Я такая наивная• 06 августа 2023
Якщо здавати будинок подобово як пережити кожного разу заїзд?
Кожного разу просиш людей не кричати після 22:00, не вмикати муз гучно- все рівно заїжджають «гуляки»
Я розумію що вонр не книгу приїхали почитати
В нас завжди др, на свята та вихідні знімають
І кожного разу я боюсь щоб нічого не зламали і тд
Дама с собачкой• 06 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Не вірю
Бо в мене знімають 10 друзів(компаніїя доузів
І двері в кімнати без замків
У вас посуточно одни и те же снимают? Они монахи? Ищите свой интерьер в порнохабе
Я такая наивная
• 06 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
Святая простота
Ну а як ви собі це уявляєте?? Коли повна хата народу
Сижу_и_плачу• 06 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
В Інтернеті подивіться 😂
Глубоководная селедка• 06 августа 2023
пару раз сусіди викличуть поліцію, і будете прописувати правила оренди
Я такая наивная
• 06 августа 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Може штрафи придумати?
Ніколи не збрешу• 06 августа 2023
До Вашої теми дуже добре личить оцей ригаючий
смайл,бо терпіти не можу лицемірів)) таку добросовісну сусідку з себе корчите) про хрестик і труси приказку знаєте?)
Святатабожа• 06 августа 2023
Ответ дляДама с собачкой
Кто знает?)))
Небось в корзине для белья пряталась))
Статус Ква• 06 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Ні я просто турбуюсь за сусідів
Якби той будинок серед поля стояв мені б було побарабану
Не лукавте. Якби турбувались, то для гулянок не здавали б.
Мию вікна у мороз• 06 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Ні я просто турбуюсь за сусідів
Якщот урбуєтесь про сусідів, то не здавайте.
Якщо здаєте то платіть податки, бо схоже ви не так за сусідів передиваєте, як за те що на вас натравлять перевіряючих
Дама с собачкой• 06 августа 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
С нашим менталитетом это не работает. Если заплатил деньги, считай свое, но без последствий. Тебе потом с этими соседями не жить, можно и верещать как свинья
Сижу_и_плачу• 06 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Може штрафи придумати?
Ви справжня бізнес леді. І на цьому додатково заробити придумали 😂
Святатабожа• 06 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Може штрафи придумати?
Обязательно! И избиение плетью виновных! Клиенты так и потянутся!
Весёлая морковка• 06 августа 2023
Я сдаю. У меня отмечено, что никаких вечеринок. Был очень негативный опыт, кровать и диван поломали
Тримаю свічку• 06 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Може штрафи придумати?
А ви податки сплачуєте? Договір чинний, чи такий що можна підперти дупцю після туалету? На якій підставі ви будете штрафувати?
Червона калина• 06 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Може штрафи придумати?
Хіба для вас) Які штрафи, хто тоді буде винаймати? Клуб поціновувачів поезії?)
Глубоководная селедка• 06 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Може штрафи придумати?
знайомі здають кімнати в будинку на курорті, іноді туди приїздять чисто побухати на вихідні… просто попереджають, про гучну музику і крики після 10 вечора, що приїде поліція, наче допомагає
Сижу_и_плачу• 06 августа 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Тепер всі сплять стоячи?
Я такая наивная
• 06 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
Договір як раз є
Та оплата йде на рахунок фоп
Просто я не замислювалась за штрафи
Одного разу зламали ліжко та тумбочку то я нічого не заробила(
Та оплата йде на рахунок фоп
Просто я не замислювалась за штрафи
вАлнуюся сильнА• 06 августа 2023
Читаю і так смішно. 10 друзів знімають будинок, щоб почитати книги і лягти о 21 спати, а потім встати з першими півнями, походити по росі і зловити енергію сонця) а, забула, вони й ще всі 10 незаймані))
Дама с собачкой• 06 августа 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Наверное рисовали. Карандаши тяжёлые были.
Весёлая морковка• 06 августа 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Тепер всі сплять стоячи?
Юмористка. Нет, со своим приходят🤣
Сижу_и_плачу• 06 августа 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Юмористка. Нет, со своим приходят🤣
Крута ідея. 👍
Мию вікна у мороз• 06 августа 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Потім тільки автора як оштрафують: і сусіди, і орендарі накатають скарг куди тільки можна
ЖующаЯКонфету• 06 августа 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я извиняюсь, а зачем ещё снимать дом за 5/7 к в сутки? Естественно это для офигенной тусы
Мой друг снимал за 20 с бассейном, вели себя аккуратно бухали и наркотики некоторые употребляли
Дама с собачкой• 06 августа 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Можно роллеты за верёвочку подергать, повключать/повыключать свет на улице, радио послушать. В наушниках. Вариантов много.
Мию вікна у мороз• 06 августа 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вони ше ц всі задроти-айтішніки-дауншифтери- незайманці.
А автор тупо троль
Дама с собачкой• 06 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Что вы это исключение из правил. Моя знакомая оштрафовала арендаторов за то что они бахили на тапки не одели
Сижу_и_плачу• 06 августа 2023
Ответ дляДама с собачкой
У неї бахіли з відеонаглядом?
Дама с собачкой• 06 августа 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
У неї бахіли з відеонаглядом?
С колокольчиками. Чтобы соседям приятно было.