ПП-шница• 06 августа 2023

Чи треба хлопчикам вміти битися?

Син не конфліктний , ніколи не б´ється , на бойові мистецтва ходити не хоче. От думаю чи треба якось заохочувати чимось займатися чи в сучасному світі це зайве
Результат:
вже голосів: 79
39 (49.37%) Потрібні бойові мистецтва
22 (27.85%) Не потрібні
11 (13.92%) Результат
7 (8.86%) Інше
ПешитеБесАшипок• 06 августа 2023
Ответ дляПП-шница
А якщо зовсім нема бажання і нахилів? Я впринципі ніколи не стикалася з ситуаціями, де потрібна фізична сила
А я сталкивалась

Like-995b• 06 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Ничего не боятся только дураки (с). Мой тренер в студенчестве..
Такое
автор ПП-шница • 06 августа 2023
Ответ дляAllein74999
Гулять на улицу. Сейчас такой контингент даже из его одноклассников - здороваться ударом ноги в живот для них нормально. Поэтому ни с кем и не дружит по факту. Все норм покинули страну, увы
Жесть , з таким не стикалася
автор ПП-шница • 06 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
І дівчатам і жінкам треба це вміти.
Тут питання не в конфліктності, а в умінні за себе постояти і ухилитись в потрібний момент.
Як бачите сильними мають бути ВСІ
Не уявляю, щоб я полізла з кимось у бійку
ЧукИГеки• 06 августа 2023
Ответ дляПП-шница
А ви уявіть. Війна на вулиці,беззаконня.
автор ПП-шница • 06 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Я поїхала подалі від війни
7_кг_рыбы• 06 августа 2023
Ответ дляAllein74999
В моей молодости в 90-х такого не было. Драки были ,но по поводу. А за такое здрасьте ударом в живот, поймали бы этого кадра и отгупали до переломов. По моей памяти такие борзые долго не жили.

ПриснитсяЖЕ• 06 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Я поїхала подалі від війни
В жизни случается всякое. В благополучной Европе тоже случаются насильственные преступления: и насилуют, и убивают, и разбой тоже есть
ЧукИГеки• 06 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Я поїхала подалі від війни
В країну єдинорогів мабуть
7_кг_рыбы• 06 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Такое
Этот чел бывший афганец, десантура. Я думаю он имел представление что к чему.
автор ПП-шница • 06 августа 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Думаєте будь-яка жінка фізично справитися з нападником?
7_кг_рыбы• 06 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Разве что нападник совсем сопель и пьяный вусмерть)) И то..
автор ПП-шница • 06 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
В країну єдинорогів мабуть
Ви в Україні до війни билися з кимось?
ПриснитсяЖЕ• 06 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Для того и нужны знания о самообороне. Хотя бы чтобы выиграть время и убежать, пока нападающий будет держаться за яйца или тереть глаза, куда вы ткнули пальцами
Добрая свекровь• 06 августа 2023
В мене дочка ходить на тхеквондо. Це зробило її впевненою в собі. А тренер вчить різним психологічним методам уникнення конфліктів, а не тільки битися. Але моя дочка пішла за компанію з подругою. Сама не хотіла йти.
КошкинДом• 06 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Я не вважаю, що потрібні. Нашому чтаршомц майже 20 років. Ніколи не бився. Але завжди вчителі садили його із самими проблемними дітьми, бо він міг з ними словами вирішити всі проблеми.
ЧукИГеки• 06 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Ви в Україні до війни билися з кимось?
Голубка моя, я в 90-ті зростала. Не билась, але гаркнути, пригрозити статтею і показати зуби могла. І скажу що цей скіл дуже допомагав, в т.ч. при роботі з ох*шими.
Це про самооборону, розуміння своєї сили і вміння постояти за себе, а не махати кулаками у прямому сенсі слів.
7_кг_рыбы• 06 августа 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Попробуйте когда нибудь в зале спарринг с мужчиной. Просто попросите знакомого постоять. Будете удивлены нюансам. Дело в том что минимально на адреналине противник и близко вас не подпустит к себе на расстояние удара. По яйцам можно дать разве что пьяному спящему бомжу))
автор ПП-шница • 06 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Я теж з тих років, нічого такого не було

ПешитеБесАшипок• 06 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Если это насильник, то подпустит
КошкинДом• 06 августа 2023
Ответ дляAllein74999
Це у вас дуже дивний контингент у нас нема такого
Allein74999• 06 августа 2023
Ответ дляКошкинДом
Везет. Я сама в шоке.
ЧукИГеки• 06 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Якого такого? Гопників? Наркоманів? Булінгу і агресіі підліткув у школі?
автор ПП-шница • 06 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Не було , я жила в спокійному місті
7_кг_рыбы• 06 августа 2023
Ответ дляAllein74999
Везет. Я сама в шоке.
Скажите ему чтоб за такое ’здрасьте’ бил сразу в нос. Обязательно в ответ он получит трепки. Но в следующий раз ’здрасьте’ будет иметь более культурный вид.
Allein74999• 06 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Говорю. А он мне - если я ударю, тот упадет и вдруг помрет. ((
7_кг_рыбы• 06 августа 2023
Ответ дляAllein74999
В нос не упадет и не помрёт)
сама себе прекрасная• 06 августа 2023
и мальчикам и девочкам надо уметь себя защищать
сама себе прекрасная• 06 августа 2023
Ответ дляПП-шница
никогда не говори никогда
автор ПП-шница • 06 августа 2023
Ответ длясама себе прекрасная
никогда не говори никогда
Я ж не стану раптово пандою кунгфу, навіть, якщо попаду в конфліктну ситуацію