• 06 августа 2023
Ответ дляГолубец
Мені 33, зміни - для себе і все
Для осанки може меблі і одежа незручні, теж важливо, те, що ваша мама штурхала вас по плечах дуже образливо, психилогічно це теж може заважати.
Синди Кроуфорд• 06 августа 2023
Ответ дляГолубец
Мені ось тяжко прокинутися рано
Не обязательно так рано просыпаться.
Если вы в 8 обычно встаёте, то на полчаса можно для начала. Это чтобы себя дисциплинировать.
Мошей ницца• 06 августа 2023
За рік ці зміни можна досягнути. Для осанки підіть на танці, разом і схуднете.
Бритоножка• 06 августа 2023
Для осанки потрібно натренувати м ´язи спини, живота, щоб вони самі тримали корсетом. Просто ходити і розправляти спину- не допоможе, потрібно саме укріпити м´язи
Точная копия плова• 06 августа 2023
Ответ дляГолубец
Мені 33, зміни - для себе і все
У вас есть муж, который вас любит с +3кг и животиком?
Есть дети, для которых выпасая красивая мама на свете?
Тектологиня 80lv• 06 августа 2023
Для осанки є вправи на спину у залі. Краще за них мені нічого не допомогло.
Повітруля• 07 августа 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Погоджусь - книга дієва.
Потрібно переслухати в черговий раз

А прокидатися вранці - це реальний кайф. Я вже вигуляла свого песика хвилин 30 мінімум, змінила воду для вуличних двох псів (живуть поруч) і вичісала одного з них - Джек розміром як невелика вівчарка і моя бюті процедура - його реальний кайф
От же ж розумний - виконує всі! мої прохання - на який бік повернутися, дати шийку, лягти на спину